28 Ekim günlük burç yorumları

28 Ekim günlük burç yorumları

Koç Burcu

Finansal durumunuz sonunda netliğe kavuşabilir, böylece kazandığınız parayla neler yapmanız gerektiğini düşünebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

Boğa Burcu

Bütün romantik enerjinizi, partnerinizle şehir dışına yapacağınız tatili düşünmek için harcayabilirsiniz. Bu tatil sayesinde ilişkiniz üzerine düşünme fırsatınız olabilir.

Uplifers önerisi: Eğer ilişkinizde ufak tefek pürüzler varsa, üzerinde çalışmak için en doğru zaman. Çünkü tam olarak, çabalarınızın meyvelerini toplayacağınız bir dönemdesiniz. Biraz çabayla ilişkinizde ‘cicim aylarındaki’ romantizmi tekrar yakalayabilirsiniz. “İlişkinizdeki aşkı yeniden canlandırmak için 4 adım

İkizler Burcu 

Önümüzdeki günlerde attığınız sağlam adımların, meyvelerini topluyor olabilirsiniz. Hedeflerinize birer birer ulaştığınızı şaşkınlıkla izleyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Amaçlarının farkında olmayan insan neyi başarmak istediğini netleştiremez. Hedef belirlemek için öncelikle ne istendiğinin farkında olmak gerekir. ¨Başarıya ulaşmanın yolları: Hedef belirlemek¨

Yengeç Burcu

Tatil isteğinizin tavan yaptığı bir dönemde olabilirsiniz. Partnerinizle bu planları paylaşıp sevginizin ve yeni yerler keşfetmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yeni seyahat planları yapıyorsanız, Explore Up yazarlarımızdan Gökçen Gökyer’in sonbahar tatil önerilerine göz atabilirsiniz.

Aslan Burcu

Önümüzdeki günlerde finansal konularda bir danışmana ihtiyaç duyabilirsiniz. Uzun zamandır beklediğiniz bir maddi kaynak gündeme gelebilir.

Uplifers önerisi: Maddi olarak özgür olmak ve birikim yapmak, güvenli ve rahat bir yaşam sürmenin anahtarlarındandır. Zor zamanlar için kenarda bulunduracağınız bir miktar para, sizi borç altına girme stresinden kurtaracak, hayatınızı istediğiniz şartlarda yaşayabilmenize yardımcı olacaktır. ¨Para biriktirmenize yardımcı olacak ipuçları¨

Başak Burcu

Bugünlerde özel yaşamınızda romantizmin doruklarında yaşıyor olabilirsiniz. Bu duygusal akışı bir tatille taçlandırabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yeni seyahat planları yapıyorsanız, Explore Up yazarlarımızdan Gökçen Gökyer’in romantik tatil önerilerine göz atabilirsiniz.

Terazi Burcu

İşinizdeki vizyonunuz, sanatsal zekanız ve öngörünüz ekonomik anlamda sizi çok başarılı bir konuma getirebilir. Bağış, burs ve ortaklıkları takip edebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Kararlılık, başarıya giden yolda yanınıza alabileceğiniz en değerli özelliklerden biridir. Kararlılığınızı ve inancınızı korumak için motivasyonunuzu canlı tutmayı ihmal etmeyin. “Motivasyonunuzu korumanın 20 etkili yolu

Akrep Burcu

Son günlerde ilişkiniz hakkında düşündüğünüz fikirleri uygulamaya geçirebilirsiniz. Hayallerinizin gerçekleştiği bir dönem olabilir.

 Uplifers önerisi: Her ilişki birbirinden farklıdır. Ancak temelde, ilişkinin sürdürülmesini sağlayan, partnerleri ortak bir noktada buluşturan hisler ve beklentiler birbirine oldukça yakındır. ¨Erkekler ne ister: Kadınlar için ilişki rehberi¨ ve “Kadınlar ne ister: Erkekler için ilişki rehberi

Yay Burcu

En yüksek performansı gösterebilmek adına kendinize iyi bakmanız gerekiyor. İş ve günlük yaşantınız arasında dengeyi sağlamak için yollar arayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: İş hayatının dışında da kendileri için anlamlı ve tatmin edici bir hayat kurmayı başarabilen insanlar için denge, başarının anahtarı  “İş ile yaşam arasında denge kurabilen insanların 7 ortak özelliği

Oğlak Burcu

Sanatsal anlamda ilhamın fazlasıyla sizi bulacağı günler yaşayabilirsiniz. Kendi işinizde veya sizinle beraber çalışan kişilerin işlerinde ilerleme görebilirsiniz.

Uplifers önerisi: İçimizdeki gücün farkında varmamız için kısa bir hikaye ¨İçinizdeki gücün farkına varın

Kova Burcu

Kariyerinizdeki gelişmelerin olumlu sonuçlarını yaşama zamanı. Terfi ya da zam alabilirsiniz.

Uplifers önerisi: “Terfi etmek istiyorum!” demek terfi etmek için yeterli bir adım değil, sadece bir başlangıç. Terfi etmek için alt yapımız ve zihnimiz gibi detayları istediğimiz pozisyona uygun hale getiriyor olmalıyız.Yeni bir yıl daha yaklaşıyor. Siz hayatınızda neler istiyorsunuz?”

Balık Burcu

Fikirlerinizi çevrenizdekilerle paylaşmaktan çekinmeyin. Paylaştığınızda fikrinizi sizden çok onların desteklediğini görebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hem çevrenize katkıda bulunmak, hem de kendinizi geliştirebilmek için, soru sormaktan, deneyimlerinizi ve fikirlerinizi paylaşmaktan çekinmeyin. “Hayatınızı olumlu yönde geliştirecek 100 öneri

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!