27 Ekim 2016 günlük burç yorumları

6 Haziran 2016 günlük burç yorumları ve Uplifers mutluluk önerileri için tıklayın!

Koç Burcu

Sizin için çok önemli olan konularda sağlıklı kararlar veremiyor olabilirsiniz. İlginizi başka yöne kaydırarak hem kafanızı boşaltabilir hem de düşünmek için kendinize fırsat yaratabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Boğa Burcu

Hafta sonuna kadar yapacağınız hareketler geleceğinizi belirlemek açısından oldukça önemli olabilir. Pazar günü Akrep’te yer alacak Yeni Ay ile etkileşimler bunu gösteriyor.

Uplifers önerisi: Geleceğin neler getireceğini bilme arzusu, korku duygusundan kaynaklanır. ‘‘Ya karşılaşacağım şeyle baş edemezsem?’’ düşüncesi ve sürekli önlem almaya çalışmak bizi hiç bir şeyden korumayacağı gibi strese de neden olur. Çünkü hayatımızda kontrol, ele geçirebileceğimiz bir şey değildir. “Gelecek kaygısının bireylerin günlük yaşamı üzerindeki etkisi

İkizler Burcu

Söylemek istediklerinizi müthiş tarzınızla ve auranızla iletebiliyorsunuz ancak bugünlerde söyleyeceklerinizi delillerle desteklerseniz, yanınıza bir iki insan daha katabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Bazen saatlerce konuşsak bile, bir türlü anlaşamayabiliriz. İletişimin koptuğu ve kimsenin karşı tarafın görüşlerini anlamadığı zamanları kontrol edebilmek için “Kullandığınız kelimeler ve karşınızdakilerin aldığı mesajlar

Yengeç Burcu

Mars ve Uranüs yarın baş başa hareket ediyor ve bunun sonucu olarak kendinize kariyerinizde daha fazla özgürlük yaratmak için yeni yöntemler keşfedebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hepimizin hayali doğru iş, eş, aile, dinlenme, eğlenme dengesi yaratmak. Sonrasında rahat, özgür ve mutlu olabiliriz diye düşünüyoruz. Gerçek olan ise önce rahat, özgür ve mutlu hissetmek, ardından tüm dengeler yerine oturuyor. “İş – Yaşam dengesi nedir hiç düşündünüz mü?

Aslan Burcu

Birinin ciddi şekilde damarınıza basacağı bugün sakin kalmak sizin için zor olacak. Ancak akıllıca düşünürseniz, sizin için o kadar da önemli olmayan bu kişi için vakit harcamaya gerek olmadığını görebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Önemli toplantılara gireceğiniz bu günlerde, geleceğinizi etkileme ihtimali olan durumları en etkili şekilde değerlendirmek için sakin olmalısınız. “Durun ve sadece nefes alın

Başak Burcu

Yüzeysel olarak yeni bir fırsatla karşılaşabilirsiniz. Başka şeyler de ileride karşınıza çıkabilecek gibi gözüküyor bu sebeple bir şeylere balıklama atlamadan önce iyice düşünüp, detaylıca araştırma yapmak faydalı olabilir.

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Terazi Burcu

Diplomasi yeteneklerinizin sınanacağı bir gün geçirebilirsiniz. Tanıdığınız iki kişinin hararetli tartışmasında orta yolu bulmak size düşüyor, başarırsanız kendi yeteneklerinize güveniniz artabilir.

Uplifers önerisi: Partnerinizle aranızda tartışmaya sebep olan konularda direk tartışmak yerine ona kendinizi açıklamaya çalışın. Örneğin ev işlerine yardımcı olmadığı için partnerinize sinirlenip kavga etmek ya da ev işlerinin paylaşılmasının neden önemli olduğunu ve sizin için ne anlam ifade ettiğini açıklamak tamamen hoşgörü yeteneğinizle ve kişisel tercihinizle alakalı bir durum. “İlişkinizi uzun süreli kılmanın sihirli formülü: Hoşgörü

Akrep Burcu

Önümüzdeki ay boyunca Güneş, Akrep’te yer alıyor. Böylece yakın zamanda başardığınız şeyler sebebiyle övgü toplayabilir ya da ilgi odağı haline gelebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Başarılı insanların ortak özelliklerinden biri, çevrelerinde hedeflerine odaklanmış, benzer görüşlü kişilerle bir araya gelerek işbirliği ve fikir alışverişi yapmalarıdır.¨Çalışma motivasyonunuzu arttıracak öneriler¨

Yay Burcu

Arkadaşınız tartışmalı bir konuda sizin fikrinizi isteyebilir. Kritik bir şeyler söylerseniz, bazı hisleri incitebilirsiniz. Bu soruların neden sorulduğunu anlamaya çalışırsanız, çözüm bulmanız oldukça kolaylaşacaktır.

Uplifers önerisi: Hayatımızın büyük bir bölümünü arkadaşlarımıza ayırırız. Sosyal bir çevre içinde olmak hem yaşam kalitemizi yükseltir hem de kendimizi daha iyi hissetmemize yardımcı olur. Fakat, arkadaş ilişkilerini güçlü tutabilmek için yapmamız gereken şeyler var. “Daha iyi bir dost olmak için yapmanız gerekenler

Oğlak Burcu

Mars ve Uranüs yarın karşı karşıya geliyor. Başkaları için sürpriz olarak gözükse bile ne istediğiniz konusunda açıkça konuşma yapmanız gerekebilir. Hakkınızı aramaktan vazgeçmeyin.

Uplifers önerisi: Başkalarının hakkınızdaki düşünceleri ve öngörüleri her zaman gerçekleri yanstmayabilir. Mutlu olabilmek için kendi isteklerinizi ve hedeflerinizi belirlemeniz gerekir.¨Başkalarının ne düşündüğünü önemsemeyin¨

Kova Burcu

Mars ve Uranüs’ün başa baş hareketi sonucu planlarınızda bazı değişiklikler olabilir. Kendinize beklemediğiniz ancak çok ihtiyacınız olan bir zaman ayırabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Planlara ve alışkanlıklara olan düşkünlük, hayatı spontane yaşamamıza bazen engel olabiliyor. Düzenimizi kontrol altında tutmak ve güvenli alanımızdan ayrılmamak çekici görünse de alışkanlıklarımıza takılı kalmak zaman zaman hayatın doğal akışını kaçırmamıza neden olabilir; “Hayatı spontane yaşamanın 3 özgürleştirici etkisi

Balık Burcu

Zorlu bir projeye konsantre olma konusunda zorluk yaşayabilirsiniz. Saatinizi ayarlayıp kendinize yarım saatlik bir zaman ayırın, böylece konsantre olma konusundaki problemlerinizi aşabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Girişimci veya yönetici olarak yapmanız gereken çok fazla şey olabilir. Hem çalışanlarınızla iletişim halinde kalmaya, hem de müşteriden gelen e-mail ve telefonlara cevap vermeye çalışırken odaklanmakta zorluk çekebilirsiniz. Çevrenizdeki ¨gürültüyü¨ susturmak, konsantrasyonunuzu ve üretkenliğinizi arttırmak için esastır. “Odaklanma sorununa karşı beyninizi eğitin

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!