28 Haziran 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Parasal konulardaki fikirleriniz, kendi değerinizi keşfetmenizi sağlayabilir. Buradan yola çıkarak maaşınıza zam isteyebilir veya yeni bir fırsat keşfedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

Boğa Burcu

Uranüs tüm enerjisi ve yeteneğiyle sizi etkisi altına alıyor. Sağlığınızla veya yaşam şeklinizle ilgili değiştirmek istediğiniz bir şey varsa, harekete geçmenin tam zamanı. 

Uplifers önerisi: Değişim her zaman zordur. Kusursuz bir duruş, dengeli beslenme, iç huzur ya da sahip olmak istediğiniz herhangi bir şey için sihirli bir değneğiniz olsaydı, hayat daha kolay olurdu tabii. Ama maalesef değişim yaratmak, zaman ve özveri isteyen bir süreç. Belirli bir başlangıç ya da bitiş noktası yok. “Hayatınızda olumlu ve kalıcı değişimler yaratmanın 7 yolu

İkizler Burcu

Rüyalarınıza biraz daha odaklanmaya ne dersiniz? Bazen rüyalar, hayatta ne yöne gideceğimize dair ufak ipuçları barındırabilir. 

Uplifers önerisi: Gördüğünüz rüyaları hatırlamak kendi hayatımızın tek sorumlusu olduğumuzu kabul etmekle yakından ilgilidir. “Kendinizle iş birliği kurmak: Rüyaların anlamı

Yengeç Burcu

Fikirlerinizi güvendiğiniz bir dış gözle paylaşmak, hayatınızda önemli bir kırılma noktası yaratabilir. Kendinize yepyeni bir iş fırsatı yaratabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bazılarının bizden daha şanslı olarak dünyaya geldiğini düşünürüz. Örneğin daha fazla paraya sahiptir veya daha güzel bir vücuda sahip de olabilir. Kıyaslamalarımız “daha” üzerine kurulmuştur; daha iyi olmak, daha farklı olanaklara sahip olmak, daha farklı yaşam akışına sahip olmak, daha fazla seyahat edebiliyor olmak, daha fazla para harcayabiliyor olmak… İşte tümünü topladığımızda hayatın sunduğu fırsatlar deriz değil mi? “Hayatın sunduğu fırsatlara yepyeni gözlerle bakmaya hazır mısınız?

Aslan Burcu

Boğa burcundaki Uranüs, liderlik yönünüzü yeniden keşfetmenizi sağlıyor. Sezgilerinize güvenerek kendinizi bulabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Başkalarının hakkınızdaki düşünceleri ve öngörüleri her zaman gerçekleri yansıtmayabilir. Mutlu olabilmek için kendi isteklerinizi ve hedeflerinizi belirlemeniz gerekir.¨Başkalarının ne düşündüğünü önemsemeyin¨

Başak Burcu

Seyahat veya medyayla iligli bir projede sizin isminiz öne çıkabilir. Çalıştığınız alanda çok etkili bir isimler yan yana gelme fırsatı yakalayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Sık sık seyahat eden kişiler dünyayı keşfederek hayat becerisi ediniyor. “Sık seyahat eden kişilerin başarılı olmasının 15 nedeni

Terazi Burcu

Farklı düşünerek kariyer yolculuğunuzu ilgi alanınıza uygun bir şekle sokabilirsiniz. Fikirlerine güvendiğiniz isimlerden destek almak iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Kariyer analisti Dan Pink, dünyada denenmekte olan farklı çalışma düzenleri ve motivasyon kaynakları hakkında bilgilendiriyor. “Motivasyon kaynağı olarak ödül mü özgür irade mi?¨ sorusuna yanıt veriyor. Kendi motivasyon kaynağınızı bulmak için inceleyebilirsiniz.

Akrep Burcu

Sevdiğiniz kişi bu hafta sonu için sizi şaşırtacak bir plan yapabilir. Sonrasını düşünmeden evet diyebilirsiniz, sizi eğlenceli bir hafta sonu bekliyor. 

Uplifers önerisi: Bazı alışkanlıklar ne yazık ki bizi eğlenceden uzak tutuyor, ilişkiden keyif almamızı engelliyor ve bizi travmaya giderek daha fazla yaklaştırıyor. Eğer ilişkinizin gelişerek ilerlemesini ve büyümesini istiyorsanız, bu alışkanlıkları bir kenara bırakmanızın zamanı gelmiş demektir. “Sağlıklı bir ilişki için bu zararlı alışkanlıklardan kurtulun

Yay Burcu

Eğer hayatınızda bir yenilik istiyorsanız, yurt dışından gelecek bir haber sizi çok sevindirebilir. Ummadığınız bir yerden iş birliği teklifi alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yaratıcılık aslında, yaygın görüşün aksine, sahip olunan değil geliştirilen bir şeydir. Yaratıcılığı arttırmak içinse, yeniliklere açık olmanız ve bunu hayatınızın her alanına adapte etmeniz gerekir. ¨Yaratıcılığa açılan 9 kapı¨

Oğlak Burcu

Eğer çocuğunuz varsa, daha fazla özgür olmak istediğini dile getirebilir. Boğa burcundaki Uranüs, sizden genç olanlar tarafından sınanacağınızı söylüyor. 

Uplifers önerisi: Çocuklarınızın enerjisini olumlu yöne çekerek, mutlu ve akıllı yetişmelerine yardımcı olun. Basit görünen değişiklikler bile çocuğunuzda büyük farklar yaratabilir. “Daha akıllı ve mutlu çocuklar yetiştirmenin 10 altın kuralı

Kova Burcu

Sevdiğiniz kişiyle birlikte ilişkinizin geleceği üzerine düşünürken, ufacık bir detayın nasıl da her şeyi değiştirdiğini fark edebilirsiniz. İlişkinizde yeni bir aşamaya geçebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Mutlu olmak için aslında yapmamız gereken tek şey, mutluluğa açık olmak ve mutluluğa odaklanmak. “İlişkilerinizde mutluluğu bulabilmek ve iç huzura kavuşabilmek için 21 öneri

Balık Burcu

Aile büyükleriniz sizden bir konuda yardım isteyebilir. Günlük rutininizi yeniden programlayarak, yakınlarınızdan yardım isteyerek zaman yaratabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!