28 Nisan 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Burcunuzun kazançlar alanını etkileyen Merkür, arkadaşlıklar alanındaki Satürn ile zor bir açı yapıyor. Finansal konularda bir karar vermeniz veya imza atmanız gerekiyorsa, biraz beklemek iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Eğer hali hazırda çalışkan, iyi bir kariyere sahip ve iş ilişkilerinizde özenliyseniz refah seviyesine ulaşmışsınız demektir. Yine de kendi kendinize ‘Neden hala refaha ulaşamadım’ diye sorabilirsiniz. Bu sorunun cevabı paraya dönük düşünce şekliniz, hisleriniz ve davranışlarınızda gizlidir. Paranızla yapacağınız doğru seçimler hayatınızı bir anda değiştirebilir. “Zengin insanların asla yapmayacağı 10 finansal hata

Boğa Burcu

Profesyonel hayatınızla ilgili bir hamle yapacaksanız veya kişisel bir tutkunuzla ilgili adım atmaya hazırlanıyorsanız, biraz yavaşlamak iyi olabilir. Eğer terfi almanız söz konusuysa, imza atmadan önce biraz zaman isteyebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hayatımızın hemen hemen her anında bir şeylere karar vermek ya da seçim yapmak zorunda kalıyoruz. ¨Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem¨

İkizler Burcu

Burcunuzun yöneticisi olan Merkür, Boğa burcunda bulunuyor ve bir yandan da Satürn ile tartışıyor. Yayıncılıkla ilgili bir konuda görüşmeler yürütüyorsanız, sözlerinizi biraz daha dikkatli seçmeli ve davranışlarınızı kontrol etmelisiniz. 

Uplifers önerisi: Bazen saatlerce konuşsak bile, bir türlü anlaşamayabiliriz. İletişimin koptuğu ve kimsenin karşı tarafın görüşlerini anlamadığı zamanları kontrol edebilmek için “Kullandığınız kelimeler ve karşınızdakilerin aldığı mesajlar

Yengeç Burcu

Eğer sermayeye veya bir miktar birikime ihtiyacınız varsa, önce parayı değil bunu elde etme şartlarını gözden geçirmelisiniz. Kendinizi hazır hissedene kadar parasal konuları biraz ertelemek iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Aslan Burcu

Burcunuzun yöneticisi olan Güneş, burcunuzun tepe noktasında ve kariyerle ilgili konularda sizi etkiliyor. Bugün en büyük uğraşınız, işinizle ilgili konular olabilir. Yapacağınız anlaşmalarda, detayları dikkatlice incelemelisiniz. 

Uplifers önerisi: “Bir atı zorla suya götürebilirsiniz, ama zorla su içiremezsiniz”. Bu Kızılderili atasözünde olduğu gibi, iş hayatında çalışana zorla görev yaptırıldığında, çalışmalarının ne kadar verimli olacağı tartışma konusudur. Modern çağın getirdikleriyle birlikte artık “komuta etme” yöntemiyle iş yaptırmak anlamını oldukça yitirdi. “İş yaşamında “çok çalışmak” ve “verimli çalışmak” arasındaki ilişki nedir?

Başak Burcu

İşle ilgili yapacağınız bir konuşma, bazı engellerle karşılanabilir. Böyle zamanlarda sabırlı olmalısınız. Siz elinizdeki bütçe ve planların ne kadar örtüştüğüne odaklanmalısınız. 

Uplifers önerisi: Hepimiz zaman zaman tüm olumsuzlukların üst üste geldiği, çözüm yollarının tükendiği, bizi umutsuzluğa sürükleyen; ölüm, hastalık, yalnızlık ya da ekonomik nedenlerden kaynaklanan, zor anlar yaşarız. Yaşadığımız kayıplar ve içinden çıkılamayacak gibi görünen problemler kendimizi kötü hissetmemize sebep olabilir. “Zor zamanlarınızda uzaklaşmanız gereken 5 kötü alışkanlık

Terazi Burcu

İş yerinizdeki bazı yan haklarla ilgili görüşmeler yapmanız gerekebilir. Bunlar sizin biraz canınızı sıkan konular olsa da biraz yavaşlamak ve tartışmalara sakince yaklaşmak iyi gelebilir. 

Uplifers önerisi: Yavaşlamak ve iç sesimizi dinlemek; gerçek fikirlerimizi ve hislerimizi anlamamıza yardımcı olarak, doğru adımlar atmamızı sağlar. Bu, özellikle özel hayatımız ve ilişkilerimizle ilgili konularda göz ardı etmememiz gereken bir durumdur.¨İlişkileriniz konusunda göz ardı etmemeniz gereken 5 his¨

Akrep Burcu

Sevdiklerinize karşı daha nazik ve sevecen olabilirsiniz. Aile içindeki anlaşmazlıklar, canınızı sıkabilir. Ancak her konuya, sevgiyi merkeze alarak yaklaşabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

Yay Burcu

Sosyal medya üzerinden bir kampanya başlatmak, yazı yazmak veya bir yerde konuşma yapmak istiyorsanız, biraz sabırlı olmalısınız. Detaylara odaklanırken dikkatli davranmalısınız. 

Uplifers önerisi: Daha verimli bir çalışma performansı yakalamak ve dikkatinizi işiniz üzerinde yoğunlaştırmak için konsantrasyonunuzu güçlendirin. “Verimli bir çalışma performansı için konsantrasyonu güçlendirmenin yolları

Oğlak Burcu

Eğer çocuk sahibi olma hayalleri kuruyorsanız, ebeveyn olma konusundaki düşüncelerinizi ve duygularınızı yeniden gözden geçirmek iyi olabilir. Bazı dönemlerde hayatınıza dair büyük kararlar vermekten sakınmak iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Çocuğunuza kazandıracağınız öz güven, bırakacağınız en değerli miras olabilir. Kendine güvenen ve huzurlu bir birey yetiştirmek, topluma da katkı sağlayacaktır. “Kendine güvenen çocuklar yetiştirmenin ve huzurunuzu korumanın 3 yolu

Kova Burcu

Eğer ailenizle aranızda bazı fikir ayrılıkları varsa, sabırlı olmalısınız ve onları dinlerken aslında aranızdaki karşılıksız sevgiye odaklanmalısınız. Bu düşünme şeklinin zamanla hepinize daha iyi geldiğini fark edeceksiniz. 

Uplifers önerisi: Aile üyeleriyle aranızdaki anlaşmazlıkların nedeni, iletişim eksikliği olabilir. İlişkilerinizi geliştirmenize ve düzeltmenize yardımcı olacak öneriler için; “Annenizle sağlıklı bir iletişim kurmak için ipuçları

Balık Burcu

İşle ilgili gizli kalması gereken bir proje, bir anda hiç beklenmedik bir şekilde açığa çıkabilir. Yaşanan bu sıkıntıyı şirketinizin lehine çevirmek için akıllıca bir manevra önerebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Amerikan sinemasında sıkça gördüğümüz, hayatta hep başarısız olmuş, yeterince zeki, havalı, girişken olmayan karakterler için kullanılan bir sıfattır loser. Loser, yani kaybeden, beceriksiz ve bir türlü dikiş tutturamayan kişidir. Kazanan ise, hedeflerini gerçekleştirmiş, başarmış kişidir. Kazanan ya da kaybeden olmak da tamamen “hayat oyununu” hangi tarafta oynadığınıza bağlıdır. “Kazanan mısın kaybeden mi: Hayat oyununda hangi taraftasın?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!