27 Aralık 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Eğer yükselmek istiyorsanız, çok önemli birinin desteğini görebilirsiniz. Bu yüzden ne istediğinize karar vermeniz çok önemli. Siz hedeflerinizi belirlerseniz, bu yolda ilerlemek daha kolay olur.

Uplifers önerisi: Başarısızlık hissi olan kişilerin başarı algıları çok hassastır. Yaptıkları küçük bir hatayı, iş tesliminde gecikmeyi, toplantıda sessiz kalmış olmayı bile başarısızlık olarak yorumlayabilirler. “Başarısızlık inancını içinizdeki gücü dışarı çıkararak yenin

Boğa Burcu

Güneş ve Jüpiter Oğlak burcunda bir araya geliyor. Bu sizin büyüme alanınıza denk geliyor. Özellikle eğitim ve seyahat gibi alanlarda güzel gelişmeler sizi bekliyor.

Uplifers önerisi: Yeni insanlarla tanışmak ve tanımadığınız kişilerle sohbet etmek, sosyal becerilerinizi geliştirmenin ilk adımlarındandır. ¨Yeni insanlarla tanışmanızı kolaylaştıracak pratik öneriler¨

İkizler Burcu

Güneş ve Jüpiter’in Oğlak burcunda buluşmasının tadını çıkarmalısınız. Eğer karşınıza çıkan fırsatı iyi kullanırsanız, finansal durumunuzda önemli bir iyileşme yaşanabilir.

Uplifers önerisi: Bazılarının bizden daha şanslı olarak dünyaya geldiğini düşünürüz. Örneğin daha fazla paraya sahiptir veya daha güzel bir vücuda sahip de olabilir. Kıyaslamalarımız “daha” üzerine kurulmuştur; daha iyi olmak, daha farklı olanaklara sahip olmak, daha farklı yaşam akışına sahip olmak, daha fazla seyahat edebiliyor olmak, daha fazla para harcayabiliyor olmak… İşte tümünü topladığımızda hayatın sunduğu fırsatlar deriz değil mi? “Hayatın sunduğu fırsatlara yepyeni gözlerle bakmaya hazır mısınız?

Yengeç Burcu

İş hayatınızda bir partner arıyorsanız, aklımızdaki kişiye ulaşmak için en üst düzey isimleri devreye sokmayı düşünebilirsiniz. Bir görüşmeyle bile şansınızın dönmesini sağlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: İş görüşmelerinin sonunda, başarılı adaylar, cevaplanmasını istedikleri soruları sorarlar. Konunun uzmanı ve bir kanaat önderi olan Jeff Haden, iyi adayların iş görüşmesinde sorduğu en akıllıca soruları bir araya getiriyor. “İş görüşmesine gelen başarılı adayların sorduğu 5 soru

Aslan Burcu

Burcunuzun yönetici olan Güneş, Oğlak burcunda Jüpiter ile bir araya geliyor. İş konusunda senenin en şanslı gününde olabilirsiniz. Bunu iyi değerlendirin.

Uplifers önerisi: İş hayatında başarının ispatı ve lanse edilmesidir ödüller. Bazen motivasyon için, bazen performans için bazen de ekip başarısı için verilebilir. Bu noktada işverenler ya da insan kaynakları uzmanları olarak neyi ödüllendireceğimizi iyi analiz etmek çok önemlidir. “Motivasyon kaynağı olarak ödül: İş yerinde yapılan ödüllendirmelerde nelere dikkat edilmelidir?

Başak Burcu

Güneş ve Jüpiter burcunuzun özellikle aile, çocuklar alanını etkiliyor. Eğer çocuk sahibi olmayı planlıyorsanız, bunun için çok uygun bir dönem. Aile bağlarını kuvvetlenebilir.

Uplifers önerisi: Çocuğunuza kazandıracağınız öz güven, bırakacağınız en değerli miras olabilir. Kendine güvenen ve huzurlu bir birey yetiştirmek, topluma da katkı sağlayacaktır. “Kendine güvenen çocuklar yetiştirmenin ve huzurunuzu korumanın 3 yolu

Terazi Burcu

Güneş ve Jüpiter’in uyumu sayesinde evinizle ilgili güzel gelişmeler sizi bekliyor. Ev ve ailenizle ilgili bir süredir gündemdeki konularda güzel haberler alabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Ailenizle bağlarınızın kuvvetli olması, problemlerinize geçici çözümler bulmak yerine, kalıcı çıkış yolları bulmanıza yardım eder. ¨Aile içi iletişimin önemi¨

Akrep Burcu

Eğer bugün bir sunum yapmanız gerekiyorsa, şanslı gününüzdesiniz. İkna etme yeteneğiniz ve etkileme gücünüz sayesinde çok önemli kazanımlar elde edebilirsiniz.

Uplifers önerisi: İş dünyasında fikirlerinizi paylaşma söz konusu olduğunda en önemli üç şey; yaratıcılık, etkili konuşma ve özgünlüktür. Eşi benzeri görülmemiş verilerin hızlıca paylaşıldığı bir bilgi toplumunda yaşıyoruz ve bu toplumda PowerPoint slaytlarını okumak, neredeyse en büyük günahlardan biri olarak görülüyor. “İçinizdeki sunum dehasını ortaya çıkarmanın 7 yolu

Yay Burcu

Burcunuzun yöneticisi Jüpiter ile Güneş’in Oğlak burcundaki buluşması sizi de etkiliyor. Hesaplanmış riskler alarak kariyerinizde büyük bir fark yaratabilir ve gelirinizi artırabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Riskleri keşfettikçe, ne kadar risk alabileceğinizi de ölçebilirsiniz. Yapılan birçok araştırma, insanların risk alabilme kapasitesinin ne sanıldığı kadar düşük, ne de sanıldığı kadar yüksek olduğunu gösteriyor. “Akıllı riskler almak hayatınızı ve mutluluğunuzu nasıl etkiliyor?

Oğlak Burcu

Güneş ve Jüpiter’in buluşması, yeni bir projeye güzel bir başlangıç yapmanızı sağlıyor. Bakış açınız, heyecanınız ve enerjiniz sayesinde başarı şansınız çok yüksek.

Uplifers önerisi: Hayatta yaptığımız seçimler ve attığımız adımlar bizi kimi zaman zafere ulaştırırken, bazen de başarısızlığa götürebilir. Hedefleri doğru belirlemek gerekir. ¨Zafere giden yolda atmanız gereken adımlar¨

Kova Burcu

Eğer bir guru ile çalışmayı düşünüyorsanız, biraz yalnız kalmak veya inzivaya çekilmek iyi olabilir. Hayata dair planlarınızı, manevi yönünüzü gözden geçirmenin tam zamanı.

Uplifers önerisi: Ruhani bir yolculuğa çıkmak için meditasyon yaparak farkındalığınızı arttırabilirsiniz. Hayatla kurulan bağları güçlendiren meditasyon, aynı zamanda bağların koparılmasına da olanak verir. ¨Meditasyon: Zihninizi boşaltmak için ipuçları¨

Balık Burcu

Jüpiter ile Güneş’in buluşması, ilişkiler alanınızı etki altına alıyor. Özellikle yeni bağlantılar kurmak için doğru bir zaman. Tanışacağımız yeni insanlar sayesinde hayatınızda bambaşka kapılar açılabilir.

Uplifers önerisi: Yeni insanlarla tanışmak ve tanımadığınız kişilerle sohbet etmek, sosyal becerilerinizi geliştirmenin ilk adımlarındandır. ¨Yeni insanlarla tanışmanızı kolaylaştıracak pratik öneriler¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!