26 Şubat 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Aşk hayatınıza biraz vakit ve enerji ayırmak, romantik bir atmosfer yaratmak için harika bir gün. Eğer bekarsanız ve hayatınızda birinin olmasını istiyorsanız, şu sıralar şansınız çok yüksek. 

Uplifers önerisi: ‘Aşk’ın tanımının ne olduğu, aşık olduğumuzu nasıl anlayacağımız, hissettiğimiz duygunun aşk mı sevgi mi olduğu gibi konular yıllardır bilim dünyasında tartışılmaya devam ediyor. Duygularınızı anlamak ve tanımlamak konusunda çok fazla kafa yormayın. “Aşkın anatomisi: Aşık olduğunuzun 10 göstergesi

Boğa Burcu

Çok önemli değişimler geçiriyor olabilirsiniz. Bu değişimler yaşanırken bazı zorlu anlarda, rotanızı değiştirmeden doğru bildiğiniz yolda ilerlemelisiniz. 

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmanın yolu, değişime açık olmaktan ve yeni yollar keşfedebilmekten geçer. “Gelişimi sağlamanın yolu: Değişim kası

İkizler Burcu

Bir sonraki hamlenizi belirlemek için içgörüye ihtiyacınız varsa, geçmişteki tecrübelerinizden faydalanabilirsiniz. Şimdiye kadar keşfetmediğiniz önemli bir şeyin farkına varabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Yengeç Burcu

Dört gezegen birden Oğlak burcunda yer alıyor. Özellikle iş hayatında vermekle almak arasındaki hassas dengeyi sağlamak konusunda ustalaşabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Davranışlarınız, tercihlerinize bağlıdır ve koşullarınıza göre her zaman farklı bir davranışı tercih etme seçeneğiniz vardır. “Davranışların kontrolünü dengeleyebilmek neden önemlidir?

Aslan Burcu

Uranüs burcunuzun tepe noktasını harekete geçiriyor. Hayatınızda heyecan verici değişimler yaşanabilir. Ancak bu değişimlerin ortaya çıkardığı sabırsız ritmi dengelemeniz gerekebilir. 

Uplifers önerisi: Tüm gün enerjimizi üst seviyelerde tutabilmek için geçici çözümlere değil, günlük rutinimizde yapacağımız kalıcı değişimlere ihtiyacınız var. Enerjinizi sabit tutabilmenize yardımcı olacak önerilere bir göz atabilirsiniz. “Enerji dengenizi koruyabilmek için günlük rutininizde mutlaka olması gereken 5 alışkanlık

Başak Burcu

Burcunuzun yöneticisi olan Merkür, tamamlayıcı burcunuz olan Balık burcunda geri yönlü hareket ediyor. Hassas bir konudaki yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırmanız gerekebilir. 

Uplifers önerisi: Psikolojiyle biraz da olsa ilgilenen herkes, Buda’nın ‘ego’dan kurtulmayla ilgili öğretisini bilir. Buda, genel olarak öğretilerinde kişinin egosundan kurtulması gerektiğini söyler. Ancak bunun düşündüğümüzden çok daha farklı bir anlamı var. Bir diğer ifadeyle Buda’yı aslında yanlış anlıyoruz, ve ABD’li psikoterapist Mark Epstein’a göre; ünlü psikanalist Freud da Buda’nın bireyin benliğinden tamamen kurtulmasını söylediğini düşünürken bu yanlışa düşenlerden. “Ego’dan kurtulmak: Freud aslında Buda’yı yanlış mı anladı?

Terazi Burcu

Bekarsınız ve hayatınızda birinin olmasını mı istiyorsunuz? Size hayranlık duyan birinin varlığından haberdar olabilirsiniz. Eğer hayatınızda biri varsa, sevdiğiniz kişi size olan hayranlığını dile getirebilir. 

Uplifers önerisi: Eğer ilişkinizde ufak tefek pürüzler varsa, üzerinde çalışmak için en doğru zaman. Çünkü tam olarak, çabalarınızın meyvelerini toplayacağınız bir dönemdesiniz. Biraz çabayla ilişkinizde ‘cicim aylarındaki’ romantizmi tekrar yakalayabilirsiniz. “İlişkinizdeki aşkı yeniden canlandırmak için 4 adım

Akrep Burcu

Merkür, burcunuzun romantizm alanında geri yönlü hareketine devam ediyor. Alacağınız bazı kafa karıştırıcı mesajlar, aşk hayatınıza da yansıyabilir. Buna biraz olsun engel olmaya çalışabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Çiftler, iletişimsizlik ve beceri eksikliği nedeniyle adil bir tartışmayı nasıl yürütebilecekleri konusunda zorluk yaşayabiliyorlar. “İlişkide yaşanan tartışmaları yapıcı ve olgun şekilde yönetebilmenin 5 yolu

Yay Burcu

En çok değer verdiğiniz konuları bir kenarda toplayın çünkü burcunuzun yöneticisi Jüpiter, Oğlak burcunu ziyaret ediyor. Bu durum özellikle kendi meziyetlerinizden faydalanmanıza yardımcı oluyor. 

Uplifers önerisi: İnsan beyni, aynı vücudu gibidir. İhtiyacı olan egzersizleri her gün yapması zihni ve beyni geliştirir. Yaratıcı egzersizler beyindeki nöronların sağlıklı bir şekilde oluşmasına ve size fayda sağlamasına yardımcı olur. “Sağ beyninizi hobilerle forma sokacak egzersizler

Oğlak Burcu

Mars, Jüpiter, Pluto ve Satürn hep birlikte Oğlak burcunda yer alıyor. Hedefinizi ve gideceğiniz yolu belirlemek, sizin için bir öncelik halini alabilir. 

Uplifers önerisi: Girişimci veya yönetici olarak yapmanız gereken çok fazla şey olabilir. Hem çalışanlarınızla iletişim halinde kalmaya, hem de müşteriden gelen e-mail ve telefonlara cevap vermeye çalışırken odaklanmakta zorluk çekebilirsiniz. Çevrenizdeki ¨gürültüyü¨ susturmak, konsantrasyonunuzu ve üretkenliğinizi arttırmak için esastır. “Odaklanma sorununa karşı beyninizi eğitin

Kova Burcu

Burcunuzun yöneticisi Uranüs’un hareketi sizi etkisi altına alıyor. Duygularınızla ilgili bazı değişiklikler olduğunu fark edebilirsiniz ve bu durum size hiçbir rahatsızlık vermeyebilir. 

Uplifers önerisi: Duygularınızı ifade etmek iç huzurunuz için en önemli etkenlerden biridir. Öfkenizi ya da üzgünlüğünüzü ifade etmeniz kötü bir şey değildir. “Olumsuz sanılan ama sağlığınız için faydalı 7 davranış

Balık Burcu

Oğlak burcunda bir arada yer alan dört gezegen, size manevi bir fener, bir ışık kaynağı yaratmanız için yardımcı oluyor. Böylelikle en zor zamanlardan geçerken, daha dik durmanızı sağlıyor. 

Uplifers önerisi: Hepimiz zaman zaman tüm olumsuzlukların üst üste geldiği, çözüm yollarının tükendiği, bizi umutsuzluğa sürükleyen; ölüm, hastalık, yalnızlık ya da ekonomik nedenlerden kaynaklanan, zor anlar yaşarız. Yaşadığımız kayıplar ve içinden çıkılamayacak gibi görünen problemler kendimizi kötü hissetmemize sebep olabilir. “Zor zamanlarınızda uzaklaşmanız gereken 5 kötü alışkanlık

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!