26 Nisan 2016 günlük burç yorumları

26 Nisan 2016 günlük burç yorumları ve Uplifers mutluluk önerileri için tıklayın!

Koç

Bu dönemde, yeni fikirler geliştirmeye ve bunlar konusunda harekete geçmeye eğilimli olabilirsiniz. Şans ve iradeniz sizden yana gibi görünüyor.

Uplifers önerisi: Fikirleriniz konusunda harekete geçmek için ihtiyacınız olan tek şey, kendinize inanmak. Kendinize olan inançsızlığınızdan kurtulmanıza yardımcı olabilecek öneriler; “Kendimize olan inançsızlığımız

Boğa

Kendinize güveniniz konusunda bir eksiğiniz olmamasına rağmen, ilham alabilmek için başkalarından yardım almak isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Fikir üretmek konusunda başkalarından yardım alabilirsiniz ancak hedeflerinizi, güven isteğinize uygun şekilde kendinize saklamanızda fayda var; “Hedeflerinizi kendinize saklayın

İkizler

Bugün ve haftanın geri kalanında, karşınıza kariyerinize yeni bir yön çizebilecek yeni fırsatlar çıkarabilir. Bu fırsatları değerlendirmek hayatınızda önemli değişimlere neden olabilir.

Uplifers önerisi: Karşınıza çıkan fırsatları geri çevirmeden önce, mutlaka üzerlerinde yeterince düşünün. Daha sonra pişman olmayın.

Yengeç

Bilgi birikiminizi arttırabilmek için, okula geri dönmeyi düşünüyor olabilirsiniz. Küçük bir adım, başlamanıza yardımcı olacaktır. Master ya da sertifika programlarını araştırmak için uygun bir zaman.

Uplifers önerisi: Eğer yapmak istediğiniz bir şey varsa, bunlar için harekete geçmekten çekinmeyin. Başlamak bitirmenin yarısıdır.

Aslan

Eğer yaratıcı bir proje üzerinde çalışıyorsanız, bugün yeni fikirler bulabilirsiniz. Anın içinde kaybolmaktan ve fikirlerinizi açığa vurmaktan çekinmeyin.

Uplifers önerisi: Fikirlerinizi geliştirebilmek ve yeni fikirler üretebilmek için, başta size mantıksız da gelse fikirleriniz üzerinde düşünmeyi ihmal etmeyin.

Başak

Karşınızdakinden bir şey isterken nazik ancak direkt olmanız, iletişiminizi geliştirmenize yardımcı olabilir. İsteklerinizi dile getirmekten korkmayın.

Uplifers önerisi: İletişiminizi en sağlıklı şekilde geliştirebilmek ve yanlış anlaşılmalardan uzak durmak için, kendinizi en açık şekilde ifade etmelisiniz. “Doğru şekilde iletişim kurmanın yolu

Terazi

Daha sağlıklı olmak için atacağınız adımlar, hayatınızı iyi yönde etkileyebilir. Bir arkadaşınızla beraber yola çıkmak, motivasyonunuzu arttırabilir.

Uplifers önerisi: Bir spor arkadaşı edinmek, motivasyonunuzu arttıracağı gibi gelişmelerinizi daha yakından takip etmenizi sağlar. Motivasyonunuzu arttıracak diğer öneriler için; “Spora yeni başlayanlar için öneriler

Akrep

Hayal gücünüz ve yaratıcılığınız yükselişte. Fikirlerinizden biri için harekete geçmek isteyebilirsiniz. Bu konuda yaratıcılığına ve zekasına güvendiğiniz birileri ile birlikte yürümek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Karşınıza çıkan fırsatları, sadece hazır olmadığınızı düşünerek geri çevirmeyin. Rahat bölgenizi dışında çalışmak, başarıya ulaşmanıza yardımcı olacaktır; “Başarıya ulaşmanın yolları

Yay

Evinizi en iyi şekilde kullanmanıza yardımcı olacak akıllıca dekorasyon seçenekleri üzerinde düşünebilir ve yaşam alanınızı yeniden düzenleyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Evinizi ve çalışma alanınızı kişiselleştirerek, sahip olduğunuz alanı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Çalışma alanınızla ilgili yardımcı olabilecek öneriler; “Çalışma alanınızı kişiselleştirin

Oğlak

Bugün yapacağınız beyin fırtınası oldukça verimli geçerek, farklı bir bakış açısı geliştirmenize yardımcı olabilir. Farklı fikirlerden beslenmenin önemini bir kez daha anlayacaksınız.

Uplifers önerisi: Fikirlerinizi ve ve planlarınızı geliştirmek için, güvendiğiniz kişilerle ikir alışverişleri yapmaktan çekinmeyin.

Kova

Bugün, aylık bütçenizi yeniden gözden geçirerek gelirinizi arttırmak için yaratıcı yollar bulmaya çalışabilirsiniz. Ne kadar çabuk önlem alırsanız o kadar iyi.

Uplifers önerisi: Bütçenizi geliştirmek için için yaratıcı yöntemler bulabilmek için farklı fikir üretme teknikleri kullanabilirsiniz. En etkili tekniklerden biri; “Her derde deva 100’lük liste

Balık

Kendiniz için bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Bu isteğinizi kendiniz için yapacağınız yatırımların başlangıcı olarak görebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yapacağınız en önemli yatırım, kendiniz için yapacağınız yatırımdır. Başlangıç aşamasında yardımcı olacak öneriler için; “Hayatınıza yatırım yapın

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!