27 Aralık günlük burç yorumları

27 Aralık 2013 Günlük Burç Yorumları
27 Aralık 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Sosyal hayatınız konusunda aktif günler sizi bekliyor. Arkadaşlarınız aracılığıyla yeni insanlarla tanışabilir, yeni bir arkadaş grubuna dahil olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yeni insanlarla tanışmak ve tanımadığınız kişilerle sohbet etmek, sosyal becerilerinizi geliştirmenin ilk adımlarındandır. ¨Yeni insanlarla tanışmanızı kolaylaştıracak pratik öneriler¨

Boğa

İnsanlarla olan iletişiminiz konusunda oldukça başarılısınız. Bu durum işinizle ilgili beklemediğiniz gelişmelerin yaşanmasına ve çalışma arkadaşlarınız arasındaki statünüzün yükselmesine yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıya ulaşmış olan kişilerin sırlarından biri, ne söyledikleri kadar nasıl söylediklerine de önem vermeleridir. Çünkü aslında iletişim, konuşmadığınız ve hatta farkında olmadığınız zamanlarda da devam eder. ¨Vücut dilini doğru kullanmak için ipuçları¨

İkizler

Bugün işinizle ilgili yazışmaların yoğun olacağı bir gün olabilir. Haftanın son günü olduğu için işlerinizi toparlamak ve yarım kalmış projeleriniz üstünde çalışmak isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Küçük işler günlük karmaşa içinde en sevilmeyen işlerdir genelde. İşlerinizi gruplandırıp tek seferde çözebilirsiniz. Modern zamanların kabusu, erteleme alışkanlığından kurtulabilirsiniz.

Yengeç

Bugün finansal konularda çözmeniz gereken anlaşmazlıklar ya da bürokratik işler olabilir. Konunun çözümü beklediğinizden daha uzun sürebilir. Bu süreçte sabırlı olmalı ve gereksiz yere kendinize yüklenmemelisiniz.

Uplifers önerisi: Yaşadığınız sorunlar iş hukuku dahilindeyse, Bahçeşehir Üniversitesi Anayasa Hukuku Bölümü öğretim görevlisi Mert Nomer’in ¨Geçim ekonomisinin değişen yüzü¨ yazısını inceleyebilirsiniz.

Aslan

Uzun zamandır gerçekleştirmeyi beklediğiniz bir proje üzerinde çalışmak için bugün ve haftasonu zaman bulacaksınız. Projenizin detaylarını çok fazla kişiyle paylaşmamaya ve ilk etapta tek başınıza çalışmaya dikkat edin.

Uplifers önerisi: Yeni ve çok parlak bir hayat planı hedeflendikten sonra, ilk dürtümüz bunu birileriyle paylaşmaktır, ama Derek Sivers hedeflerimizi bir sır olarak saklamamızın daha iyi olacağını söylüyor. ¨Hedeflerinizi kendinize saklayın¨

Başak

Bugünlerde evrak işleriyle ve bürokratik işlerle çok fazla uğraşıyor olmak canınızı sıkmış olabilir.  Haftasonunu dinlenmek ve işlerinizden uzaklaşmak için kullanabilirsiniz. Eve iş götürmemek için önemli işlerinizi bugün halletmeye çalışın.

Uplifers önerisi: Küçük işler günlük karmaşa içinde en sevilmeyen işlerdir genelde. İşlerinizi gruplandırıp tek seferde çözebilirsiniz. Modern zamanların kabusu, erteleme alışkanlığından kurtulabilirsiniz.

Terazi

Bugün partnerinizle keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Ortak yönlerinizi keşfetmek ve birbirinizi daha iyi tanımak için, ikinizin de hoşuna gidecek aktiviteler planlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Partnerinizle birlikte keyifli vakit geçireceğiniz ve zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bir buluşma planlamak oldukça zor. Planlarınızı yaparken, partnerinizi tanıyor olmanız ve ilişkinizin gidişatının bilincinde olmanız kadar yaratıcı olmanız da ¨Masrafsız ve keyifli buluşma önerileri¨ 

Akrep

Bu haftasonunu ailenizle geçirmek isteyebilirsiniz. Geçmiş günlerden konuşmak, uzun zamandır görmediğiniz aile üyeleriyle bir araya gelmek ve güzel vakit geçirmek size iyi gelecektir.

Uplifers önerisi: Hayatınızda değerli olan insanlara onların ne kadar değerli olduklarını söylemeden ölüm döşeğinde olmak istemezsiniz. Aile büyüklerinizle ilgili konularda özellikle hassasiyet göstermeniz sizin için faydalı olacaktır. ¨Ölmeden önce söylenmesi gereken 50 şey¨

Yay

Önümüzdeki hafta arkadaş grubunuzda yaşanacak olan önemli bir tartışmada üste çıkabilirsiniz. Dominant karakteriniz ve ikna yeteneğiniz sayesinde çevrenizdeki insanları kolayca etkileyebiliyorsunuz.

Uplifers önerisi: Konuşmalarınızda haklı çıkabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu“

Oğlak

Yaratıcılığınızla geliştirdiğiniz yeni projeler, finansal anlamda size destek sağlayabilir. Bu projeleri iş arkadaşlarınızla çalışarak geliştirebilir, kısa sürede pozitif sonuçlar elde edebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Ekip başarısı süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. En güçlü varlık, en yetkin çalışan bile, tek başına ekipten daha güçlü olamaz. ¨İş yaşamında ekip çalışmasının önemi¨

Kova

Yenilikçi fikirlerle, ortaklık yapma planları kurduğunuz kişiler üzerinde pozitif bir etki bırakabilirsiniz. İkna yeteneğinizin olduğunu görmek ve kazanan taraf olmak, özgüveninizin artmasına yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Performansınızı yükseltmek ve özgüvenli adımlar atabilmek için, kendinize olan inancınızı yüksek tutmanız şart. Yardımcı olacak öneriler için; “Yeterlilik duygunuzu geliştirebilmek için öneriler“

Balık

Yeni bir proje üstünde çalışmak için uzun bir süre konuya odaklanarak, ayrıntılı düşünmeniz gerekebilir. Detaylara takılarak büyük resmi göremeyebilirsiniz. Bu süreçte içgüdülerinize güvenmek size yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır.

 

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!