28 Eylül 2018 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Ekim 2017’den bu yana Jüpiter finansal durumunuzun iyileşmesi için size destek oluyor. Bu süreç 8 Kasım’a kadar devam edecek, bunu iyi kullanın. 

Uplifers önerisi: Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

Boğa Burcu

10 Ekim 2017’den bu yana özel hayatınızda yakın, sıcak ve tatmin edici ilişkiler kuruyorsunuz. Eğer bekarsanız, bu etkinin devam etmesi için hala biraz vaktiniz var. 

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca ailemizden, çevremizden ve tabii ki popüler kültür ürünlerinden, aşkın gerçekte ne olduğuna dair bazı fikirler ediniriz. “Aşk, doğru insanı bulmakla mı alakalıdır?

İkizler Burcu

Şu sıralar iş yerinde hiç olmadığınız kadar meşgul olabilirsiniz. Artık biraz daha seçici davranabilir ve bazı konuları çevrenizdekilere paslayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Ekip başarısı süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. En güçlü varlık, en yetkin çalışan bile, tek başına ekipten daha güçlü olamaz. ¨İş yaşamında ekip çalışmasının önemi

Yengeç Burcu

Eğer çocuk sahibiyseniz, bu sıralar çocuklarınızla ilgili harika gelişmeler yaşanabilir. Siz de onlar için mutlu olmanın tadını çıkarabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Ailenizle bağlarınızın kuvvetli olması, problemlerinize geçici çözümler bulmak yerine, kalıcı çıkış yolları bulmanıza yardım eder. ¨Aile içi iletişimin önemi¨

Aslan Burcu

Ekim 2017’den beri Jüpiter burcunuzun aile alanını etkilediği için ailenizle ilgili çok mutlu günler geçirdiniz. 8 Kasım’a kadar bu mutluluk rüzgarı devam ediyor. 

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

Başak Burcu

Bir süredir çok fazla seyahat ediyor ve kendinize çok az vakit ayırıyorsanız, artık bir mola vermenin tam zamanı. Sevdiklerinizle birlikte her şeyden uzaklaşıp biraz kaliteli zaman geçirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hepimizin hayali doğru iş, eş, aile, dinlenme, eğlenme dengesi yaratmak. Sonrasında rahat, özgür ve mutlu olabiliriz diye düşünüyoruz. Gerçek olan ise önce rahat, özgür ve mutlu hissetmek, ardından tüm dengeler yerine oturuyor. “İş – Yaşam dengesi nedir hiç düşündünüz mü?

Terazi Burcu

Ekim 2017’den beri daha özgüvenli adımlar atıyorsunuz. Siz kendi değerinizin farkına vardıkça, etrafınızdakiler de sizin yeteneklerinizin daha çok farkına varıyor. 

Uplifers önerisi: Kendiniz olma yolunda önünüze çıkan büyük engeli aşabilmeniz için, başkalarının hakkınızda neler düşündüğünü daha az önemsemenize yardımcı olacak önerileri bir araya getirdik. ¨Özgüven formülü: Başkalarının ne düşündüğünü önemsemeyin¨

Akrep Burcu

Jüpiter’in Ekim 2017’de Akrep burcuna geçmesiyle birlikte o günden beri gökyüzünün favorisi konumundasınız. Bu konumu bir süre daha koruyacağınız için bazı konularda risk alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Riskleri keşfettikçe, ne kadar risk alabileceğinizi de ölçebilirsiniz. Yapılan birçok araştırma, insanların risk alabilme kapasitesinin ne sanıldığı kadar düşük, ne de sanıldığı kadar yüksek olduğunu gösteriyor. “Akıllı riskler almak hayatınızı ve mutluluğunuzu nasıl etkiliyor?

Yay Burcu

Sonunda siz de başkalarından medet ummayı bırakıp hayatınızla ilgili soruların yanıtlarını kendi başınıza bulmaya karar vermiş olabilirsiniz. Bu karar size çok önemli faydalar sağlayabilir. 

Uplifers önerisi: Değişiklik, aslında bir şeyleri yeniden keşfetmektir. İşinizden veya sevdiğiniz kişiden ayrıldığınız zaman, yeni bir yere taşındığınız zaman, sevdiğiniz birini kaybettiniz zaman yani kısacası hayatınızda büyük bir değişiklik olduğu zamanlarda, nasıl bir olmak istediğinizi de seçmek zorunda kalırsınız. Bu yüzden aslında hayattaki her büyük değişiklik, önemli bir keşiftir. Oysa kendinizi keşfetmek, sınırlarınızı bulmak, içinizde derinlerde saklı olanları ortaya çıkarmak için illa kötü bir şeyin sizi tetiklemesini beklemek zorunda değilsiniz. “Kendinizi keşfetmenin 5 yolu

Oğlak Burcu

Ekim 2017’den bu yana teknolojiyi kullanarak gelirlerinizi artırmış olabilirsiniz. Bu trend 8 Kasım’a kadar devam edecek. Fırsatları kullanmaktan çekinmeyin. 

Uplifers önerisi: Yeni bir projeye başlarken, başarılı insanların farklı 12 davranışına göz atmayı unutmayın: ¨Başarılı insanların ortak özellikleri

Kova Burcu

Ekim 2017’den bu yana hayatın her alanında fırsatlar karşınıza çıkıyor olabilir. Bu fırsatlar sayesinde olabileceğiniz en yüksek seviyeye kolayca yükseliyorsunuz. 

Uplifers önerisi: Hayatta yaptığımız seçimler ve attığımız adımlar bizi kimi zaman zafere ulaştırırken, bazen de başarısızlığa götürebilir. Hedefleri doğru belirlemek gerekir. ¨Zafere giden yolda atmanız gereken adımlar¨

Balık Burcu

Bir konuda özel bir eğitim almış veya bildiklerinizi başkalarına öğretmeye başlamış olabilirsiniz. Bu trend 8 Kasım’a kadar devam ediyor ve size kariyerinizde yepyeni pencereler açıyor. 

Uplifers önerisi: Özellikle iş yaşantımızda ‘’duruş’’ kavramı bizleri günlük hayatlarımızda farkında olmadan belirli şekillere veya tanımlara büründüren etken olarak karşımıza çıkar. Yoga veya meditasyon ile konsantrasyonunuzu arttırabilir, beyin gücünüzü geliştirebilirsiniz. “Yoga ile sağ ve sol beyin dengesi: Duygusal zeka ile kariyerinizde farklılaşın

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!