27 Temmuz 2018 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Bugünkü Dolunay’da gerçekleşen tutulma finansal anlamda bir karışıklığa neden olabilir. Yakınlarınız veya çalışma arkadaşlarınız da bu kargaşanın içinde rol alabilir. 

Uplifers önerisi: Verdikleri kişisel koçluk hizmeti sayesinde bugüne kadar binlerce kişiye ulaşan Marc ve Angel Chernoff, her birimizin hayatımız boyunca karşılaştığı ya da karşılaşabileceği zorlu zamanlardan daha güçlü ve daha “farkındalıklı” bir şekilde çıkmak için ihtiyacımız olan 10 gerçeği bakın nasıl sıralıyor. “Zor zamanlardan geçerken unutmamanız gereken 10 gerçek

Boğa Burcu

Uranüs, kişiliğinizin en delidolu ve tuhaf yönlerini harekete geçirebilir. Bunun etkilerini hayatınızın her alanında hissedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: “Kendini şımartmak” deyince akla hemen ihtişamlı bir SPA’da geçirilen özel bir gün ya da kredi kartlarının limitlerini zorlayarak çılgınca alışveriş yapmak gelse de aslında kendinizi özel hissetmek için illa da büyük paralar harcamak zorunda değilsiniz. “Kendini şımartmanın tek yolu “para harcamak” değil

İkizler Burcu

Dolunay’la birlikte gerçekleşen tutulmanın etkisiyle, tüm planlarınızı altüst edecek bir teklifle karşılaşabilirsiniz. İçgüdülerinizle hareket edip, hızlı karar alabilirsiniz.  

Uplifers önerisi: Hayatınızın farklı alanları arasında dengeyi bulmak, daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmenize yardımcı olur. “Dengeli bir yaşam sürmenin önemi

Yengeç Burcu

Öğlen saatlerine doğru kritik bir konuda tansiyonun iyice yükseldiğini hissedebilirsiniz. Böyle zamanlarda çözümsüz kalmak yerine bir arabulucudan destek alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Liderler uyandıkları andan itibaren dikkat dağıtan şeylerin ve türlü türlü isteklerin bombardımanına uğrar. Akıllı telefonlarında hiç susmak bilmeyen e-mail uyarı sesleri, mesajlar, talepkar telefon konuşmaları, hatırlatmalar liderin tüm ilgisini ve dikkatini adeta boğar. “Zihinsel farkındalığı yüksek bir lider olmak için edinmeniz gereken 7 alışkanlık

Aslan Burcu

Venüs ve Pluto arasındaki iş birliği, maddi anlamda bol kazançlı bir dönemin habercisi olabilir. Bu sayede yapılacaklar listenizi biraz daha genişletebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Başak Burcu

Dolunay sizi biraz daha sabırsız yapabilir. Spontane gelişecek tekliflerle günlük planlarınızın dışına çıkabilir ve yapılacaklar listenizi biraz daha kısaltabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Planlara ve alışkanlıklara olan düşkünlük, hayatı spontane yaşamamıza bazen engel olabiliyor. Düzenimizi kontrol altında tutmak ve güvenli alanımızdan ayrılmamak çekici görünse de alışkanlıklarımıza takılı kalmak zaman zaman hayatın doğal akışını kaçırmamıza neden olabilir; “Hayatı spontane yaşamanın 3 özgürleştirici etkisi

Terazi Burcu

Geçmişe dalıp, ailenizle ilgili bilmediğiniz güzellikleri keşfedebilirsiniz. Sizi üzen bir konuda öğreneceğiniz şeyler sayesinde ailenize karşı daha anlayışlı olabilir veya aileden kalma gizli kalmış bir maddi kazanç elde edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

Akrep Burcu

Beklemediğiniz bir şekilde dramatik bir durumun içide kalabilirsiniz ve bu durumun sonucunda bir ayrılık yaşanabilir. Bu durum, şimdiye kadar ifade edilmemiş anlaşmalarla ilgili de olabilir. 

Uplifers önerisi: Klinik çalışmalara ve yıllardır yapılan araştırmalara bakılırsa, duygusal birlikteliklerin sonunda yaşanan ayrılıklar, insan bedenindeki birçok sistemi etkiliyor. Romantik bir ilişkinin bitişine veya sosyal bir reddedilmeye karşı beyin de yoğun bir tepki gösteriyor. “Ayrılığın ardından beyinde neler oluyor?

Yay Burcu

Venüs ve Pluto arasındaki birliktelik sayesinde önemli bir temizliğe girişebilirsiniz. Kullanılmayan eşyalar, süresi geçmiş ürünler, dolaplarınızda başıboş bekleyen kıyafetlerden kurtulmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Evimizle ilgili kısa sürede çözümlenebilecek küçük işler ya da eksiklikler, bazen içinden çıkılamayarak gereğinden fazla zamanımızı alabiliyor. Ancak bazı pratik çözümler ve yaratıcı fikirlerle günlük işlerinizi ya da evinizin eksikliklerini tamamlayabilmeniz, kullanmadığınız malzemeleri dekoratif ve kullanışlı objelere dönüştürebilmeniz mümkün. “Yaşamınızı kolaylaştıracak pratik ev dekorasyon fikirleri

Oğlak Burcu

Dolunayda gerçekleşen tutulma nedeniyle finansal konularda sert dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Bunun sonucunda sürpriz gelişmeler yaşanabilir. 

Uplifers önerisi: Para ve mutluluk arasındaki ilişkiyi açıklayabilmek için, neredeyse her gün yeni bir araştırma yapılıyor. Bu araştırmaların sonuçları için; ¨Materyalizm mutluluk dengesini bulmak¨

Kova Burcu

Dolunay’da gerçekleşen tutulma, imajınızı yenilemek için sizi motive edebilir. Ancak yeni imajınız beklemediğiniz tepkiler alabilir. Bu tepkileri biraz öngörmek iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: İnsanlık ilkel toplumdan modern topluma doğru evrildikçe, kullandığı aletler, dış görünüşü ve günlük yaşantısının yanı sıra, insanların temel duyguları da değişime uğradı. “Teknolojiyle birlikte hayatımıza giren en yeni korku: Hayalet titreşim sendromu

Balık Burcu

Çok ani bir karar alıp sizi de rahatsız eden bir alışkanlığınızdan vazgeçebilirsiniz. Bu ani karar, finansal durumunuzda da önemli bir iyileşmeyi beraberinde getirebilir. 

Uplifers önerisi: Bazı alışkanlıklar kişisel hayatınızda ve kariyerinizde başarıya ulaşmanıza yardımcı olabileceği gibi; bazı alışkanlıklar da, sizi kötü etkileyerek, başarınıza ya da mutluluğunuza engel olabilir. Bu yüzden alışkanlık haline gelmiş, istenmeyen davranışlarınızdan kurtulmanızda fayda var.¨Kötü alışkanlıklardan kurtulma rehberi¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!