27 Nisan 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Uzun zamandır almak istediğiniz bir şeyi satın almayı düşünüyorsanız, kullanımıyla ilgili konular aklınıza takılabilir. Belki biraz daha internette araştırma yapmak iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Sadece bilimsel çalışmalar yaparken değil, hayatınızın her aşamasında karşılaştığınız problemlere, başa çıkmakta zorlandığınız paradokslara bir bilim insanı gibi analitik bir gözle bakabilmeniz bazen çözüme ulaşmanız için tek başına yeterli olabilir. ¨Bilim insanı gibi düşünmenin yolları¨

Boğa Burcu

Merak duygunuz, bilgiye ve öğrenmeye olan açlığınızı artırıyor. Online eğitimlere katılmak veya podcast’leri dinlemek iyi bir alternatif olabilir. 

Uplifers önerisi: Eğitim konusunda hazırlanmış web sitelerinin muhteşem koleksiyonu sayesinde bilimden fotoğrafçılığa, matematikten bilgisayar programlaya, sanattan ev tadilat işlerine kadar her konuda merak ettiğiniz şeyleri öğrenebilir ve isterseniz ilgili olduğunuz konuda bir ustaya bile dönüşebilirsiniz. “İnternetin nimetlerinden faydalanın: Online akademik web siteleri ve platformlar

İkizler Burcu

Yaratıcılık gerektiren konularla ilgilenmek için harika bir gün. Yalnız olmak ve dikkatinizi dağıtan şeylerden uzaklaşmak, en iyi fikirlerinizi ortaya çıkarmanıza yardımcı olabilir. 

Uplifers önerisi: Üretken olduğunuz günlerin bazılarını arka arkaya getirebildiğinizi bir düşünün veya 365 gününüzün de aynı üretkenlikte geçtiğini… İşte, insanların bir yıl içinde yapabildiği inanılmaz, ilham verici, yaratıcı şeylerin bazıları. “Hikayeleriyle size ilham verecek insanların kısa sürede başardığı 7 harika şey

Yengeç Burcu

Dünyayı daha iyi, daha yaşanılır bir yer haline getirmek için çaba harcayabileceğiniz bir oluşuma katılabilirsiniz. Sizinle aynı değerleri paylaşan insanlarla tanışmak, size çok iyi gelecek. 

Uplifers önerisi: Birmingham ve Southampton Üniversiteleri’ndeki araştırmacılara göre hayatın ilerleyen dönemlerinde gönüllü faaliyetlerde bulunmak, zihinsel sağlığa ve mutluluğa iyi geliyor. İlginç olansa, BMJ Open’da yayımlanan çalışmaya göre, gönüllülüğün söz konusu etkileri 40 yaşından sonra daha belirgin. “Yaşlandığınızda mutlu olmak için gönüllü faaliyetlerde bulunun

Aslan Burcu

Patronunuzla video konferans yapmak veya ilgi duyduğunuz bir alanda online eğitimlere katılmak için harika bir gün. Büyük düşünün! Hayallerinizi gerçekleştirebilecek güce sahipsiniz. 

Uplifers önerisi: Hayal kurarız, içimizden geçiririz. Çok basittir aslında dilediklerimiz; kimi daha fazla bolluk bereket ister, kimi bir aile kurmayı, çocukları olmasını, hayatının aşkıyla karşılaşmayı diler. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için muhteşem reçete: Başarının 7 spiritüel yasası

Başak Burcu

Uluslararası alanda yeni bir işe girişebilir veya bir reklam kampanyası başlatabilirsiniz. Bu süreç, size kendi hikayelerinizi paylaşma şansı da sunabilir. 

Uplifers önerisi: Hayatta yaptığımız seçimler ve attığımız adımlar bizi kimi zaman zafere ulaştırırken, bazen de başarısızlığa götürebilir. Hedefleri doğru belirlemek gerekir. ¨Zafere giden yolda atmanız gereken adımlar¨

Terazi Burcu

Bugün daha çok finansal konulara odaklanabilirsiniz. Faturalarınız veya başka ödemelerinizi nasıl yapacağınız konusunda yeniden bir hesap iyi olabilir. Endişelenmeyin, hesabınızı bildiğiniz sürece rahatlıkla bu dönemi atlatabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Akrep Burcu

Merkür, burcunuzun ilişkiler alanına giriş yapıyor. Eşiniz veya sevgilinizle, birbirinizin farklı yönleri hakkında konuşmak iyi olabilir. Bu, aranızdaki soğukluğu gidermenize ve yeniden uyumu yakalamanıza yardımcı olacaktır. 

Uplifers önerisi: Çiftler, iletişimsizlik ve beceri eksikliği nedeniyle adil bir tartışmayı nasıl yürütebilecekleri konusunda zorluk yaşayabiliyorlar. “İlişkide yaşanan tartışmaları yapıcı ve olgun şekilde yönetebilmenin 5 yolu

Yay Burcu

Bir Yay burcu olarak, değişken bir ruh haline ve birden çok işi aynı anda yapabilme kapasitesine sahipsiniz. Bugün bir teste tabi tutulabilirsiniz ve bu sırada odaklanmanız, dikkatinizi toplamanız gerekebilir. 

Uplifers önerisi: Girişimci veya yönetici olarak yapmanız gereken çok fazla şey olabilir. Hem çalışanlarınızla iletişim halinde kalmaya, hem de müşteriden gelen e-mail ve telefonlara cevap vermeye çalışırken odaklanmakta zorluk çekebilirsiniz. Çevrenizdeki ¨gürültüyü¨ susturmak, konsantrasyonunuzu ve üretkenliğinizi arttırmak için esastır. “Odaklanma sorununa karşı beyninizi eğitin

Oğlak Burcu

Bir Oğlak burcu olarak çalışkan bir kişiliğe sahipsiniz. Ancak bazen dinlenmek için kendinize vakit ayırmanız gerektiğini unutmamalı ve hayatın basit zevklerinin tadına varmalısınız. Biraz da eğlenin. 

Uplifers önerisi: Gün içinde yaptığımız ciddi işlere gereğinden fazla odaklanıp hayatı kaçırdığımızın farkına varmak için bile zaman bulamayabiliyoruz. ¨Gün içinde kendine zaman ayırmanın kısa yolları¨

Kova Burcu

Zeki bir insan olmanızın yanı sıra bugün içgüdüleriniz de çok kuvvetli. Eviniz veya ailenizle ilgili konularda içgüdülerinize güvenin ve sevdiklerinizle konuşmaktan vazgeçmeyin. 

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Balık Burcu

Günlük rutininiz bugün, son zamanlardakinden çok daha hızlı olabilir. Zihniniz de çok keskin. Ek gelir yaratabileceğiniz, kazançlı bir fırsat yakalayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bazılarının bizden daha şanslı olarak dünyaya geldiğini düşünürüz. Örneğin daha fazla paraya sahiptir veya daha güzel bir vücuda sahip de olabilir. Kıyaslamalarımız “daha” üzerine kurulmuştur; daha iyi olmak, daha farklı olanaklara sahip olmak, daha farklı yaşam akışına sahip olmak, daha fazla seyahat edebiliyor olmak, daha fazla para harcayabiliyor olmak… İşte tümünü topladığımızda hayatın sunduğu fırsatlar deriz değil mi? “Hayatın sunduğu fırsatlara yepyeni gözlerle bakmaya hazır mısınız?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!