26 Kasım 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

En iyi yönleriniz, yeteneklerinizle ön plana çıkacağınız bir gün sizi bekliyor. Eğer yakın zamanda kendinizden şüphe duyduysanız, bugün çevrenizden gelen iltifatlar ve takdir sayesinde özgüveninizi yeniden toplayabilir, kendi niteliklerinizi hatırlayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Başarısızlık hissi olan kişilerin başarı algıları çok hassastır. Yaptıkları küçük bir hatayı, iş tesliminde gecikmeyi, toplantıda sessiz kalmış olmayı bile başarısızlık olarak yorumlayabilirler. “Başarısızlık inancını içinizdeki gücü dışarı çıkararak yenin

Boğa Burcu

Kendinizi biraz yorgun, bitkin veya bezgin hissediyorsanız, yapacağınız en iyi şey ayağa kalkmak, enerji seviyenizi yükseltmek. Biraz egzersiz, sağlıklı yiyecekler size kendinizi çok iyi hissettirebilir ve kaybolan enerjinizi geri getirebilir. 

Uplifers önerisi: Farkında olsak da, olmasak da bedenimizdeki her bir hücre yaşam enerjisi taşıyor ve bu enerji mevcut yaşam koşullarının frekansı ile uyumlanma, aynı frekansta titreşme eğiliminde. Tüm duygu ve düşüncelerimizin birer enerji olduğu evrensel bir kabul artık. Her birinin kendilerine ait titreşim frekansları var. Dikkatli bakar, bir duygu ve düşüncede sabit kalmadığımızı göz önüne alırsak duygu ve düşüncelerimizin hareketli ve değişken olduklarını kolaylıkla söyleyebiliriz. “A+ enerji sarfiyatı: Enerjinizi daha verimli harcamaya başlamak ister misiniz?

İkizler Burcu

Spontane buluşmaları seven, esnek bir insan olabilirsiniz. Ancak şu sıralar üzerinde çalıştığınız konuların yaklaşan teslim tarihleri ve üzerinizdeki baskı nedeniyle pek esnek davranamıyor olabilirsiniz. Sakin kalmaya çalışın. Her şeyin üstesinden gelebilecek güçte olduğunuzu siz de biliyorsunuz. 

Uplifers önerisi: Herhangi bir konuda yola çıktığımız o ilk heyecan anımızı hatırlayalım. Hani tam olarak öyle bir an ki “yenilmez” hissettiğimiz. Hani öyle bir an ki henüz o öğrenilmiş çaresizlikler, “Nasıl yapacaksın ki bu kadar şeyi?” “Hadi canım oradan, bugüne kadar bu yapılacak olsaydı zaten yapılırdı, sana mı kaldı?” gibi nasıl olamayacağımıza, nasıl yapamayacağımıza, nasıl başaramayacağımıza dair binbir çeşit yorum henüz bize ulaşmamışken… “Akıntıya karşı gidebilme gücü: Tüm potansiyel senin içinde

Yengeç Burcu

Biraz hızlı hareket ettiğiniz için üzerinde çalıştığınız konuyla ilgili her ne kadar size verilen talimatları izliyor olsanız da bir şeyler eksik veya yanlışmış gibi hissediyor olabilirsiniz. Böyle zamanlarda yapabileceğiniz en iyi şey, size verilen kılavuzun peşinden gitmek ve iyi niyetinizi korumak. 

Uplifers önerisi: Mükemmel olma arzusu ve elinden gelenin en iyisini yapmak birbirinden farklı şeylerdir. Mükemmeliyetçiliğin altında yetersizlik hisleri vardır. Ve bu yetersizlik hisleriyle organizma baş edemeyip onu kompanse ederek, kapatıp örterek mükemmeliyetçilik geliştirir. “Mükemmeliyetçilik mi, elimizden gelenin en iyisini yapmak mı?

Aslan Burcu

Parayla ilgili yapacağınız konuşmalarda çok dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz. Sabırlı olmalı, doğru bildiğiniz yoldan gitmeli ve öfkeyle hareket etmek yerine karşı tarafı anlayarak ilerlemelisiniz. Bu şekilde istediğiniz sonuca ulaşma şansınız çok yüksek. 

Uplifers önerisi: Hayatınız boyunca para yönetimi konusunda başarılı olup olmadığınızı belirleyen pek çok faktör var. Hiç kuşkusuz kişisel özellikleriniz ve alışkanlıklarınız da bu faktörler arasında önemli bir yere sahip. Peki siz para yönetimi konusunda ne kadar başarılısınız? “Para yönetimi konusunda başarısız olmanıza neden olan özellikler

Başak Burcu

Bir şeyler yolunda gitmemiş olabilir.Belki kendinize karşı yeterince sabırlı davranmamış olabilirsiniz. Şimdi buna üzülmek yerine, sizi daha iyi şeylerin beklediğini düşünerek umudunuzu koruma vakti. Önünüzdeki yolda karşınıza çıkacak yeni fırsatlara odaklanmalısınız. 

Uplifers önerisiHayat terazimizde yaptıklarımız ile yapmadıklarımızı tartmak gerek. Yapmadıklarımız ağırsa hayat terazimizde elimizde pişmanlık kalır, yaptıklarımız fazla ise de mutlu geçen bir ömür. İşte yaptıklarımızın daha ağır bastığı bir teraziye sahip isek hayatımızın muhasebesinde, o zaman bırakıp gitmekten de korkmaz insan.“İyi ki’lerin pişmanlıklardan fazla olması için: Hayatı yakalama sanatı

Terazi Burcu

Çevrenizdeki bir kişi size karşı otoriter olmaya ve sizi kendi doğrularına çekmeye çalışıyor olabilir. Eğer bir şeyler kafanıza yatmıyorsa, hiçbir şeye mecbur olmadığınızı bilmelisiniz. Aklınızı kurcalayan şeyleri sormaktan, sorgulamaktan çekinmeyin. 

Uplifers önerisi: Aslında iyi veya kötü olarak adlandırdığımız, olması gereken ya da gerekmeyen diye başlayan tanımlarımız, doğru ya da yanlış kavramlarımız… Hepsi tamamen gerçekdışı. “Gerçeğe ulaşmak için: Bildiklerinizi, inandıklarınızı, tanımlarınızı ve egoyu bir kenara bırakın

Akrep Burcu

Yoğun bir gün sizi bekliyor. Eğer gününüzü planlarsanız, her şeyin üstesinden gelebilirsiniz. Ancak beklenmeyen gelişmelerin davetsiz misafirlerin, hayal kırıklıklarının dikkatinizi dağıtmasına izin verirseniz, bu yoğun gün sizin için tam bir karmaşaya dönüşebilir. Seçim sizin!

Uplifers önerisi: Tıpkı düzensiz bir evin yaşamak için ideal ortamı oluşturmadığı gibi, düzensiz bir gardırop kıyafetlerinizi bulmanızı zorlaştırabilir ya da düzensiz bir çalışma masası verimliliğinizi düşürebilir. Ancak huzurlu ve keyifli yaşam alanları yaratmak için vakit ayırdığınızda, yalnızca estetik duygularınıza değil, mutluluğunuza da katkıda bulunabilirsiniz. “Hayatın her alanında minimalizm: Sadeleşmek için düzenlemeniz ve temizlemeniz gereken ilk 15 şey

Yay Burcu

Siz her ne kadar kendini iyi ifade eden biri olsanız da bazen karşınızdaki kişiler sizi anlamak istemeyebilir veya anlamakta güçlü çekebilir. Böyle zamanlarda sakin ve sabırlı davranmalı, yeniden anlatmaya çalışmalısınız. Bu anlamda biraz yorucu bir gün olabilir. 

Uplifers önerisi: Diğer insanların yanındayken bacaklarınızın, ellerinizin ya da yüz ifadenizin nasıl olduğuna ne kadar dikkat ediyorsunuz? Birçoğumuz için bir taraftan karşımızdakini dinleyip, söyleyeceklerimizi düşünüp, konuşmaya çalışırken, bir taraftan bedenimizi ve hareketlerimizi kontrol edebilmek yoğun bir dikkat, odaklanma ve ileri düzey iletişim becerisi gerektiriyor. “Kişilerarası iletişimde beden dilinizle ilgili dikkat etmeniz gereken 10 alışkanlık

Oğlak Burcu

İstediğinizi elde etmek konusunda elinden geleni yapan birisiniz. Ancak son zamanlarda üzerinde çalıştığınız hedefinize ulaşmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Acaba bu gerçekten sizin hedefiniz mi, yoksa başkalarını memnun etmek için mi çabalıyorsunuz? Belki bu sorunun yanıtını verebilirseniz, daha sağlıklı bir ilerleme olabilir. 

Uplifers önerisi:  Günlük yaşantımızda olsun, hayatımızın geneline baktığımızda olsun pek çok istekte bulunuyoruz. Bu istekler kimi zaman hayalde kalırken, kimi zaman bunları kendimize hedef olarak belirliyoruz. Kimi istekler gerçekleşirken, kimisi yalnızca istek olarak da kalabiliyor. “Ne istediğimiz değil, onu neden istediğimiz önemli: İhtiyaçlarımız bize neler anlatır?

Kova Burcu

Uzun zamandır gerçekleştirmek istediğiniz bir hayaliniz veya hedefiniz varsa, bunu planlamak için harika bir gün. Önünüzde pek çok sorumluluk ve zorunluluk olabilir. Takvimi önünüze alın ve tek tek hepsini planlamaya başlayın. Elinizde bir plan olduğunda her şey daha kolay olacak. 

Uplifers önerisi: En son ne zaman gözünüzü korkutan bir hedefiniz oldu? En son ne zaman ıslak ıslak terlediniz de yine o uçurumun başına gidip aşağı atlamak için can attınız? En son ne zaman o düşme hissi sizi alıp da yumuşatıverirken bir uçurumun üzerinden metrelerce derinliğe atladınız? “Neden kendinize meydan okumalısınız: Çünkü hayat, o zaman hayat!

Balık Burcu

Hepimiz bazen bilinçaltımızın söylediklerini filtresiz bir şekilde dışarıya vurabiliyoruz. Bugün, tanıdığınız bir kişi size söyleyeceği şeylerde önemli mesajlar verebilir. Eğer bu mesajları okumayı başarırsanız, sevdiğiniz bu kişi hakkında pek çok şey öğrenebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Her ne kadar zaman içinde hepimiz değişip farklı fikirlere sahip olsak da, çiftlerin arasında yer alan sevgi ve saygı bitmediği sürece, bir şeyleri yürütebilmek için şansınız hala var demektir. “İlişkilerin en temel yapıtaşı: Doğru iletişim üzerine düşünceler

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!