27 Aralık 2016 günlük burç yorumları

6 Haziran 2016 günlük burç yorumları ve Uplifers mutluluk önerileri için tıklayın!

Koç Burcu

Güneş ve Mars’ın birlikte çalışması sonucu kariyerinizde ilgi çekici bazı gelişmeler yaşanabilir. Alacağınız cesur bir karar, meyvelerini beklediğinizden daha iyi şekilde verebilir.

Uplifers önerisi: Risk almak her zaman kötü değildir. Bazen hayatınızın kontrolünü ele alabilmek için kendinizi riski durumlara sokmanız gerekebilir. Ancak emin olun buna değecektir. “Hayatınızın kontrolünü geri kazanmak için sizi cesaretlendirecek alıntılar

Boğa Burcu

Yıldızlar en önemli işlerinizle ilgilenmeniz için gerekli enerjiyi size yolluyor. En zor görünen işleri bitirebilecek motivasyonu kendinizde bulabilirsiniz, zamanınızı iyi değerlendirmelisiniz.

Uplifers önerisi: Yapılacak iş çok olup, gün içine pek çok şeyi sığdırmaya çalışmak gerektiğinde zamanı yönetebilmek yaşamı kolaylaştırır. ¨Zaman yönetiminin altın kuralları¨

İkizler Burcu

Şan ve şöhret evinizde yer alan Mars sayesinde kariyerinizde yeni adımlar atabilirsiniz. Yaptığınız ve yapacağınız işler konusunda üstlerinizin sizi takdir etmesi sandığınızdan daha yakın olabilir.

Uplifers önerisi: Kariyer analisti Dan Pink, dünyada denenmekte olan farklı çalışma düzenleri ve motivasyon kaynakları hakkında bilgilendiriyor. Motivasyon kaynağı olarak; ¨ödül mü özgür irade mi?¨ soruna yanıt veriyor. Kendi motivasyon kaynağınızı bulmak için inceleyebilirsiniz.

Yengeç Burcu

Güneş ve Mars’ın işbirliği sonucu vereceğiniz önemli kararlar konusunda özgüveniniz artmış olabilir. İş veya özel hayatınızda önemli kararlar almaktan kaçınmamalısınız.

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Aslan Burcu

Eğer gün içerisinde masanızdaki tüm işleri halledebilirseniz ardından gelen cazip dışarı çıkma fikirlerine karşı kendinizde bir enerji bulabilirsiniz. Arada sırada dışarı çıkmanız gerektiğini unutmamalısınız.

Uplifers önerisi: Dışarı çıkmak, sosyalleşmek ve yeni insanlarla tanışmak, düşündüğünüzden daha faydalı olabilir. “Sosyal yalnızlığın olumsuz etkilerinden korunmak için hayat veren öneriler

Başak Burcu

İşlere kafanızı vermek isteyip, bir türlü bazı duygusal sorunların üstesinden gelemiyor olabilirsiniz. Karşınıza çıkabilecek fırsatlara karşı hazır olabilmek için umutsuzluğu bir şekilde yok etmelisiniz.

Uplifers önerisi: Hepimiz zaman zaman tüm olumsuzlukların üst üste geldiği, çözüm yollarının tükendiği, bizi umutsuzluğa sürükleyen; ölüm, hastalık, yalnızlık ya da ekonomik nedenlerden kaynaklanan, zor anlar yaşarız. Yaşadığımız kayıplar ve içinden çıkılamayacak gibi görünen problemler kendimizi kötü hissetmemize sebep olabilir. “Zor zamanlarınızda uzaklaşmanız gereken 5 kötü alışkanlık

Terazi Burcu

İçgüdülerinizin sizi yönlendirmesine izin vermelisiniz. Öğreneceğiniz şeyler beklentilerinizin çok daha ötesinde olabilir. Plan yapmayıp, spontane harekete etmeye çalışmalısınız.

Uplifers önerisi: Planlara ve alışkanlıklara olan düşkünlük, hayatı spontane yaşamamıza bazen engel olabiliyor. Düzenimizi kontrol altında tutmak ve güvenli alanımızdan ayrılmamak çekici görünse de alışkanlıklarımıza takılı kalmak zaman zaman hayatın doğal akışını kaçırmamıza neden olabilir; “Hayatı spontane yaşamanın 3 özgürleştirici etkisi

Akrep Burcu

Yakın gelecekte o kadar çok davet alıyor hale gelebilirsiniz ki aralarında seçim yapamayacak durumda olabilirsiniz. Cazibenize ve karizmanıza herkesin ilgi göstereceği bu süreçte size en özel gelen kişileri tanımak için biraz daha çabalamalısınız.

Uplifers önerisi: Yeni tanıştığınız biriyle ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız, kendisine yönelteceğiniz basit ve eğlenceli sorularla geçmişi ve karakteri hakkında fikir edinebilirsiniz. ¨Karşınızdakini daha iyi tanımanıza yardımcı olacak eğlenceli sorular¨

Yay Burcu

Mars’ın Balık’ta yer almasıyla birlikte ev işleriyle ilgili tutkularınız en üst boyuta çıkabilir. Tamirat, dekorasyon, yeni mobilya alımı gibi konular aklınızı kaplayabilir.

Uplifers önerisi: Evimizle ilgili kısa sürede çözümlenebilecek küçük işler ya da eksiklikler, bazen içinden çıkılamayarak gereğinden fazla zamanımızı alabiliyor. Ancak bazı pratik çözümler ve yaratıcı fikirlerle günlük işlerinizi ya da evinizin eksikliklerini tamamlayabilmeniz, kullanmadığınız malzemeleri dekoratif ve kullanışlı objelere dönüştürebilmeniz mümkün. “Yaşamınızı kolaylaştıracak pratik ev dekorasyon fikirleri

Oğlak Burcu

Yarın senede bir kere gerçekleşen Yeni Ay, Oğlak’ı ziyaret ediyor. Bundan faydalanarak kendiniz için özel bir şeyler yapmalı ya da uzun zamandır ilgilenmediğiniz hayallerinizle uğraşmalısınız.

Uplifers önerisi: “Kendini şımartmak” deyince akla hemen ihtişamlı bir SPA’da geçirilen özel bir gün ya da kredi kartlarının limitlerini zorlayarak çılgınca alışveriş yapmak gelse de aslında kendinizi özel hissetmek için illa da büyük paralar harcamak zorunda değilsiniz. “Kendini şımartmanın tek yolu ‘para harcamak’ değil

Kova Burcu

Yarın için sorumluluklarınızı azaltabilme şansınız varsa bunu sonuna kadar değerlendirmelisiniz. Oğlak’ta yer alan Yeni Ay size rahatlamak ve kafanızı dağıtmak için bazı fırsatlar sunabilir.

Uplifers önerisi: Hepimizin hayali doğru iş, eş, aile, dinlenme, eğlenme dengesi yaratmak. Sonrasında rahat, özgür ve mutlu olabiliriz diye düşünüyoruz. Gerçek olan ise önce rahat, özgür ve mutlu hissetmek, ardından tüm dengeler yerine oturuyor. “İş – Yaşam dengesi nedir hiç düşündünüz mü?

Balık Burcu

Yüksek enerjiniz ve her şeyi başarabileceğinize olan inancınız, altından kalkabileceğinizden daha fazlasıyla başbaşa kalmanıza neden olabilir. Her ne kadar yapabileceğiniz şeyler sınırsız gibi gelse de kendi limitlerinizi belirlemelisiniz.

Uplifers önerisi: İlk önce neyi iyi yaptığımızla başlamak gerekiyor işe. İşte bunun için en önemli yöntem “geri bildirim analizi.” Bu analiz; birçok başarılı yönetici tarafından, çalışanların güçlü yönlerini keşfetmek için kullanılan bir araçtır. ¨Kendimizi nasıl tanır ve yönetiriz?¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!