27 Mayıs 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Eğer bir süredir üzerinde konuştuğunuz, müzakere ettiğiniz bir konu varsa bugün onu sonuca ulaştırmak için harika bir gün olabilir. Hak ettiğinizden daha azına razı olmamalısınız. 

Uplifers önerisi: Herhangi bir işi başarmak için, planlama yapmak ve bilinçli adımlar atamak gerekir. Hedefiniz yolunda karşınıza çıkabilecek engelleri ve zorlukları bilmeniz gerekir. ¨Başladığınız işleri bitirmenize yardımcı olacak öneriler¨

Boğa Burcu

Bireyselliğinizi ortaya koymak ve her türlü kısıtlamadan uzaklaşıp özür olmak bugünkü odak noktanız. Bazı kuralları yıkıyor olabilirsiniz ancak değişim her zaman iyidir. 

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmanın yolu, değişime açık olmaktan ve yeni yollar keşfedebilmekten geçer. “Gelişimi sağlamanın yolu: Değişim kası

İkizler Burcu

Zihninizden geçenleri söylemek, bugün adeta sizin için bir zorunluluk. Duygularınızı ifade etmek için şimdi içinde bulunduğunuz andan daha iyi bir zaman olamaz. 

Uplifers önerisi: Kişinin yaşadığı duyguların sonuçlarını kontrol edebilmesi için, önce duygularını fark etmesi ve bunları nasıl ifade edeceğini bilmesi gerekir. Aksi takdirde duygularımız bizi kontrol edecektir. ¨Duyguları tanımanın ve ifade edebilmenin önemi¨

Yengeç Burcu

Bir süredir kafanızı karıştırsan bir konu veya işle ilgili bir fikir varsa, bundan kurtulmak için kendinize biraz zaman vermelisiniz. İçgüdülerinize kulak verin, onlar sizi yönlendirecektir. 

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Aslan Burcu

Profesyonel hayatınıza dair yakaladığınız fırsatlar gerçekten etkileyici. Yeni bir kariyer yolculuğu çizmek için artık kendinize izin verebilirsiniz. Karşınıza çıkan olanakları değerlendirmekten korkmayın. 

Uplifers önerisi: Bazılarının bizden daha şanslı olarak dünyaya geldiğini düşünürüz. Örneğin daha fazla paraya sahiptir veya daha güzel bir vücuda sahip de olabilir. Kıyaslamalarımız “daha” üzerine kurulmuştur; daha iyi olmak, daha farklı olanaklara sahip olmak, daha farklı yaşam akışına sahip olmak, daha fazla seyahat edebiliyor olmak, daha fazla para harcayabiliyor olmak… İşte tümünü topladığımızda hayatın sunduğu fırsatlar deriz değil mi? “Hayatın sunduğu fırsatlara yepyeni gözlerle bakmaya hazır mısınız?

Başak Burcu

Merkür burcunuzun tepe noktasında ve yöneticilerinizden, üst düzey isimlerden gelen fikirlerin peşinden giderek yıldızınızın parlamasına yardımcı oluyor. Zamanlamayı kendi lehinize kullanmalısınız. 

Uplifers önerisi: İlk önce neyi iyi yaptığımızla başlamak gerekiyor işe. İşte bunun için en önemli yöntem “geri bildirim analizi.” Bu analiz; birçok başarılı yönetici tarafından, çalışanların güçlü yönlerini keşfetmek için kullanılan bir araçtır. ¨Kendimizi nasıl tanır ve yönetiriz?¨

Terazi Burcu

Eğer hukuki veya finansal bir meseleyle baş etmeye çalışıyorsanız, bugün harekete geçmek için harika bir gün olabilir. Uzmanlardan alacağınız yönlendirmeler sayesinde doğru yolda  ilerliyorsunuz. 

Uplifers önerisi: Girişimci veya yönetici olarak yapmanız gereken çok fazla şey olabilir. Hem çalışanlarınızla iletişim halinde kalmaya, hem de müşteriden gelen e-mail ve telefonlara cevap vermeye çalışırken odaklanmakta zorluk çekebilirsiniz. Çevrenizdeki ¨gürültüyü¨ susturmak, konsantrasyonunuzu ve üretkenliğinizi arttırmak için esastır. “Odaklanma sorununa karşı beyninizi eğitin

Akrep Burcu

Eşiniz veya ortağınızla finansal konularda oldukça verimli bir konuşma yapabilirsiniz. Seçeneklerinizi ortaya koyun ve ortak bir çözüme ulaşmaya çalışın. 

Uplifers önerisi: Neredeyse sürekli çalışmamıza rağmen, maaş günü geldiğinde birçoğumuz yeterince para kazanmadığımızı düşünüyoruz. Aslında bu noktada yapmamız gereken finansal durumumuzu kavramak ve ona göre planlamamızı yapmak; fakat nereden başlamamız gerektiğini bilmiyoruz. “Finansal hakimiyetinizi sağlamaya yardımcı olacak yöntemler

Yay Burcu

Eşiniz veya ortağınızla aranızda tatlı bir atışma yaşanabilir. Önemli bir konuya getireceğiniz pozitif bakış açızı, aranızdaki diyalogun çok daha yumuşak geçmesine yardımcı oluyor. 

Uplifers önerisi: Partnerinizle aranızda tartışmaya sebep olan konularda direkt tartışmak yerine ona kendinizi açıklamaya çalışın. Örneğin ev işlerine yardımcı olmadığı için partnerinize sinirlenip kavga etmek ya da ev işlerinin paylaşılmasının neden önemli olduğunu ve sizin için ne anlam ifade ettiğini açıklamak tamamen hoşgörü yeteneğinizle ve kişisel tercihinizle alakalı bir durum. “İlişkinizi uzun süreli kılmanın sihirli formülü: Hoşgörü

Oğlak Burcu

Zihinsel enerjinizin artmasıyla birlikte sonu gelmeyen yapılacaklar listenizde birçok şeyi başarabilirsiniz. Bunun tadını çıkarın. 

Uplifers önerisi: Başarılı insanların ortak özelliklerinden biri, çevrelerinde hedeflerine odaklanmış, benzer görüşlü kişilerle bir araya gelerek işbirliği ve fikir alışverişi yapmalarıdır. ¨Çalışma motivasyonunuzu artıracak öneriler¨

Kova Burcu

Eviniz veya ailenizle ilgili konularda bir dönüşüm veya değişim sürecinin ortasında olabilirsiniz. Bazen insan hayatındaki değişmeyen tek şeyin, sürekli değişim olduğunu hissediyor. 

Uplifers önerisi: Değişim her zaman zordur. Kusursuz bir duruş, dengeli beslenme, iç huzur ya da sahip olmak istediğiniz herhangi bir şey için sihirli bir değneğiniz olsaydı, hayat daha kolay olurdu tabii. Ama maalesef değişim yaratmak, zaman ve özveri isteyen bir süreç. Belirli bir başlangıç ya da bitiş noktası yok. “Hayatınızda olumlu ve kalıcı değişimler yaratmanın 7 yolu

Balık Burcu

Eğer bir kardeşiniz varsa, sizin için bir sürpriz yapıp sizi çok şaşırtabilir. Sürprizleri çok sevmiyor bile olsanız sizin için bu kadar emek harcadığı için gülümsemeyi unutmayın. 

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca onlarca kişiyle karşılaşırız, arkadaşlarımız olur ilkokuldan öldüğümüz güne kadar… Hiç düşündük mü hayatımıza “ilham” veren hangileriydi? Biz kimi tanıdık da “ben bunu değiştireceğim” diyebildik veya kimin “başarısını” gördük ve “hayır yapamam” dediklerimizi “evet yapabilirim inanıyorum” ile değiştirebildik? “Sevdiklerinize değer katmak için şimdi ilham veren olmaya hazır mısınız?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!