27 Ağustos 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Özel hayatınızla profesyonel hayatınızdaki hırslarınız arasında bir çekişmece söz konusu olabilir. Böyle zamanlarda derin bir nefes alın ve olayları tekrar mantık süzgecinden geçirmeye çalışın. 

Uplifers önerisi: Hepimizin hayali doğru iş, eş, aile, dinlenme, eğlenme dengesi yaratmak. Sonrasında rahat, özgür ve mutlu olabiliriz diye düşünüyoruz. Gerçek olan ise önce rahat, özgür ve mutlu hissetmek, ardından tüm dengeler yerine oturuyor. “İş – Yaşam dengesi nedir hiç düşündünüz mü?

Boğa Burcu

Özel hayatınızda yapacağınız bir görüşmenin sonuçları pek de sandığınız gibi olmayabilir. Karşınızdaki kişi, bir anda öfkelenebilir ve sizin tamamen göz ardı ettiğiniz bir konuya yakılabilir. 

Uplifers önerisi: Duygularınızı ifade etmek iç huzurunuz için en önemli etkenlerden biridir. Öfkenizi ya da üzgünlüğünüzü ifade etmeniz kötü bir şey değildir. “Olumsuz sanılan ama sağlığınız için faydalı 7 davranış

İkizler Burcu

Söz konusu finansal mevzular olduğunda, partnerinizle biraz gerilebilirsiniz. Bu gerginliğin sizi sessizleştirmesine izin vermeyin, konuşmaya daha sakin bir şekilde devam etmeye çalışın. 

Uplifers önerisi: Sahip olduklarınız için şükretmeyi bir alışkanlık haline getirmek istiyorsanız ancak bunu nasıl yapacağınızı bilemiyorsanız veya günlük tutma fikri size uzak geliyorsa doğru yerdesiniz demektir. “Şükretmeyi alışkanlık haline getirmenin yolları

Yengeç Burcu

Söz konusu ilişkinizin geleceğiyse, sevdiğiniz kişiyle aynı bakış açısına sahip olmadığınızı fark edebilirsiniz. Dengeyi kurmak konusundaki önerilere açık olmalısınız. 

Uplifers önerisi: Yavaşlamak ve iç sesimizi dinlemek; gerçek fikirlerimizi ve hislerimizi anlamamıza yardımcı olarak, doğru adımlar atmamızı sağlar. Bu, özellikle özel hayatımız ve ilişkilerimizle ilgili konularda göz ardı etmememiz gereken bir durumdur.¨İlişkileriniz konusunda göz ardı etmemeniz gereken 5 his¨

Aslan Burcu

Bir iş arkadaşınız yüzünden strese girebilirsiniz. Bu kişi bir projenin sorumluluğunu üstlenmek isteyebilir. Böyle zamanlarda öne çıkıp kendi isteklerinizi dile getirmekten ve istikrarlı olmaktan vazgeçmemelisiniz. 

Uplifers önerisi: Sürekli aynı ortamda bulunmamıza ve aslında bir çok ortak özelliğimizin bulunmasına rağmen, iş yerinde arkadaşlık kurmak bazen probleme dönüşebilir. Kendimizi birden, iş arkadaşlarımızı sevmek ya da nefret etmek ikileminde bulabiliriz. “İş yerinde sevgi – nefret ilişkisi motivasyonunuzu nasıl etkiliyor?

Başak Burcu

Eğer yakın zamanda flört etmeye başladığınız biri varsa, duygularınızın hızlı bir şekilde dönüştüğünü hissedebilirsiniz. Bu hıza kapılmak yerine, ilişkiyi dengeye tutmaya çalışmalısınız. 

Uplifers önerisi: İrlandalı yazar Elizabeth Bowen “Kıskançlık, gülümseyen düşmanlara karşı kendini yalnız hissetmekten başka bir şey değildir.” diyerek kıskançlığı oldukça etkili bir dille anlatır. Partnerimizi kıskanma sebeplerimiz genellikle partnerimizle birlikte çalışan bakımlı bir iş arkadaşı ya da yakın zamanda tekrar karşılaştığı üniversite aşkı gibi vücutlara bürünse de, ilişkilerimize asıl zararı veren içine girdiğimiz şüpheci tavırdır. “Kıskançlık”: Nedenleri ve başa çıkma yöntemi

Terazi Burcu

Ailenizden birinin size ihtiyacınız olan desteği göstermediğini düşünebilirsiniz. Kendi kendinizin lideri olun ve hayattan aldığınız tatmin duygusunu başkalarının insafına, onayına bırakmayın. 

Uplifers önerisi: Başkalarının hakkınızdaki düşünceleri ve öngörüleri her zaman gerçekleri yansıtmayabilir. Mutlu olabilmek için kendi isteklerinizi ve hedeflerinizi belirlemeniz gerekir.¨Başkalarının ne düşündüğünü önemsemeyin¨

Akrep Burcu

Bugün kelimeleriniz her zamankinden daha güçlü ve etkileyici olabilir. Bunun farkına varmalısınız. Sesinizin gücünü hissedin ve bunu bilinçli bir şekilde kullanmaya gayret edin. 

Uplifers önerisi: Kişisel gelişim, ideal benliğinize ulaşabilmenin ve hayatın sunduklarını en iyi şekilde alabilmenin yoludur. ¨24 adımda potansiyelinizi ortaya çıkarın¨

Yay Burcu

Bir süredir hissettiğiniz finansal bir güvensizliğe karşı harekete geçebilirsiniz. Sahip olduğunuz gücün farkına vardığınız anda bunu akıllıca kullanmanızın önünde hiçbir engel yok. 

Uplifers önerisi: Daha tatmin edici ve istediğiniz gibi bir yaşama sahip olmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerekir. Bakış açınızın değişmesi ile yaşamınız da değişmeye başlar.¨Hayata dair gücümüzün farkında mıyız?

Oğlak Burcu

Çok inatçı olabilirsiniz ancak bu sefer bu yönünüz sizi sevdiğiniz kişinin karşısında daha güçlü kılabilir. Derin bir nefes alın ve resmin tamamını görmeye çalışın. 

Uplifers önerisi: İlk önce neyi iyi yaptığımızla başlamak gerekiyor işe. İşte bunun için en önemli yöntem “geri bildirim analizi.” Bu analiz; birçok başarılı yönetici tarafından, çalışanların güçlü yönlerini keşfetmek için kullanılan bir araçtır. ¨Kendimizi nasıl tanır ve yönetiriz?¨

Kova Burcu

Bugün çok fazla çalışıp kendinizi fiziksel veya zihinsel açıdan biraz yorabilirsiniz. Yorgunluğun geçici olduğunu unutmayın. Önemli olan gösterdiğiniz çabanın, doğru perspektife hizmet etmesi. 

Uplifers önerisi: Daha güvenli adımlar atabilmek için, hata yaptığınızı fark ettiğinizde, geri adım atmaktan çekinmeyin. Yaşadıklarınızı tecrübe olarak görün ve kendinizi geliştirin. “Daha verimli çalışmanın yolları

Balık Burcu

Bazen arkadaşlarınız sizin zamanınızı çok fazla aldığı için kendinizi tükenmiş, bitkin hissedebilirsiniz. Böyle zamanlarda biraz nefes alıp kendi başınıza kalmaya çalışmalısınız. 

Uplifers önerisi: Yavaşlamak ve iç sesimizi dinlemek; gerçek fikirlerimizi ve hislerimizi anlamamıza yardımcı olarak, doğru adımlar atmamızı sağlar. Bu, özellikle özel hayatımız ve ilişkilerimizle ilgili konularda göz ardı etmememiz gereken bir durumdur.¨İlişkileriniz konusunda göz ardı etmemeniz gereken 5 his¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!