27 Eylül 2017 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Jüpiter hala Terazi burcunda. Yaptığınız bir işbirliği, potansiyelinizi geliştirmenize yardımcı olabilir. Karşınızdaki kişinin size duyduğu güven, en büyük destekçiniz olabilir. 

Uplifers önerisi: Performansınızı yükseltmek ve özgüvenli adımlar atabilmek için, kendinize olan inancınızı yüksek tutmanız şart. Yardımcı olacak öneriler için; “Yeterlilik duygunuzu geliştirebilmek için öneriler

Boğa Burcu

Eğer bir başkasının tecrübesinden ve bilgisinden faydalanarak bir şey yapıyorsanız, bu konuda heyecan verici bir dönüm noktası yaşanabilir. Çok değerli bir yeteneğinizi keşfedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İlk önce neyi iyi yaptığımızla başlamak gerekiyor işe. İşte bunun için en önemli yöntem “geri bildirim analizi.” Bu analiz; birçok başarılı yönetici tarafından, çalışanların güçlü yönlerini keşfetmek için kullanılan bir araçtır. ¨Kendimizi nasıl tanır ve yönetiriz?¨

İkizler Burcu

Hayatınızda önem verdiğiniz bir kişi, belli bir konuda sizi test ediyor olabilir. Pozitif bir etki uyandırmak için akıllıca adımlar atmalısınız. 

Uplifers önerisi: İletişiminizde kullanacağınız küçük ancak etkili birkaç yöntem, karşınızdaki kişilerde ummadığınız etkiler bırakabilir. “Karşınızdaki kişileri kolayca etkilemenizi sağlayacak pratik iletişim becerileri

Yengeç Burcu

Hayatınızda yeni bir dönemden geçiyor olabilirsiniz ve bu sıralar “Değişim mi, istikrar mı” sorusu hayatınızın en önemli konusu haline gelebilir. Özellikle ailevi konular ön plana çıkabilir. 

Uplifers önerisi: Önemli olan, hayatın akışı içinde kendi büyülü anlarımızı yaratabilmek ve bu anları paylaşarak çoğaltabilmek… Sürprizlerse, bunun en samimi ve şaşırtıcı yollarından. Bu videolardan ilham alıp, siz de sevdiğiniz insanları mutlu edebilirsiniz. “Hayat sürprizlerle dolu!

Aslan Burcu

Okuduğunuz bir kitap, gazetede gördüğünüz bir ilan, yaptığınız bir araştırma hayatınızda çok heyecan verici yeni bir kapı açabilir. Size ilham veren, yepyeni bir bakış açısı kazanabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Daha üretken ve keyifli vakit geçirebilmek, hayatın tadını çıkarabilmek için; yaşama sevincinizi ve heyecanınızı kaybetmeyin. Çevrenizdekilere de bulaştırmaktan çekinmeyin. “Hayatın tadını çıkarabilmek için 50 öneri

Başak Burcu

Jüpiter ve Uranüs’ün karşı karşıya gelmesiyle finansal anlamda önemli bir dönüm noktasını aşabilirsiniz. Kendinize biraz tolerans tanıyın. Sabrınız ve güveniniz bir sınavdan geçiyor olabilir. 

Uplifers önerisi: İster büyük bir hedefiniz için para biriktiriyor olun, ister borç ödüyor olun tasarruf etmenin en kolay yolu masraflarınızı kısmaktan geçer. Ancak masraflarınızdan kısmak isterken yanlış bir strateji uygularsanız, kendinizi bir anda depresyonun içinde veya hayattan keyif almaz bir halde bulabilirsiniz. Çünkü aslında harcamalarınız, sizin hayattaki önceliklerinizi gösterir. “Hayattan aldığınız keyfi yok etmeden para biriktirmenin yolları

Terazi Burcu

Jüpiter; diplomasi ve arabuluculuk yeteneklerinizi ortaya çıkarmanız önemli bir fırsat sunabilir. Ancak zaman zaman sınırları belirleme konusunda önemli sınavlar verebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Özellikle iş yaşantımızda ‘’duruş’’ kavramı bizleri günlük hayatlarımızda farkında olmadan belirli şekillere veya tanımlara büründüren etken olarak karşımıza çıkar. Yoga veya meditasyon ile konsantrasyonunuzu arttırabilir, beyin gücünüzü geliştirebilirsiniz. “Yoga ile sağ ve sol beyin dengesi: Duygusal zeka ile kariyerinizde farklılaşın

Akrep Burcu

Eğer bir iş arkadaşınız veya yöneticiniz bugünlerde sizi biraz zorluyorsa, buna üzülmek yerine sevinebilirsiniz. Karşılaştığınız zorluklar, yaratıcılığınızı kamçılayıp çok daha iyi sonuçlara ulaşmanızı sağlayabilir. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıyı yakalamış insanların ortak özelliği, stres anlarında duygularını nasıl yöneteceklerini bilmeleridir. En büyük yetenekleri ise, zararlı insanları kendilerinden uzak tutmanın yollarını yıllar içinde öğrenmiş olmalarıdır. “Başarılı kişiler, negatif enerji yayan insanlardan nasıl korunuyor?

Yay Burcu

Kendinizi ifade edebilecek ve istediklerinizi dile getirebilecek cesareti bulduğunuz anda, saygı duyduğunuz kişiden o desteği alabilirsiniz. Cesaretinizi toplayın. 

Uplifers önerisi: Kişinin kendini keşfetmesi, her durumda doğal olması, herkese karşı kendini ifade edebilmesi çoğunlukla o kadar kolay değildir. ¨Hayatımızın anlamını ararken nerede kayboluyoruz?¨

Oğlak Burcu

Uranüs ve Jüpiter karşı karşıya gelirken, esneklik ve tolerans sizin için çok daha önemli hale gelebilir. Bu kozmik gelişme, sizi özellike cesaretinizi sergilemeye mecbur bırakabilir. 

Uplifers önerisi: Riskleri keşfettikçe, ne kadar risk alabileceğinizi de ölçebilirsiniz. Yapılan birçok araştırma, insanların risk alabilme kapasitesinin ne sanıldığı kadar düşük, ne de sanıldığı kadar yüksek olduğunu gösteriyor. “Akıllı riskler almak hayatınızı ve mutluluğunuzu nasıl etkiliyor?

Kova Burcu

Jüpiter, Kova burcunun yönetici gezegeni olan Uranüs’le karşı karşıya geliyor. İnancınızın ve çabalarınızın meyvelerini toplamak için zekanızın gücünden faydalanmalısınız. 

Uplifers önerisi: Yeni bir hedefle yola çıktık ama bir süre sonra kendimizi yoldan çıkmış halde bulduk. Üstelik bu durum kendimizi berbat hissetmemize neden oldu. Kaybetmiş gibi hissettik. Yeterince güçlü olmadığımız, zeki ve disiplinli olmadığımız için kendimize kızdık. Oysa belki de sorun yeterince güçlü, zeki veya disiplinli olmamak değil, hedeflere işe yaramayan bir şekilde odaklanmaktan kaynaklanıyordur. “Tüm hedeflerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlayacak tek bir kural

Balık Burcu

Jüpiter ve Uranüs karşı karşıya gelirken, önemli ve hassas bir finansal fırsat ortaya çıkabilir. Yakınlarınızın sizi bu konuda destekleyeceğine güvenebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!