28 Ekim 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Parasal konularda sevdiğiniz kişiyle anlaşamayabilirsiniz. Eğer söz konusu bir gayrimenkul satın alımıyla ilgiliyse, karar vermeden önce eşinizle hemfikir olduğunuzdan emin olmalısınız.

Uplifers önerisi: Emeklilik dendiği zaman birçok insanın aklına yatırımlar ve birikimleri gelmektedir; fakat emeklilik aslında paradan çok daha fazlasıdır. Emeklilik; sağlık, aile, hayatın anlamını bulmak ve hayatınızın her aşamasında mutlu olmak için pozitif tutuma sahip olmak ve bu tutumu beslemek demektir. “Altın yıllarınıza değer katın: Emeklilik döneminde mutluluğu yakalama önerileri

Boğa Burcu

Bugün öğreneceğiniz bilgiler, önümüzdeki hafta boyunca kararlarınızı değiştirmenize neden olabilir. Bu yüzden herhangi bir şeyin altına imza atmadan önce iyice düşündüğünüzden emin olmalısınız.

Uplifers önerisi: Hayatımızın hemen hemen her anında bir şeylere karar vermek ya da seçim yapmak zorunda kalıyoruz. ¨Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem¨

İkizler Burcu

Yeni bir projeye başlamak, istediğiniz gibi ilerlemek istiyor olabilirsiniz. Ancak sizin hızınızı kesen, projenin bir süre askıya alındığını düşündüren haberler alabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Deneyimlediğimiz olumsuz durumlar, üst üste gelen problemler bazen hayatın tadını çıkarmamıza ve anı yaşamamıza engel olabiliyor. Hayatınız boyunca karşılaşacağınız olumsuz durumları engelleyebilmeniz de mümkün değil. Fakat bu durumlar karşısında nasıl bir tavır izlemeniz gerektiği, olaylara nasıl yaklaştığınız sizin kontrolünüz altında. “Planlarınız umduğunuz gibi işlemediğinde pozitif kalmanıza yardımcı olabilecek 10 olumlu düşünme tekniği

Yengeç Burcu

Ailenizle, çocuklarınızla, sevdiklerinizle daha fazla vakit geçirip onların dünyasına girmeye çalışmalısınız. Bugünlerde karar almak konusunda biraz daha çekimser davranmak iyi olabilir.

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Aslan Burcu

Çok fazla çalışıyor, işte daha iyi olmak için eğitimler alıyor olabilirsiniz. Ancak kariyeriniz için harcadığınız bu süre, ailenize ayıracağınız vakitten çalmanıza neden olabilir. İş ve özel yaşamınız arasında bir denge kurmalısınız.

Uplifers önerisi: Hepimizin hayali doğru iş, eş, aile, dinlenme, eğlenme dengesi yaratmak. Sonrasında rahat, özgür ve mutlu olabiliriz diye düşünüyoruz. Gerçek olan ise önce rahat, özgür ve mutlu hissetmek, ardından tüm dengeler yerine oturuyor. “İş – Yaşam dengesi nedir hiç düşündünüz mü?

Başak Burcu

Yaratıcılığınızı, zihin gücünüzü çok aktif bir şekilde kullanabilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız yayıncılık, reklamcılık veya halkla ilişkiler projesiniz ses getirecek şekilde geliştirebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yaratıcılık aslında, yaygın görüşün aksine, sahip olunan değil geliştirilen bir şeydir. Yaratıcılığı arttırmak içinse, yeniliklere açık olmanız ve bunu hayatınızın her alanına adapte etmeniz gerekir. ¨Yaratıcılığa açılan 9 kapı¨

Terazi Burcu

Herhangi bir konuda imza atmaktan veya kararlarınızı finalize etmekten geri durmalısınız. Yeniay sizi biraz zorlayabilir. Karar vermek için biraz daha beklemelisiniz.

Uplifers önerisi: Zihinsel enerjiniz için bir şey yapmak istiyorsanız, öncelikle şunu hatırlayın: Zihniniz yorgun olduğunda önemli kararlar almayın. Belki bu tavsiyeyi daha önce birçok kez duymuş olabilirsiniz, size mantıklı gelmiş olabilir. Peki bu konuda bilim ne diyor? “Yorgun düşmüş bir beyin neden yanlış kararlar vermemize neden olur?

Akrep Burcu

İş veya özel hayatınızdaki bir kişinin öngörülemez davranışları sizde gerginliğe neden olabilir. Ancak köprüleri yakmayın. Diplomasi her zaman etkili bir araçtır.

Uplifers önerisi: “Asla köprüleri yakma” hepimizin hayatında en az bir kez duyduğu bir tavsiye. Bu tavsiyeyi hem kariyer hayatınızda hem de kişisel yaşamınızda uygulamak ilişkilerin güçlü olması için mantıklı olabilir. Eğer bir kez köprüleri yaktıysanız sonuçları umduğunuzdan çok daha farklı olabilir. “Yaktığınız köprüleri yeniden onarmanın 10 yolu

Yay Burcu

Sosyal ortamlar sizin için çok cezbedici olabilir. Ancak kariyer hedeflerinize ulaşabilmek için biraz yalnız ve sessiz kalıp içinizdeki ilham perilerine ulaşmanız lazım.

Uplifers önerisi: Arada yalnız kalmak kendinizi dinlemenize imkan sağlar. İç sesiniz ne kadar güçlü ise, dış sesler o kadar hafif kalır. ¨Dış sesleri kapatıp iç sesinizi dinlemenin önemi¨

Oğlak Burcu

Profesyonel hayatınızda bazı gecikmeler, aksaklıklar yaşanabilir. Ancak tüm bu aksilikleri, size yeniden düşünmek için verilen fırsatlar olarak değerlendirebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Deneyimlediğimiz olumsuz durumlar, üst üste gelen problemler bazen hayatın tadını çıkarmamıza ve anı yaşamamıza engel olabiliyor. Hayatınız boyunca karşılaşacağınız olumsuz durumları engelleyebilmeniz de mümkün değil. Fakat bu durumlar karşısında nasıl bir tavır izlemeniz gerektiği, olaylara nasıl yaklaştığınız sizin kontrolünüz altında. “Planlarınız umduğunuz gibi işlemediğinde pozitif kalmanıza yardımcı olabilecek 10 olumlu düşünme tekniği

Kova Burcu

İş yeriniz size bir başka şehirde çalışma fırsatı sunabilir. Ancak bu durum sizin özel hayatınızla ilgili koşullara uymayabilir. Karar vermeden önce ailenize danışabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Günümüz çalışma ve hayat koşullarında doğru yaşam dengesini bulmak kolay değil. Özellikle iş – yaşam dengesi, “iş vereninize bırakılamayacak kadar önemli bir konudur” diyor Nigel Marsh.¨İş-yaşam dengesini sağlamanın yolları¨

Balık Burcu

Uranüs Güneş ile karşıt pozisyona geliyor. Bu durum özellikle eğitim, yurt dışı seyahat planları gibi konularda sizi etkileyebilir. Planlarınızda bazı değişiklikler yapmanız gerekebilir.

Uplifers önerisi: Sonunda büyük heveslerle hayalini kurduğunuz tatil zamanı gelip çattı; ancak siz hazırlık yapma, özellikle de bavulunuzu toplama konusunda aynı hevese sahip olmadığınızı mı hissediyorsunuz? Hatta bu konuda kafanızın hayli karıştığını da fark ediyor olabilirsiniz. Kabul edelim ki, bavul hazırlamak biraz kafa karıştırıcı bir iş. Fakat bazı basit ipuçlarını uygulayarak bu karmaşık işi kendiniz için son derece kolay bir hale getirebilirsiniz. “Seyahate çıkarken pratik, kullanışlı ve hafif bir bavul hazırlamanın püf noktaları

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!