27 Mayıs günlük burç yorumları

27 mayıs 2014 Günlük Burç Yorumları
27 mayıs 2014 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Bu hafta paranızı gereksiz şeylere harcayabilir ve bütçenizi aşacak harcamalar yapabilirsiniz. İhtiyacınız dışındaki şeyler için bir liste hazırlamalı ve tüm isteklerinizi bir anda gerçekleştirmeye çalışmak yerine, elinizdeki kaynakları verimli kullanarak ilerlemeye çalışmalısınız.

Uplifers önerisi: Evinizde değişiklik yapmak istediğinizde, aklınıza gelen ilk şey, eşyalarınızı yenilemektir. Ancak yeni bir şeyler almadan da evinizin havasını değiştirmeniz mümkün.¨Evinizin havasını değiştirecek masrafsız öneriler¨

Boğa Burcu

Çok uzun süredir sonuçlanamamış bir konu hakkında hayal kırıklığına uğramış hissediyor olabilrisiniz. Ancak hayal kırıklığınız zamanla azalacak ve olayların perde arkasındaki gerçekler yardımıyla bu süreçten yeni bir şeyler öğreneceksiniz.

Uplifers önerisi: Yaşadığınız olumsuz olaylar, ruhunuzun güçlenmesine yardımcı olacak egzersizlerdir. Hayal kırıklığı yaşamak yerine, gerekli dersi ve tecrübeyi almaya bakın; “Ruhun güçlenmesi

İkizler Burcu

Bugünlerde enerjinizin yüksek olması nedeniyle sizi yorabilecek aktivitelerle uğraşmak isteyebilirsiniz. Bedeninizi fazla yormaktan ve sonucunu düşünmeden önünüze her çıkan fırsatı değerlendirmeye çalışmaktan vazgeçmelisiniz.

Uplifers önerisi: Uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmek yolunda ilham alabilmeniz için, Okinawa insanlarının sırlarına göz atabilirsiniz. ¨Dünyanın en uzun ömürlü insanlarından sağlıklı yaşam sırları¨

Yengeç Burcu

Bugün, gününüz her zamankinden daha yoğun geçebilir. Birbirinden çok farklı projeler üzerinde çalışmak kafanızın karışmasına yol açsa da, bir anda birden fazla işle ilgilenebilme kabiliyetiniz sayesinde tüm işlerinizle kolaylıkla başa çıkabileceksiniz.

Uplifers önerisi: Küçük işler günlük karmaşa içinde en sevilmeyen işlerdir genelde. İşlerinizi gruplandırıp tek seferde çözebilirsiniz. Modern zamanların kabusu, erteleme alışkanlığından kurtulabilirsiniz.

Aslan Burcu

Bugün bir arkadaşınız ya da partnerinizle yaşayacağınız bir anlaşmazlık ya da tartışma durumu, ilişkinize zarar verecek boyutlara gelebilir. Sakinliğinizi korumanızda ve yapıcı yollar aramanızda fayda var.

Uplifers önerisi: Her ilişki birbirinden farklıdır. Ancak temelde, ilişkinin sürdürülmesini sağlayan, partnerleri ortak bir noktada buluşturan hisler ve beklentiler birbirine oldukça yakındır. ¨Erkekler ne ister: Kadınlar için ilişki rehberi¨ ve “Kadınlar ne ister”: Erkekler için ilişki rehberi

Başak Burcu

Hayatınızda yeni ve farklı bir şeyler denemeye ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Yeni bir şeyler öğrenmenize yardımcı olacak derslere ya da eğitimlere katılmak sizin için iyi bir seçenek olacaktır.

Uplifers önerisi: Kişisel gelişiminize katkıda bulunması için uzman klinik psikolog Romina Kuyumcuoğlu’nun kişisel gelişim eğitimlerinden faydalayanabilirsiniz.

Terazi Burcu

Ulaşılması çok zor olan hayeller kurmak, gereksiz yere hayal kırıklığına uğramanıza sebep olabilir. Sonuçlarını net olarak görebileceğinize inandığınız projeler üstünde çalışmalı ve gerçekçi hedefler koyarak bu hedeflere ulaşmaya çalışmalısınız.

Uplifers önerisi:  Gerçekçi olmayan hedefler o yolda çaba harcarken olumsuz sonuçlarla karşılaşıldığında motivasyon kırıklığına, kişinin kendi yeteneğine olan güvenini kaybetmesine ve mutsuzluğa neden olur. Bir hedefe ulaşmak için onu netleştirmenin yanı sıra onun gerçekleşeceğine de inanmanız gerekir.¨Başarılı insanların izledikleri yol¨

Akrep Burcu

Bugünlerde karşınıza gerek işle ilgili gerekse özel hayatınıza dair fırsatlar çıkabilir. Bu fırsatları değerlendirebilmek için acele etmeli, işinizi şansa bırakmamalısınız.

Uplifers önerisi: Yeni fırsatlar keşfedebilmek, farklı seçeneklerinizi görebilmek ve fark yaratabilmek için, yaratıcılığınızı beslemekten çekinmeyin. “Mutluluk manifestosu“

Yay Burcu

Bugün, bütün dikkatinizi ve enerjinizi işinize vermeniz gerekebilir. Bu nedenle planlarınız konusunda esnek olmalısınız. Zaman geçtikçe ve sorumluluklarınız azaldıkça, kendinize zaman ayırmaya başlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Hayatınızın farklı alanları arasında dengeyi bulmak, daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmenize yardımcı olur. “Dengeli bir yaşam sürmenin önemi“

Oğlak Burcu

Özellikle bugünlerde artan çalışma temponuz nedeniyle dinlenecek fırsatı bulamıyor olabilirsiniz.  İşlerinize biraz ara verip sizi rahatlatacak bir tatil yapmak, üretkenliğinizi ve motivasyonunuzu arttıracaktır.

Uplifers önerisi: Haftasonu için yakınlarda bir yerlere gitmeyi düşünüyorsanız, İstanbul çevresindeki butik otellere göz atabilirsiniz. ¨Butik oteller rehberi¨

Kova Burcu

Kendinizi geçiş aşamasındaymışsınız gibi hissedebilirsiniz. Bir iş ortaklığı ya da anlaşma, beklediğinizden daha çabuk sonlanmış olabilir. Hazırlıksız yakalanmış olsanız da, tekrar harekete geçmenize yardımcı olabilecek tüm kaynaklara sahipsiniz. Elinizdeki imkanları iyi değerlendirmeye çalışın.

Uplifers önerisi: Hayatımız iniş ve çıkışlarla doludur. Önemli olan bu anları doğru değerlendirmek ve ani kararlar vermeden doğru adımlar atabilmektir. Zor zamanlarınızda kendinize doğru soruları sormanız için; ¨Zor zamanlar kılavuzu¨

Balık Burcu

Bugün iş yapma isteğiniz ve motivasyonunuz yüksek seviyelerde. Sahip olduğunuz enerjiyi projelerinizi tamamlamak için ya da yeni projeler üzerinde çalışmak için kullanabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Keyifli bir döneme girerken, 15 dakikada mutlu olmanızı sağlayacak kısa filmlere de bir göz atın!

 

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!