27 Nisan 2016 günlük burç yorumları

27 Nisan 2016 günlük burç yorumları ve Uplifers mutluluk önerileri için tıklayın!

Koç Burcu

Bu dönemde, kariyeriniz için alınması gereken kararların detaylarını daha derin inceleme fırsatı bulabilir ve gelecek hedeflerinizi yeniden masaya yatırabilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Sadece bilimsel çalışmalar yaparken değil, hayatınızın her aşamasında karşılaştığınız problemlere, başa çıkmakta zorlandığınız paradokslara bir bilim insanı gibi analitik bir gözle bakabilmeniz bazen çözüme ulaşmanız için tek başına yeterli olabilir. ¨İçinizdeki bilim insanını uyandırın¨

Boğa Burcu

Seyahat, eğitim ve öğretim konularında planlarınızı tamamlamadan önce bütün detayları iyice incelediğinizden emin olun.

Uplifers önerisi: Gelecek ile ilgili planlarınızı yaparken, ¨hayatınızı olumlu yönde geliştirecek 100 öneri¨mize göz atın.

İkizler Burcu

Bugünlerde oldukça meraklı bir ruh haline girebilirsiniz. Yüzeysel meselelerden ziyade, mevcut durumun bütününü anlama isteği hissedebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hayatınızda ¨büyük resmi¨ görmek, ileriye doğru gelişme kaydetmek için çok önemlidir. ¨100’lük liste¨ fikir üretmek, düşüncelerinizi netleştirmek, gizli problemlerinizi çözmek veya aklınıza takılan herhangi bir soruya cevap vermek için kullanabileceğiniz güçlü bir tekniktir.

Yengeç Burcu

Partnerinizle iletişiminizde dürüst olmanız her zamankinden daha önemli olabilir. Tabu olarak değerlendirilebilecek bazı meseleler tartışmaya açılabilir.

Uplifers önerisi:   Tüm ilişkilerde, ilişkinin iyi bir şekilde sürebilmesi için doğru şekilde iletişim kurmak önemlidir. Bir ilişkinin uzun ömürlü ve sağlıklı olabilmesi ¨ Doğru bir şekilde iletişim kurma yolu¨  ile mümkündür.

Aslan Burcu

Önümüzdeki ay boyunca liderlik yeteneğinizin geliştiğini, özgüven ve cesaret kazandığınızı hissedebilirsiniz. Hayatınızın kontrolünü ele alma zamanıdır.

Uplifers önerisi: Özgüveni dışarıda aramayın. Bütün güç sizin elinizde ve içinizde. ¨Özgüven formülü: ben tekim diyebilmek¨ 

Başak Burcu 

Çevrenizdekiler bugünlerde, sizin organizasyonel becerilerinize ihtiyaç duyabilirler. Eğer büyük etkiler yaratabilecek küçü detaylar fark ederseniz ifade etmekten çekinmeyin.

Uplifers önerisi:   Hayatta kendini iyi hissetmenin başlıca yollarından biri başkalarına yardım etmek ve destek olmaktır. Diğer yolları da keşfetmek için; ¨Mutluluğun 99 adı¨

Terazi Burcu

Evinizde yapacağınız küçücük bir değişiklik pratik anlamda çok işinize yarayabilir. Evinizi bambaşka bir çehreye kavuşturmak isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Evinizde değişiklik yapmak istediğinizde, aklınıza gelen ilk şey, eşyalarınızı yenilemektir. Ancak yeni bir şeyler almadan da evinizin havasını değiştirmeniz mümkün. ¨Evinizin havasını değiştirecek masrafsız öneriler¨

Akrep Burcu

Çevrenizdeki birine daha önceden önemli bir konuyla ilgili yalan söylediyseniz bugün itiraf etme zamanı gelmiş olabilir. Konuşurken cesur ve dürüst olmakta fayda var.

Uplifers önerisi: Tüm ilişkilerde, ilişkinin iyi bir şekilde sürebilmesi için doğru şekilde iletişim kurmak önemlidir. Bir ilişkinin uzun ömürlü ve sağlıklı olabilmesi ¨ Doğru bir şekilde iletişim kurma yolu¨  ile mümkündür.

Yay Burcu

Bugünlerde gelirinizi arttırmaya hevesli olabilirsiniz. Etkin biçimde önünüzdeki fırsatları değerlendirin ve muhtemel bir zamla gelecek yeni sorumluluklar için harekete geçin.

Uplifers önerisi:  Sorumluluk almak zordur ve cesaret ister. Ancak sorumluluk almak, olgunlaşmamız ve bireyselleşip özgürleşmemiz için etkili bir araçtır.¨Hayatınızı yönetebilmek için sorumluluk alın¨

Oğlak Burcu

Bugünlerde  düşüncelerinizi toparlayıp yeni hayat hedefleri belirlemek isteyebilirsiniz. Hayatınızla ilgili sorumluluk almak önceliğiniz olabilir.

Uplifers önerisi:  Mutlu, başarılı, üretken bir yaşam sürmenin ve geleceğe güvenle bakabilmenin yolu, kendi kendinize yetebilmekten geçiyor. ¨10 farklı pencereden geleceğe güvenle bakmak¨

Kova Burcu

Hayatınızda romantizmin başrolde olacağı bir döneme giriyor olabilirsiniz. Yeni bir ilişkiye göz kırpmanız söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Kalbinizin her atışı ve nefesinizin her kesilmesi hayatınızın aşkını bulduğunuz anlamına gelmeyebilir. Beyin-aşk ilişkisi için; ¨Beynimiz kalbimiz kandırıyor olabilir mi?¨

Balık Burcu

Partnerinize karşı ciddi bir ilişki istediğiniz konusunda dürüst davranmanız gerektiğini fark edebilirsiniz. Karşılıklı beklentilerinizle alakalı sorunlar yaşayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Uzman klinik psikolog Romina Kuyumcuoğlu’ndan; ¨ İyi bir ilişkinin formülü¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!