27 Kasım 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Balık burcundaki Neptün’ün beş aydır devam eden geri yönlü hareketi sona eriyor. Uzun zamandır devam eden bir sağlık sorunundan kurtulmanın, tedavide sonuca ulaşmanın zamanı geldi. Zor günler geride kaldı. 

Uplifers önerisi: Olanlar olur bazen… Durduramayız, başımıza gelen gelmiştir bir kere. Evet, güzel zamanlarda etrafımızdaki herkes “güzel” söyler. Bir de zor zamanlar vardır ki, işte burada başlar her şey. “Tüm negatif yorumlara rağmen, sürekli pozitif tarafından bakabilmek mümkün mü?

Boğa Burcu

Balık burcundaki Neptün, bu yılın son geri yönlü hareketini tamamlıyor. Başkalarının beklentilerini bir kenara bırakıp, kendi gerçek motivasyon kaynağınızı keşfedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Kariyer analisti Dan Pink, dünyada denenmekte olan farklı çalışma düzenleri ve motivasyon kaynakları hakkında bilgilendiriyor. “Motivasyon kaynağı olarak ödül mü özgür irade mi?¨ sorusuna yanıt veriyor. Kendi motivasyon kaynağınızı bulmak için inceleyebilirsiniz.

İkizler Burcu

Neptün’ün Balık burcundaki geri yönlü hareketinin sona ermesi, özellikle profesyonel hayatınızla ilgili konuları etkiliyor. 21 Haziran’dan bu yana hissettiğiniz, duyduğunuz konularda harekete geçebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Eğer hayatınızı mahvetmek istiyorsanız, bunun en kolay yolu negatif olmaktan geçiyor. Aynı şey iş hayatı için de geçerli. İş hayatı ister istemez hepimiz için zorlayıcı deneyimler getiriyor. Negatif bir bakış açısına sahip olduğunuzda ise bu deneyimler karşısında potansiyelinizi ortaya koymak zorlaşıyor ve hedefi olan, umutlu, tatmin edici bir iş hayatından gittikçe uzaklaşıyorsunuz. “İş hayatınızın kalitesini artırmak ve potansiyelinizi ortaya koymak için 10 etkili adım

Yengeç Burcu

Eski düşünce kalıpları veya sebebini keşfedemediğiniz inanışlarınızın temelini keşfedebilirsiniz. Bu durum, hayatınızdaki yeni imkanları keşfetmenizi sağlayabilir. 

Uplifers önerisi: Riskleri keşfettikçe, ne kadar risk alabileceğinizi de ölçebilirsiniz. Yapılan birçok araştırma, insanların risk alabilme kapasitesinin ne sanıldığı kadar düşük, ne de sanıldığı kadar yüksek olduğunu gösteriyor. “Akıllı riskler almak hayatınızı ve mutluluğunuzu nasıl etkiliyor?

Aslan Burcu

Balık burcundaki Neptün, yeniden doğrusal harekete geçiyor. Bu durum özellikle ortak finansal konularda sizi etkisi altına alıyor. Finansal konularda yeni bir bakış açısı ortaya koyabilir ve ilerleme kaydedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Önemli olan para kazanmak uğruna mutsuz olmayı seçmemek ve hem çalışıp hem de mutlu olmanın finansal zekâyı kullanmaktan geçtiğini unutmamaktır. “Hem çalışıp hem mutlu olmak finansal zekanızı kullanmaktan geçiyor

Başak Burcu

Neptün geri yönlü hareketini bugün tamamlıyor. Yakınlarınızda bir kişinin, sağlıkla ilgili konularda bir süredir devam eden endişeleri, kaygıları sona eriyor. 

Uplifers önerisi: Uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmek yolunda ilham alabilmeniz için, Okinawa insanlarının sırlarına göz atabilirsiniz. ¨Dünyanın en uzun ömürlü insanlarından sağlıklı yaşam sırları¨

Terazi Burcu

Balık burcundaki Neptün’ün yeniden ileri yönlü harekete geçmesi sizi de etkiliyor. Sağlıklı beslenme ve egzersiz konularında bir süredir devam eden motivasyon eksikliği veya ne yapacağınızı bilememe hali sona eriyor. Yeniden sağlıklı günlere dönebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Söz konusu yemek yemek olduğunda, her ne kadar farkında olmasak da, bırakılması güç alışkanlıklara sahip olduğumuzu söyleyebiliriz. Bu alışkanlıklardan bazıları vücudunuz için faydalıyken (her sabah kahvaltı etmeden evden çıkmamak gibi), bazıları da kötü alışkanlıklar olabilir (tabağınızı silip süpürmek gibi). Beslenme alışkanlıklarının çoğu çocukluk yaşlarında edinilmiş olsa da, yetişkinlik döneminde bu alışkanlıkları değiştirebilmek mümkün. “Sağlıklı kilo vermek için doğru ve dengeli beslenmeyi yaşam tarzı haline getirmenin yolları

Akrep Burcu

Eğer çocuk sahibi olmak istiyorsanız, artık psikolojik olarak hazır olduğunuzu hissedebilirsiniz. Belki beklentilerinize uygun, sizi anlayacak bir doktor bulmanın vakti gelmiş olabilir. 

Uplifers önerisi: Çocuklarınızın enerjisini olumlu yöne çekerek, mutlu ve akıllı yetişmelerine yardımcı olun. Basit görünen değişiklikler bile çocuğunuzda büyük farklar yaratabilir. “Daha akıllı ve mutlu çocuklar yetiştirmenin 10 altın kuralı

Yay Burcu

Haziran ayının sonlarında başladığı geri yönlü hareketini artık tamamlayan Neptün sayesinde, sizi de güzel gelişmeler bekliyor. Bir süredir devam eden belirsizlikler, çözüme kavuşuyor. Özellikle gayrimenkullerle ilgili konularda iyi haberler alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Arkadaş sohbetlerinde, özellikle de içki sofrasında ülkeyi ya da dünyayı kurtarmak geleneklerimiz arasında… Bir de “kendini kurtaranlar” var, harika iş fikirleriyle ortalığı yıkıp geçirecek, dünyaya bir şeyler katacak ama en önemlisi, kendisi tez zamanda köşeyi dönecek olanlar… Oysa zeka her zaman zekice fikirler üretileceğini garanti etmiyor. Hatta bazı durumlarda insanın ve yatırımının ayağına dolanabiliyor bile. “Fazla zeka, her tür yatırımda ayağınıza dolanabilir

Oğlak Burcu

Balık burcundaki Neptün’ün geri yönlü hareketini tamamlaması sizi de etkiliyor. Zihinsel anlamda kendinizi daha güçlü hissedeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. 

Uplifers önerisi: Duygu; zihinsel, fiziksel ve hormonal bir çok parçadan oluşan bir durumdur. ¨Beyniniz kalbinizi kandırıyor olabilir mi?¨

Kova Burcu

Neptün’ün doğrusal yönlü harekete geçişinin etkilerini siz de hissediyorsunuz. İş yerindeki huzurunuzun arttığını ve özgüveninizin yükseldiğini fark edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: “Bir atı zorla suya götürebilirsiniz, ama zorla su içiremezsiniz”. Bu Kızılderili atasözünde olduğu gibi, iş hayatında çalışana zorla görev yaptırıldığında, çalışmalarının ne kadar verimli olacağı tartışma konusudur. Modern çağın getirdikleriyle birlikte artık “komuta etme” yöntemiyle iş yaptırmak anlamını oldukça yitirdi. “İş yaşamında “çok çalışmak” ve “verimli çalışmak” arasındaki ilişki nedir?

Balık Burcu

Neptün uzun zamandır devam eden bir uykudan uyanıyor ve geri yönlü hareketini tamamlıyor. Sağlığınızla ilgili konuların iyiye gittiğini ve enerjinizin yükseldiğini hissedebilirsiniz. Özellikle besleme alışkanlıklarınızla ilgili güzel gelişmeler olabilir. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınıza ya da ailenize iyi davrandığınız kadar kendinize de iyi davranıyor musunuz? Son dönemde yapılan araştırmalar; hayatımıza mola verip, kusurlarımızı kabul etmenin daha sağlıklı bir yaşam için atılacak ilk adım olması gerektiğini gösteriyor. “Psikolojik araştırmalarda yeni dalga: Kendinize iyi davranın

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!