27 Ağustos 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Venüs burcunuzun dördüncü evini etkisi altına alırken, bir yandan da Neptün ile güzel bir açı yakalıyor. Bu özellikle aile, kökler, iletişim anlamında olumlu gelişmeler anlamına geliyor. Ailenizle, sevdiklerinizle çok keyifli vakit geçirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

Boğa Burcu

Topluma fayda sağlayacağına inandığınız bir etkinlik düzenlemek istiyorsanız, bugün bunun için harika bir zaman olabilir. Elbette sosyal mesafe kurallarını unutmamalısınız.  

Uplifers önerisi: Birmingham ve Southampton Üniversiteleri’ndeki araştırmacılara göre hayatın ilerleyen dönemlerinde gönüllü faaliyetlerde bulunmak, zihinsel sağlığa ve mutluluğa iyi geliyor. İlginç olansa, BMJ Open’da yayımlanan çalışmaya göre, gönüllülüğün söz konusu etkileri 40 yaşından sonra daha belirgin. “Yaşlandığınızda mutlu olmak için gönüllü faaliyetlerde bulunun

İkizler Burcu

Venüs ve Neptün arasındaki etkileşim, finansal konular ve bilinirlikle ilgili konularda size çok güzel kapılar açıyor. Zam istemeyi düşünüyorsanız, bugün tam sırası. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıyı yakalamış insanların ortak özelliği, stres anlarında duygularını nasıl yöneteceklerini bilmeleridir. En büyük yetenekleri ise, zararlı insanları kendilerinden uzak tutmanın yollarını yıllar içinde öğrenmiş olmalarıdır. “Başarılı kişiler, negatif enerji yayan insanlardan nasıl korunuyor?

Yengeç Burcu

Yengeç burcundaki Venüs, daha fazla ön plana çıkmanıza yardımcı olurken bir yandan da Neptün’e göz kırpıyor. Bu da karizmanızı ve çekiciliğinizi artırıyor. Şanslı bir dönemdesiniz. 

Uplifers önerisi: Her nerede olursanız olun, karşınıza çıkan partner adayını etkileyebilmek için önce kendinizi etkilemeniz şart. Özgüveninizi yükseltecek öneriler için; “Daha seksi hissetmenin yolları

Aslan Burcu

Venüs ve Neptün bugün harika bir uyum içinde. Sevdiğiniz kişiyle birlikte olmanın tadını çıkarabilir ve ilişkinizi derinleştirebilir, birbirinize vakit ayırmanın tadına varabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yavaşlamak ve iç sesimizi dinlemek; gerçek fikirlerimizi ve hislerimizi anlamamıza yardımcı olarak, doğru adımlar atmamızı sağlar. Bu, özellikle özel hayatımız ve ilişkilerimizle ilgili konularda göz ardı etmememiz gereken bir durumdur.¨İlişkileriniz konusunda göz ardı etmemeniz gereken 5 his¨

Başak Burcu

Eğer bekarsanız, bir arkadaşınızla aranızdaki ilişkinin biraz daha romantik bir boyuta geçtiğini fark edebilirsiniz. Eğer zaten hayatınızda biri varsa, ilişkinizde daha eğlenceli bir döneme girebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Eğer ilişkinizde ufak tefek pürüzler varsa, üzerinde çalışmak için en doğru zaman. Çünkü tam olarak, çabalarınızın meyvelerini toplayacağınız bir dönemdesiniz. Biraz çabayla ilişkinizde ‘cicim aylarındaki’ romantizmi tekrar yakalayabilirsiniz. “İlişkinizdeki aşkı yeniden canlandırmak için 4 adım

Terazi Burcu

Kendinizi profesyonel anlamda bir üst seviyeye taşımak için gösterdiğiniz her türlü çaba, başkalarının da dikkatini çekiyor. Terfi alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Eğer hayatınızı mahvetmek istiyorsanız, bunun en kolay yolu negatif olmaktan geçiyor. Aynı şey iş hayatı için de geçerli. İş hayatı ister istemez hepimiz için zorlayıcı deneyimler getiriyor. Negatif bir bakış açısına sahip olduğunuzda ise bu deneyimler karşısında potansiyelinizi ortaya koymak zorlaşıyor ve hedefi olan, umutlu, tatmin edici bir iş hayatından gittikçe uzaklaşıyorsunuz. “İş hayatınızın kalitesini artırmak ve potansiyelinizi ortaya koymak için 10 etkili adım

Akrep Burcu

Neptün burcunuzun romantizm, yaratıcılık, çocuklar ve eğlence alanının yer aldığı beşinci evinize doğru ilerliyor. Sizin için çok eğlenceli, büyüleyici bir dönem başlıyor. Tadını çıkarmalısınız. 

Uplifers önerisi: Bebekliğimiz ve çocukluğumuzun çoğunluğu oyun oynayarak geçse de, büyüdüğümüzde çoğumuz bu eğlenceli aktiviteye gereken önemi eskisi kadar vermiyoruz. Yapılan güncel araştırmalar, video oyunu oynayan yetişkinlerin daha mutlu olduklarını ve özellikle stresli durumlarda daha rahat kalabildiklerini öne sürüyor. “Oyunsever yetişkinlerin hayatta daha mutlu olmasının nedenleri

Yay Burcu

Venüs ve Neptün arasındaki güzel bağ sayesinde gayrimenkullerle ilgili her türlü konuda olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. İster satın alın, ister kiralama yapın tam gönlünüze göre bir şey bulabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Ev tadilatı yaptırmadan önce hem dekorasyon, hem de uygulama alanında neler yapacağımızı iyi bir şekilde belirlemeliyiz. Özellikle bu kapsamda örnekler incelemek, ilham verici görsellere göz atmak bizlere fikir verecektir. “Evinizde tadilat yaptırmadan önce incelemeniz gereken 7 ev

Oğlak Burcu

Venüs’ün Neptün ile kurduğu güzel açık özellikle kardeşler, komşular, yakın arkadaşlarla ilgili güzel zamanları işaret ediyor. Çok verimli konuşmalar yapabilir ve ilişkilerinizi sıkılaştırabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Kapanmış kapılar ve işte o bizim bugün bitmiş olan genel olarak dışarıdan bakıldığında “başarısız” diye isimlendirdiğimiz, “bir hataydı” veya “çoktan bitmesi gerekiyordu” dediğimiz ilişkilerimiz bugünümüzü nasıl etkiliyor? Bunu hiç düşündünüz mü? “Geçmişin başarısız ilişkilerini bugüne dönüştürmeye: Hayat beni aşka inandır!

Kova Burcu

Venüs burcunuzun iş, sağlık ve başkalarıyla ilişkiler alanı olan altıncı evinizi etkiliyor. İş arkadaşlarınızla ve yakınlarınızla ilişkileriniz daha sıcak ve verimli olabilir. 

Uplifers önerisi: Yavaşlamak ve iç sesimizi dinlemek; gerçek fikirlerimizi ve hislerimizi anlamamıza yardımcı olarak, doğru adımlar atmamızı sağlar. Bu, özellikle özel hayatımız ve ilişkilerimizle ilgili konularda göz ardı etmememiz gereken bir durumdur.¨İlişkileriniz konusunda göz ardı etmemeniz gereken 5 his¨

Balık Burcu

Bugünden itibaren hafta sonu da devam edecek bir etkiyle Venüs ve Neptün aşk ve mutluluk duygularınızı güçlü bir şekilde etkiliyor. Çok keyifli birkaç gün sizi bekliyor. 

Uplifers önerisi: Mutlu olmak için aslında yapmamız gereken tek şey, mutluluğa açık olmak ve mutluluğa odaklanmak. “İlişkilerinizde mutluluğu bulabilmek ve iç huzura kavuşabilmek için 21 öneri

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!