28 Ağustos günlük burç yorumları

28 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
28 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Merkür ve Plüton’un yardımıyla kariyeriniz için alınması gereken kararların detaylarını daha derin inceleme fırsatı bulacaksınız.

Uplifers önerisi:  Sadece bilimsel çalışmalar yaparken değil, hayatınızın her aşamasında karşılaştığınız problemlere, başa çıkmakta zorlandığınız paradokslara bir bilim insanı gibi analitik bir gözle bakabilmeniz bazen çözüme ulaşmanız için tek başına yeterli olabilir. ¨İçinizdeki bilim insanını uyandırın¨

Boğa Burcu

Seyahat, eğitim ve öğretim konularında planlarınızı tamamlamdan bütün detayları incelediğinizden emin olun.

Uplifers önerisi:  Gelecek ile ilgili planlarınızı yaparken, ¨hayatınızı olumlu yönde geliştirecek 100 öneri¨mize göz atın.

İkizler Burcu

Merkür ve Plüton’un etkisiyle oldukça meraklı bir ruh haline gireceksiniz. Yüzeysel meselelerden ziyade, mevcut durumun bütününü anlama isteği hissedeceksiniz.

Uplifers önerisi:  Hayatınızda ¨büyük resmi¨ görmek, ileriye doğru gelişme kaydetmek için çok önemlidir. ¨100’lük liste¨ fikir üretmek, düşüncelerinizi netleştirmek, gizli problemlerinizi çözmek veya aklınıza takılan herhangi bir soruya cevap vermek için kullanabileceğiniz güçlü bir tekniktir.

Yengeç Burcu

Merkür ve Plüton’un etkisi dolayısıyla, partnerinizle iletişiminizde dürüst olmanız esastır. Tabu olarak değerlendirilebilecek bazı meseleler tartışmaya açılabilir.

Uplifers önerisi:   Tüm ilişkilerde, ilişkinin iyi bir şekilde sürebilmesi için doğru şekilde iletişim kurmak önemlidir. Bir ilişkinin uzun ömürlü ve sağlıklı olabilmesi ¨ Doğru bir şekilde iletişim kurma yolu¨  ile mümkündür.

Aslan Burcu

Önümüzdeki ay boyunca liderlik yeteneğinizin geliştiğini, özgüven ve cesaret kazandığınızı hissedeceksiniz.

Uplifers önerisi:  Özgüveni dışarıda aramayın. Bütün güç sizin elinizde ve içinizde. ¨Özgüven formülü: ben tekim diyebilmek¨ 

Başak Burcu 

Çevrenizdekiler şu anda sizin organizasyonel becerilerinize ihtiyaç duyuyorlar. Eğer büyük etkiler yaratabilecek küçü detaylar fark ederseniz ifade etmekten çekinmeyin.

Uplifers önerisi:   Hayatta kendini iyi hissetmenin başlıca yollarından biri başkalarına yardım etmek ve destek olmaktır. Diğer yolları da keşfetmek için; ¨Mutluluğun 99 adı¨

Terazi Burcu

Evinizde yapacağınız küşük bir değişiklik pratik anlamda çok işinize yarayabilir. Evi yeniden düzenlemeye başlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi:

Evinizde değişiklik yapmak istediğinizde, aklınıza gelen ilk şey, eşyalarınızı yenilemektir. Ancak yeni bir şeyler almadan da evinizin havasını değiştirmeniz mümkün. ¨Evinizin havasını değiştirecek masrafsız öneriler¨

Akrep Burcu

Çevrenizdeki birine daha önceden önemli bir konuyla ilgili yalan söylediyseniz bugün itiraf etme zamanıdır. Konuyu açarken cesur olun.

Uplifers önerisi:  Tüm ilişkilerde, ilişkinin iyi bir şekilde sürebilmesi için doğru şekilde iletişim kurmak önemlidir. Bir ilişkinin uzun ömürlü ve sağlıklı olabilmesi ¨ Doğru bir şekilde iletişim kurma yolu¨  ile mümkündür.

Yay Burcu

Bugünlerde gelirinizi arttırmaya heveslisiniz. Etkin biçimde önünüzdeki fırsatları değerlendirin ve muhtemel bir zamla gelecek yeni sorumluluklar için harekete geçin.

Uplifers önerisi:  Sorumluluk almak zordur ve cesaret ister. Ancak sorumluluk almak, olgunlaşmamız ve bireyselleşip özgürleşmemiz için etkili bir araçtır.¨Hayatınızı yönetebilmek için sorumluluk alın¨

Oğlak Burcu

Bugünlerde  düşüncelerinizi toparlayıp yeni hayat hedefleri belirliyorsunuz. Hayatınızla ilgili sorumluluk almak isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Mutlu, başarılı, üretken bir yaşam sürmenin ve geleceğe güvenle bakabilmenin yolu, kendi kendinize yetebilmekten geçiyor. ¨10 farklı pencereden geleceğe güvenle bakmak¨

Kova Burcu

Mars’ın ilişki alanınıza girmesiyle romantizmin başlayacağı bir döneme giriyorsunuz.

Uplifers önerisi:   Kalbinizin her atışı ve nefesinizin her kesilmesi hayatınızın aşkını bulduğunuz anlamına gelmeyebilir. Beyin-aşk ilişkisi için; ¨Beynimiz kalbimiz kandırıyor olabilir mi?¨

Balık Burcu

Partnerinize karşı ciddi bir ilişki istediğiniz konusunda dürüst davranmanız gerektiğini fark edeceksiniz. Sorunlar yaşayabilirsiniz.

Uplifers önerisi:   Uzman klinik psikolog Romina Kuyumcuoğlu’ndan; ¨ İyi bir ilişkinin formülü¨

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!