26 Kasım 2018 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Merkür geri yönlü hareket ediyor ve bir taraftan da Mars ile bir araya geliyor. Yaptığınız büyük planlarla ilgili stratejilerinizi gözden geçirmeniz gerekebilir. 

Uplifers önerisi: İster büyük bir hedefiniz için para biriktiriyor olun, ister borç ödüyor olun tasarruf etmenin en kolay yolu masraflarınızı kısmaktan geçer. Ancak masraflarınızdan kısmak isterken yanlış bir strateji uygularsanız, kendinizi bir anda depresyonun içinde veya hayattan keyif almaz bir halde bulabilirsiniz. Çünkü aslında harcamalarınız, sizin hayattaki önceliklerinizi gösterir. “Hayattan aldığınız keyfi yok etmeden para biriktirmenin yolları

Boğa Burcu

Beklenmedik bir masraf çıkabilir veya bir ödeme yapmanız gerekebilir. Bu durum canınızı sıksa da içinizde bulunduğunuz şartları değerlendirip elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

İkizler Burcu

İş hayatınızda kuracağınız bir bağlantı, geleceğinizle ilgili yeni pencereler açabilir. Ancak ilerleyen dönemde bu birlikteliğin sandığınız kadar iyi yürümediğini düşünebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Sürekli aynı ortamda bulunmamıza ve aslında bir çok ortak özelliğimizin bulunmasına rağmen, iş yerinde arkadaşlık kurmak bazen probleme dönüşebilir. Kendimizi birden, iş arkadaşlarımızı sevmek ya da nefret etmek ikileminde bulabiliriz. “İş yerinde sevgi – nefret ilişkisi motivasyonunuzu nasıl etkiliyor?

Yengeç Burcu

Katıldığınız bir eğitim programını yenilemeniz veya bir sınava girmeniz gerekebilir ve bu durum sizi biraz gergin hale getirebilir. Oysa alacağınız bu eğitim sayesinde iş hayatınızdaki bazı boşlukları doldurma fırsatı yakalayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Eğitim konusunda hazırlanmış web sitelerinin muhteşem koleksiyonu sayesinde bilimden fotoğrafçılığa, matematikten bilgisayar programlaya, sanattan ev tadilat işlerine kadar her konuda merak ettiğiniz şeyleri öğrenebilir ve isterseniz ilgili olduğunuz konuda bir ustaya bile dönüşebilirsiniz. “İnternetin nimetlerinden faydalanın: Online akademik web siteleri ve platformlar

Aslan Burcu

Sevdiğiniz kişiyle birlikte geride bıraktığınızı düşündüğünüz bir sorun veya bir konu yeniden gündeme gelebilir. İşleri yoluna koymak için tek seçenek, konuşarak halletmekten geçiyor. 

Uplifers önerisi: Fikir ayrılıkları yaşamak, her ilişkide olan, normal bir durumdur. Eğer bu fikir ayrılıklarını birbirinizi geliştirmek için kullanırsanız, faydalı bile olabilir. Fikir ayrılığı yaşamak, karşınızdaki insanın size yeni bir şeyler katabileceğini gösterir. Bu yüzden ilişkinizde görüş ayrılıklarını konuşarak, sakin bir dille çözmek çok etkili sonuçlar yaratabilir. “Mutlu ilişkiye giden yol, fikir ayrılıklarında sağlıklı bir iletişim kurmaktan geçiyor

Başak Burcu

Evinizle ilgili çözdüğünüzü sandığınız bir sorun yeniden kendini gösterebilir. Ancak telaşlanmayın, bu kez tecrübeli olduğunuz için daha kolay çözüm bulabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Ailenizle bağlarınızın kuvvetli olması, problemlerinize geçici çözümler bulmak yerine, kalıcı çıkış yolları bulmanıza yardım eder. ¨Aile içi iletişimin önemi¨

Terazi Burcu

Son dönemde verilen bir görevle ilgili fazla heyecanlanmış ve işleri biraz aceleye getirmiş olabilirsiniz. Bu durum her ne kadar işleri hızlıca tamamlamanızı sağlasa da bir yandan da bazı boşluklar kalmasına sebep olmuş olabilir. 

Uplifers önerisi: Eğer hayatınızı mahvetmek istiyorsanız, bunun en kolay yolu negatif olmaktan geçiyor. Aynı şey iş hayatı için de geçerli. İş hayatı ister istemez hepimiz için zorlayıcı deneyimler getiriyor. Negatif bir bakış açısına sahip olduğunuzda ise bu deneyimler karşısında potansiyelinizi ortaya koymak zorlaşıyor ve hedefi olan, umutlu, tatmin edici bir iş hayatından gittikçe uzaklaşıyorsunuz. “İş hayatınızın kalitesini artırmak ve potansiyelinizi ortaya koymak için 10 etkili adım

Akrep Burcu

Geçmişte aklınıza gelen ama hiçbir zaman hayata geçirmediğiniz bir fikrin üzerinde çalışmaya başlayabilirsiniz. Bu sefer istediğiniz başarıyı elde edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Başarılı insanların ortak özelliklerinden biri, çevrelerinde hedeflerine odaklanmış, benzer görüşlü kişilerle bir araya gelerek işbirliği ve fikir alışverişi yapmalarıdır. ¨Çalışma motivasyonunuzu artıracak öneriler¨

Yay Burcu

Geçmişte kaçırdığınızı düşündüğünüz fırsatlar yeniden karşınıza çıkabilir. Geçmişteki koşullarla şimdiki koşulları kıyaslayıp hızlıca harekete geçebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İlk anda hazırlıksız olduğumuz, belki işittiğimizde çok üzüldüğümüz veya ‘’son’’ olarak gördüğümüz tüm fırsatlar o an aklımıza gelen felaket senaryolarından çok daha farklı yönlere gidebilir. Bu noktada çok eski bir felsefeyi referans alabiliriz: Yoga. “Karma felsefesi ve Yoga ile yaşamınızdaki olumsuzlukları fırsata çevirin

Oğlak Burcu

Sizin gizli ve size özel tuttuğunuz bir bilgi, beklenmedik bir şekilde herkes tarafından öğrenilebilir. Eğer böyle bir durum yaşanırsa, durumu yumuşatmak için elinizden gelen çabayı göstermelisiniz. 

Uplifers önerisi: Değişiklik, aslında bir şeyleri yeniden keşfetmektir. İşinizden veya sevdiğiniz kişiden ayrıldığınız zaman, yeni bir yere taşındığınız zaman, sevdiğiniz birini kaybettiniz zaman yani kısacası hayatınızda büyük bir değişiklik olduğu zamanlarda, nasıl bir olmak istediğinizi de seçmek zorunda kalırsınız. Bu yüzden aslında hayattaki her büyük değişiklik, önemli bir keşiftir. Oysa kendinizi keşfetmek, sınırlarınızı bulmak, içinizde derinlerde saklı olanları ortaya çıkarmak için illa kötü bir şeyin sizi tetiklemesini beklemek zorunda değilsiniz. “Kendinizi keşfetmenin 5 yolu

Kova Burcu

Sizin de bir parçası olduğunuz bir ortaklık, sandığınızdan çok daha pahalıya mal olabilir. Bu konunun muhatabı olan diğer kişilerle konuyu değerlendirip, masraflarla ilgili onların da tepkilerini öğrenebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Neredeyse sürekli çalışmamıza rağmen, maaş günü geldiğinde birçoğumuz yeterince para kazanmadığımızı düşünüyoruz. Aslında bu noktada yapmamız gereken finansal durumumuzu kavramak ve ona göre planlamamızı yapmak; fakat nereden başlamamız gerektiğini bilmiyoruz. “Finansal hakimiyetinizi sağlamaya yardımcı olacak yöntemler

Balık Burcu

Önemli bir kişiyle yapacağınız bir görüşmeden güçlenerek çıkabilirsiniz. Bazı durumlarda sabredemeyeceğinizi düşünürseniz, dayanıklılığın önemli bir güç olduğunu unutmayın. 

Uplifers önerisi: Sabır, hepimizin hayatının büyük parçası. Sabır demek inanç demek, sabır demek güven demek, sabır demek teslimiyet demek. “Sabır aslında ne demek: Hayatlarımızda ne için sabrediyoruz?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!