27 Haziran 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Taşınma veya evinizde tadilat yaptırma gibi bir fikriniz varsa, bunu harekete geçirmek için yeterli enerjiye sahipsiniz. Eğer aileniz sizinle iş birliği içinde olmazsa, öfkenize teslim olmak yerine siz kendi yolunuzda ilerlemeye gayret edin. 

Uplifers önerisi: Ev tadilatı yaptırmadan önce hem dekorasyon, hem de uygulama alanında neler yapacağımızı iyi bir şekilde belirlemeliyiz. Özellikle bu kapsamda örnekler incelemek, ilham verici görsellere göz atmak bizlere fikir verecektir. “Evinizde tadilat yaptırmadan önce incelemeniz gereken 7 ev

Boğa Burcu

Evinizle ilgili çok yoğun günler geçiriyor olabilirsiniz. Endişelenmeyin, sevdiğiniz kişi bu yoğunluğunuza çare olmak için size yardımcı oluyor. 

Uplifers önerisi: Yetersiz kaldığınız konularda yardım isteyebilmek, başarıyı yakalamanıza yardımcı olacak özellikler arasındadır. Kendinizi bu konuda geliştirerek, problemlerin üstesinden daha kolay gelebilirsiniz. “Yardım istemek güçsüzlük değildir

İkizler Burcu

Dış görünüşünüze ve etrafınızdakiler tarafından nasıl görüldüğünüze odaklanmak için doğru bir zaman. Belki ufak dokunuşlarla büyük değişimler yaratabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar, mutlu bir hayat sürmenin yollarını araştırırken hayatımızdaki en önemli şeyin diğer insanlarla olan ilişkilerimiz olduğu kanısına varıyor. ¨Diğer insanlar neden önemlidir?¨

Yengeç Burcu

İş, günlük rutin veya sağlığınızla ilgili konularda harekete geçmenin tam zamanı. Hedeflerinizi kendi bildiğiniz yoldan gerçekleştirmek iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: En son ne zaman gözünüzü korkutan bir hedefiniz oldu? En son ne zaman ıslak ıslak terlediniz de yine o uçurumun başına gidip aşağı atlamak için can attınız? En son ne zaman o düşme hissi sizi alıp da yumuşatıverirken bir uçurumun üzerinden metrelerce derinliğe atladınız? “Neden kendinize meydan okumalısınız: Çünkü hayat, o zaman hayat!

Aslan Burcu

Önem verdiğiniz konularda sohbet etmek iyi olabilir. Eğer sanat veya spor alanında yetenekliyseniz, bunu ortaya koymanın tam zamanı! 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıyı yakalamış insanların ortak özelliği, stres anlarında duygularını nasıl yöneteceklerini bilmeleridir. En büyük yetenekleri ise, zararlı insanları kendilerinden uzak tutmanın yollarını yıllar içinde öğrenmiş olmalarıdır. “Başarılı kişiler, negatif enerji yayan insanlardan nasıl korunuyor?

Başak Burcu

Ailenizden alacağınız destekle kariyeriniz veya profesyonel hayattaki ününüzle ilgili önemli bir ilerleme kaydedebilirsiniz. Bu destek, finansal bir yardım da olabilir. 

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

Terazi Burcu

Her zamankinden daha çok okuyor, yazıyor, konuşuyor olabilirsiniz. Kendinizi daha çok ifade ettikçe, çalıştığınız sektördeki varlığınız da güçleniyor. 

Uplifers önerisi: Etkili şekilde iletişim kurabilmek için, kendinizi açıkça ifade etmekten çekinmeyin. Karşınızdakileri gerçekten dinlemeye özen gösterin. ”Doğru şekilde iletişim kurmanın yolu

Akrep Burcu

Şansın gezegeni Jüpiter, kişisel gelir anlamında sizi etkisi altına alıyor. Finansal anlamda karşınıza beklenmedik fırsatlar çıkabilir. 

Uplifers önerisi: Bazılarının bizden daha şanslı olarak dünyaya geldiğini düşünürüz. Örneğin daha fazla paraya sahiptir veya daha güzel bir vücuda sahip de olabilir. Kıyaslamalarımız “daha” üzerine kurulmuştur; daha iyi olmak, daha farklı olanaklara sahip olmak, daha farklı yaşam akışına sahip olmak, daha fazla seyahat edebiliyor olmak, daha fazla para harcayabiliyor olmak… İşte tümünü topladığımızda hayatın sunduğu fırsatlar deriz değil mi? “Hayatın sunduğu fırsatlara yepyeni gözlerle bakmaya hazır mısınız?

Yay Burcu

Para ve ortak varlıklara odaklanarak iş değiştirmeniz veya iş kurmanız gerektiği yönünde bir düşünceye kapılabilirsiniz. Kendinize inanın ve pozitif düşünmeye çalışın. Böylelikle pozitif sonuçları üzerinize çekebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Çevrenizdekiler size olumlu pek çok şey söylese de, sizin kendinize söyledikleriniz olumsuz ise, o pozitif söylemleri yok edebilir. ¨Kendimizle pozitif iletişim kurmanın önemi¨

Oğlak Burcu

Sevdiğiniz kişiyle birlikte zorlukların üstesinden gelme veya tartışma yönteminizi değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Bunu gerçekleştirmenin en iyi yolu, doğru ve net bir iletişim kanalı oluşturmak. 

Uplifers önerisi: Fikir ayrılıkları yaşamak, her ilişkide olan, normal bir durumdur. Eğer bu fikir ayrılıklarını birbirinizi geliştirmek için kullanırsanız, faydalı bile olabilir. Fikir ayrılığı yaşamak, karşınızdaki insanın size yeni bir şeyler katabileceğini gösterir. Bu yüzden ilişkinizde görüş ayrılıklarını konuşarak, sakin bir dille çözmek çok etkili sonuçlar yaratabilir. “Mutlu ilişkiye giden yol, fikir ayrılıklarında sağlıklı bir iletişim kurmaktan geçiyor

Kova Burcu

Kendinize uygun olan işi bulmak için son derece kararlısınız. Ancak size uygun olan o iş, belki sandığınızdan daha fazla vaktinizi alabilir. 

Uplifers önerisi: İnsanlar genellikle alıştıkları düzeni değiştirmekten korkabilir. Fakat, kendinize güvenirseniz, dünyayı keşfedebilir ve mutlu olacağınız bir işte çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni bir fırsat karşınıza çıkarsa bunu değerlendirmekten çekinmeyin. “İş değiştirmenin kişiye katabileceği olumlu özellikler

Balık Burcu

İş hayatında gösterdiğiniz yüksek performansın karşılığında ödüllendirilebilirsiniz. Biraz öne çıkmak ve başarılarınızı sergilemek için doğru bir zaman. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarının ispatı ve lanse edilmesidir ödüller. Bazen motivasyon için, bazen performans için bazen de ekip başarısı için verilebilir. Bu noktada işverenler ya da insan kaynakları uzmanları olarak neyi ödüllendireceğimizi iyi analiz etmek çok önemlidir. “Motivasyon kaynağı olarak ödül: İş yerinde yapılan ödüllendirmelerde nelere dikkat edilmelidir?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!