28 Eylül 2017 günlük burç yorumları

Koç Burcu

İlişkilerinizi yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Çevreniz bu kadar genişlemeden önce kimlerin yanınızda olduğunu yeniden hatırlamakta fayda var. 

Uplifers önerisi: Arkadaş sandığınız insanların en azından yarısının sizi arkadaş olarak gördüğünü mü düşünüyorsunuz? Belli ki birçoğumuzun içgüdüleri, tahminleri ve sezgileri gerçeklerden çok uzak. “Arkadaş sandığınız kişiler acaba sizin gerçekten arkadaşınız mı?

Boğa Burcu

Kendinizi bugün biraz kararsız hissedebilirsiniz. Değişim bir yandan size bir yük gibi geliyor ancak bir yandan da sizin için başka ne gibi fırsatlar olabileceğine dair merakınızı kamçılıyor olabilir. 

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmanın yolu, değişime açık olmaktan ve yeni yollar keşfedebilmekten geçer. “Gelişimi sağlamanın yolu: Değişim kası

İkizler Burcu

Beklenmedik olaylar, karşınıza heyecan verici fırsatlar çıkarabilir. Ancak heyecanınıza kapılır karar vermeden önce durun ve bir kez daha düşünün. Uzun vadede bunun daha fazla faydasını görürsünüz. 

Uplifers önerisi: Önemli toplantılara gireceğiniz günlerde, geleceğinizi etkileme ihtimali olan durumları en etkili şekilde değerlendirmek için sakin olmalısınız. “Durun ve sadece nefes alın

Yengeç Burcu

Heyecanınız ve geleceğe dair olumlu düşünceleriniz bugün sizi etkisi altına alabilir. Şartlar sizin lehinize gelişebilir. Özellikle ailenize vereceğiniz olumlu haberler, mutluluk rüzgarlarının esmesini sağlayabilir. 

Uplifers önerisi: Çevrenizdekiler size olumlu pek çok şey söylese de, sizin kendinize söyledikleriniz olumsuz ise, o pozitif söylemleri yok edebilir. ¨Kendimizle pozitif iletişim kurmanın önemi¨

Aslan Burcu

Unutulan veya önemsenmeyen bir konuda araştırma yapıyorsanız, o çok öğrenmek istediğiniz detaylar hiç ummadığınız bir anda karşınıza çıkabilir. Öğreneceğiniz detaylar gününüzü aydınlatabilir. 

Uplifers önerisi: Mükemmeliyetçi kişiler bir iş üzerinde çok fazla zaman harcarlar. Detaylara çok fazla odaklanırlar. Bu bazı durumlarda işin ertelenmesine sebebiyet verebilir. En iyiyi hedeflemek gerçekçi olmadığından çalışma motivasyonunu kırar. ¨Mükemmeliyetçilik hayatımızı nasıl etkiliyor?¨

Başak Burcu

Finansal konularda umulmadık bir haber alabilirsiniz. Bu olumlu gelişme, parasal konularda her alanda önemli bir etki sağlayabilir. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Terazi Burcu

Beklenmedik bir değişim, sizi hiç planlamadığınız bir yöne gönderebilir. Bu beklenmedik gelişme, sıra dışı bir mekana heyecan verici bir davet almanızla başlayabilir. 

Uplifers önerisi: Önemli olan, hayatın akışı içinde kendi büyülü anlarımızı yaratabilmek ve bu anları paylaşarak çoğaltabilmek… Sürprizlerse, bunun en samimi ve şaşırtıcı yollarından. Bu videolardan ilham alıp, siz de sevdiğiniz insanları mutlu edebilirsiniz. “Hayat sürprizlerle dolu!

Akrep Burcu

İş yerinde bugün sıra dışı bir değişiklikle karşılaşabilirsiniz. Bu bir terfi, iltifat veya yeniden örgütlenme şeklinde bir değişiklik olabilir. Hazırlıksız yakalanabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Başarısızlık hissi olan kişilerin başarı algıları çok hassastır. Yaptıkları küçük bir hatayı, iş tesliminde gecikmeyi, toplantıda sessiz kalmış olmayı bile başarısızlık olarak yorumlayabilirler. “Başarısızlık inancını içinizdeki gücü dışarı çıkararak yenin

Yay Burcu

Olmaz olmaz demeyin. Bazen işler umduğunuz gibi gitmeyebilir. Ancak siz pozitif kaldığınız sürece, potansiyel pozitif sonuçlar için zemin hazırlamış olursunuz. 

Uplifers önerisi: Deneyimlediğimiz olumsuz durumlar, üst üste gelen problemler bazen hayatın tadını çıkarmamıza ve anı yaşamamıza engel olabiliyor. Hayatınız boyunca karşılaşacağınız olumsuz durumları engelleyebilmeniz de mümkün değil. Fakat bu durumlar karşısında nasıl bir tavır izlemeniz gerektiği, olaylara nasıl yaklaştığınız sizin kontrolünüz altında. “Planlarınız umduğunuz gibi işlemediğinde pozitif kalmanıza yardımcı olabilecek 10 olumlu düşünme tekniği

Oğlak Burcu

Kariyeriniz açısından ilginç ve beklenmedik haberler alabilirsiniz. İş hayatınızda yaşanacak kısa veya uzun vadeli değişimler, ailenizi çok mutlu edebilir. 

Uplifers önerisi: Hepimizin hayali doğru iş, eş, aile, dinlenme, eğlenme dengesi yaratmak. Sonrasında rahat, özgür ve mutlu olabiliriz diye düşünüyoruz. Gerçek olan ise önce rahat, özgür ve mutlu hissetmek, ardından tüm dengeler yerine oturuyor. “İş – Yaşam dengesi nedir hiç düşündünüz mü?

Kova Burcu

Beklenmedik bir haber alabilirsiniz. Hemen kötü düşünmeyin, bu beklenmedik haber sıcak ve olumlu bir etki yaratabilir. Kafa karıştırıcı mesajlar alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Aldığınız haberler üzerine eyleme geçmeden önce hayatınızla ilgili biraz düşünün. Temel değerlerinizi belirledikten sonra alacağınız kararların bu değerlere uygun olup olmadığını görebilirsiniz. ¨Temel değerler belirlemenin önemi ve yöntemi¨

Balık Burcu

Finansal durumunuzla ilgili beklenmedik olasılıklar meydana gelebilir. Bu yüzden gelen her bilgiyi dikkatlice inceleyebilir ve bu incelemeye göre harekete geçebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Önemli olan para kazanmak uğruna mutsuz olmayı seçmemek ve hem çalışıp hem de mutlu olmanın finansal zekâyı kullanmaktan geçtiğini unutmamaktır. “Hem çalışıp hem mutlu olmak finansal zekanızı kullanmaktan geçiyor

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!