28 Şubat 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

İş yerinizle ilgili bazı değişiklikler söz konusu olabilir. Üst yöneticiler seviyesinde yeniden yapılanma yaşanabilir ve bu durum sizin günlük iş rutininizi, gelirinizi etkileyebilir. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıyı yakalamış insanların ortak özelliği, stres anlarında duygularını nasıl yöneteceklerini bilmeleridir. En büyük yetenekleri ise, zararlı insanları kendilerinden uzak tutmanın yollarını yıllar içinde öğrenmiş olmalarıdır. “Başarılı kişiler, negatif enerji yayan insanlardan nasıl korunuyor?

Boğa Burcu

Eğer bir arkadaşınız size yaratıcı bir fikirle gelirse, bu fikir alakasız bile olsa hemen öldürmeyin. Bunun yerine o fikri kendi faydanıza nasıl çevirebileceğinizi düşünebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Üretken olduğunuz günlerin bazılarını arka arkaya getirebildiğinizi bir düşünün veya 365 gününüzün de aynı üretkenlikte geçtiğini… İşte, insanların bir yıl içinde yapabildiği inanılmaz, ilham verici, yaratıcı şeylerin bazıları. “Hikayeleriyle size ilham verecek insanların kısa sürede başardığı 7 harika şey

İkizler Burcu

İş yerinizde yakın zamanda bazı değişiklikler yaşanmış olabilir. Bu değişiklikler şimdilerde yeniden gözden geçirilip, nihai sonuca ulaştırılabilir. 

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmanın yolu, değişime açık olmaktan ve yeni yollar keşfedebilmekten geçer. “Gelişimi sağlamanın yolu: Değişim kası

Yengeç Burcu

Sevdiğiniz kişi veya ortağınızla, ilişkinizin geleceğinin nereye gideceği konusunda karar vermekte zorlanmış olabilirsiniz. Ancak o günler geride kaldı, artık çözüm zamanı. 

Uplifers önerisi: Aldığınız haberler üzerine eyleme geçmeden önce hayatınızla ilgili biraz düşünün. Temel değerlerinizi belirledikten sonra alacağınız kararların bu değerlere uygun olup olmadığını görebilirsiniz. ¨Temel değerler belirlemenin önemi ve yöntemi¨

Aslan Burcu

Merkür, Uranüs ile dostça bir bağ kuruyor. Kariyerinizde daha özgür seçimler yapmak istiyorsanız, bazı değişiklikler yapmanız gerekebilir. 

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmanın yolu, değişime açık olmaktan ve yeni yollar keşfedebilmekten geçer. “Gelişimi sağlamanın yolu: Değişim kası

Başak Burcu

Finansal konular sebebiyle daha önce çevrenizdekilere verdiğiniz sözleri veya aldığınız kararları yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. 

Uplifers önerisi: Hayatımızın hemen hemen her anında bir şeylere karar vermek ya da seçim yapmak zorunda kalıyoruz. ¨Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem¨

Terazi Burcu

Merkür ve Uranüs arasındaki güzel bağ, sizi de etkiliyor. Yapacağınız sevgi dolu diyaloglar, hayatınızda bazı güzel değişimler yaratabilir. 

Uplifers önerisi: Kitapları dolduracak kadar çünkü sayabiliriz konu sevgi ve “neden seviyor olduğumuz” sorusu olduğunda… “Gerçek sevgi: Onu nelere rağmen sevdiğinizi hiç düşündünüz mü?

Akrep Burcu

Bir ilişkinin geleceğine ilişkin en son yaptığınız konuşmalar yeniden gündeme gelebilir. 5 Şubat’ta yaptığınız konuşmalar, tekrar karşınıza çıkıyor. 

Uplifers önerisi: Bazı alışkanlıklar ne yazık ki bizi eğlenceden uzak tutuyor, ilişkiden keyif almamızı engelliyor ve bizi travmaya giderek daha fazla yaklaştırıyor. Eğer ilişkinizin gelişerek ilerlemesini ve büyümesini istiyorsanız, bu alışkanlıkları bir kenara bırakmanızın zamanı gelmiş demektir. “Sağlıklı bir ilişki için bu zararlı alışkanlıklardan kurtulun

Yay Burcu

İş yerinde veya ev hayatınızdaki bazı alışkanlıklarınızla ilgili daha önce fikir birliğine varmış olsanız bile bunu yeniden değerlendirmeniz gerekebilir. Rutininizi değiştirerek önemli bir değişim yakalayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Tüm gün enerjimizi üst seviyelerde tutabilmek için geçici çözümlere değil, günlük rutinimizde yapacağımız kalıcı değişimlere ihtiyacınız var. Enerjinizi sabit tutabilmenize yardımcı olacak önerilere bir göz atabilirsiniz. “Enerji dengenizi koruyabilmek için günlük rutininizde mutlaka olması gereken 5 alışkanlık

Oğlak Burcu

Sevdiğiniz kişiyle 5 Şubat civarında yaptığınız konuşmaları yeniden gözden geçirmek iyi olabilir. İletişim veya finansal konularla ilgili değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Kişisel gelişim, ideal benliğinize ulaşabilmenin ve hayatın sunduklarını en iyi şekilde alabilmenin yoludur. ¨24 adımda potansiyelinizi ortaya çıkarın¨

Kova Burcu

Geçmişten gelen bazı duygular, ev hayatınızı etkileyebilir. Belki ailenizle bir araya gelmek iyi bir fikir olabilir. 

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

Balık Burcu

Finansal kaynaklarınızla ilgili endişelerinize biraz daha eğilmek iyi olabilir. Belki bu endişelerinizi yakınlarınızla paylaşmak iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Kendinizi durmadan bir şeyler için ya da birileri için kaygı duyarken veya kişisel endişelerinize kafa yorarken buluyorsanız ve bu durumdan yorulduysanız, öncelikle olumsuz bakış açınızı bir kenara bırakmalısınız. Kendinizle durmak bilmeyen savaşlar yaşamak, endişelerinizi azaltmanın aksine daha da artırabilir. “Hayata dair endişelerden uzaklaşmanın yolları

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!