28 Nisan 2017 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Venüs’ün Koç’a doğru ilerlediği bugün özgüveninizi ve cazibenizi artırmalısınız. Eğer başarabilirseniz ve bekarsanız yeni insanlarla tanışmak için bu avantajı kullanabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınızla bir mekandasınız ve uzaktan çok beğendiğiniz ve etkilendiğiniz birini gördünüz ama ilk adımı atamıyorsunuz. Araştırmacıların, farklı flörtleşme tekniklerini farklı mekanlarda deneyerek vardığı sonuçlara göz atarak, ne yapmanız gerektiği konusunda biraz yardım alabilirisiniz. “Bilimsel araştırmalara göre flörtleşmenin en etkili yolları

Boğa Burcu

Merkür’ün geriye doğru hareketinde son haftaya girdiğimiz günlerde kendinize biraz zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Zihninizi boşaltmak için yürüyüş gibi aktiviteleri değerlendirebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar, özellikle açık alanda yapılan uzun yürüyüşlerin yaratıcılığınızı arttırmak konusunda oldukça etkili olduğunu gösteriyor. “Yaratıcılığı ve üretkenliği arttırmak için yürüyüş”

İkizler Burcu

Önümüzdeki bir ay boyunca Venüs arkadaşlık sektörünüzde yer alıyor olacak. Böylece sosyal hayatınızdan çok daha fazla keyif alacağınız bir dönem geçirebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Dışarı çıkmak, sosyalleşmek ve yeni insanlarla tanışmak, düşündüğünüzden daha faydalı olabilir. “Sosyal yalnızlığın olumsuz etkilerinden korunmak için hayat veren öneriler

Yengeç Burcu

Önümüzdeki ay boyunca patronunuz ya da üstünüz olan başka bir kişi tarafından çoktan hak ettiğiniz övgüleri ve finansal karşılığı olan zammı alabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Maddi olarak özgür olmak ve birikim yapmak daha güvenli ve rahat bir yaşam sürmenin anahtarlarındandır. ¨Para biriktirmenize yardımcı olacak 21 ipucu¨

Aslan Burcu

Karşınıza içgüdülerinizi takip etmeniz gereken bazı durumlar çıkabilir. Eğer kalbinizin sesini dinlerseniz tecrübe açısından size çok büyük değerler katabilecek bir noktaya ulaşabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Başak Burcu

Aklınızda çok farklı fikirlerin dolaştığı günler geçirebilirsiniz. Bu fikirlerin içerisinde bazıları size hiç beklemediğiniz kadar büyük sonuçlar getirebilir.

Uplifers önerisi: Risk almak her zaman kötü değildir. Bazen hayatınızın kontrolünü ele alabilmek için kendinizi riski durumlara sokmanız gerekebilir. Ancak emin olun buna değecektir. “Hayatınızın kontrolünü geri kazanmak için sizi cesaretlendirecek alıntılar

Terazi Burcu

Bazı konularda esnek davranmamak size sadece hayal kırıklığı getirecektir. İlişkileriniz ve beklentileriniz hakkında biraz daha alternatifli sonuçlar beklemelisiniz.

Uplifers önerisi: Çiftler, iletişimsizlik ve beceri eksikliği nedeniyle adil bir tartışmayı nasıl yürütebilecekleri konusunda zorluk yaşayabiliyorlar. “İlişkide yaşanan tartışmaları yapıcı ve olgun şekilde yönetebilmenin 5 yolu

Akrep Burcu

İşler istediğiniz gibi gitmediğinde aklınıza güzel hatıralarınızı getirerek yüzünüze bir gülümseme yerleştirebilirsiniz. Biraz fazla iyimser bir yaklaşım olarak gözükse de denemekten zarar gelmeyecektir.

Uplifers önerisi: İlk anda hazırlıksız olduğumuz, belki işittiğimizde çok üzüldüğümüz veya ‘’son’’ olarak gördüğümüz tüm fırsatlar o an aklımıza gelen felaket senaryolarından çok daha farklı yönlere gidebilir. Bu noktada çok eski bir felsefeyi referans alabiliriz: Yoga. “Karma felsefesi ve Yoga ile yaşamınızdaki olumsuzlukları fırsata çevirin

Yay Burcu

Bugünden başlayarak önümüzdeki ayın sonuna kadar Venüs aşk sektörünüzün etrafında dolaşıyor olacak. Böylece hayatınızda olan ve olmayan aşklarınızı tazeleyebilecek fırsatlar karşınıza çıkabilir.

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca ailemizden, çevremizden ve tabii ki popüler kültür ürünlerinden, aşkın gerçekte ne olduğuna dair bazı fikirler ediniriz. “Aşk, doğru insanı bulmakla mı alakalıdır?

Oğlak Burcu

Venüs’ün aile sektörünüzde ilerlemesiyle birlikte siz ve etrafınızdaki kişiler yaşam alanınızda yapmanız gereken değişiklikler konusunda ortak bir karar alabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Evimizle ilgili kısa sürede çözümlenebilecek küçük işler ya da eksiklikler, bazen içinden çıkılamayarak gereğinden fazla zamanımızı alabiliyor. Ancak bazı pratik çözümler ve yaratıcı fikirlerle günlük işlerinizi ya da evinizin eksikliklerini tamamlayabilmeniz, kullanmadığınız malzemeleri dekoratif ve kullanışlı objelere dönüştürebilmeniz mümkün. “Yaşamınızı kolaylaştıracak pratik ev dekorasyon fikirleri

Kova Burcu

Bugünden itibaren önümüzdeki ay boyunca kullandığınız kelimeler her zamankinden daha etkili olabilir. Haziran ayının başına kadar yapacağınız her türlü pazarlıkta çok önemli avantajlar yakalayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “”İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu“

Balık Burcu

Önümüzdeki ay boyunca yeni yeteneklerinizi keşfetmek üzere çalışmak için uygun fırsatlar karşınıza çıkabilir. Bu yeteneklerinizi bir şekilde paraya dönüştürebileceğinizi unutmamalısınız.

Uplifers önerisi: Önemli olan, hayatın akışı içinde kendi büyülü anlarımızı yaratabilmek ve bu anları paylaşarak çoğaltabilmek… Sürprizlerse, bunun en samimi ve şaşırtıcı yollarından. Bu videolardan ilham alıp, siz de sevdiğiniz insanları mutlu edebilirsiniz. “Hayat sürprizlerle dolu!

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!