26 Haziran 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Merkür, ateşin simgesi olan Aslan burcuna giriş yapıyor. Eğer kalbinizden geçenleri samimi bir şekilde dile getirirseniz, karşınızdaki kişilerin gönlünü kazanmamanız için hiçbir sebep yok. 

Uplifers önerisi: Bazen saatlerce konuşsak bile, bir türlü anlaşamayabiliriz. İletişimin koptuğu ve kimsenin karşı tarafın görüşlerini anlamadığı zamanları kontrol edebilmek için “Kullandığınız kelimeler ve karşınızdakilerin aldığı mesajlar

Boğa Burcu

Eğer evden çalışıyorsanız, çalışma alanınızda bazı değişiklikler yapmak iyi olabilir. Çevrenizdeki ufacık bir değişiklik bile yaratıcılığınızı harekete geçirebilir. 

Uplifers önerisi: Çalışma alanınızın yeri ve düzeni, çalışma sisteminiz üzerinde oldukça etkili. Yeterince ışık alan, kendinizi rahat hissedeceğiniz bir ortamda çalışmak kadar, kullandığınız malzemelerin dikkatinizi dağıtmaması ve sizi iş konusunda isteklendirmesi gerekiyor. “10 adımda çalışma alanınızı düzenleyin

İkizler Burcu

Burcunuzun yöneticisi olan Merkür, iletişim konularında sizi etkisi altına alıyor. Bazı konularda karar vermek, sandığınızdan çok daha kolay olabilir. 

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Yengeç Burcu

Eğer bir röportajınız, sunumunuz veya yapacağınız bir konuşma varsa, bakış açınızı net bir şekilde vurgulamaktan çekinmeyin. Düşüncelerinizi açıkça dile getirerek karşınızdakileri etkileyebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: DIY (kendin yap) tariflerle hayatı kolaylaştıracak araç gereçler yapmak gibi, çok basit psikolojik hilelerle insan ilişkilerini güçlendirmek mümkün. Bunun yanı sıra, bizi takip eden biri olup olmadığını anlamak ya da şu kafamıza takılan sinir bozucu şarkıdan kurtulmak için de yapabileceğimiz şeyler var. Bunlar neler mi? “8 basit psikolojik hileyle insanlara istediklerinizi yaptırmanız mümkün

Aslan Burcu

Merkür Aslan burcunda yer alıyor. Hayatınızda belirsiz olan noktalar varsa, bunlar netleştirmek, üstüne gitmek için harika bir zaman. Gökyüzü sizin yanınızda. 

Uplifers önerisi: Herhangi bir nesnenin ya da bir kişinin değerini belirleyen şey sizin ona yüklediğiniz anlamdır. Yüklediğiniz anlam bir nesneyi çok kıymetli yapabilir. Yine aynı şekilde yüklenen anlamlara göre hayatınızdaki bir kişiyi yüceltebilirsiniz. “Çevrenizdeki her şeyin değeri, sizin ona biçtiğiniz değer kadardır

Başak Burcu

Merkür’ün Aslan burcuna girmesi, sizi özellikle mistik konularda etkisi altına alıyor. Kayıp, gizli saklı olan ne varsa yakın zamanda ortaya çıkıp size rehberlik edecek. 

Uplifers önerisi: İlk önce neyi iyi yaptığımızla başlamak gerekiyor işe. İşte bunun için en önemli yöntem “geri bildirim analizi.” Bu analiz; birçok başarılı yönetici tarafından, çalışanların güçlü yönlerini keşfetmek için kullanılan bir araçtır. ¨Kendimizi nasıl tanır ve yönetiriz?¨

Terazi Burcu

Merkür’ün Aslan burcunu ziyaret etmesi, sizi de özellikle ortak yapılan işler, ekip çalışması gibi konularda etkisi altına alıyor. Kanatlarınızı açıp, çalışma arkadaşlarınız için elinizden geleni yapmaya hazırsınız. 

Uplifers önerisi: Başarılı insanların en önemli özelliklerinden biri takım çalışmasına önem vermeleridir. Ekip başarısı ise süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. “İş yaşamında ekip çalışmasının önemi

Akrep Burcu

Şanslı bir dönemdesiniz. Eğer yöneticinizi veya önem verdiğiniz bir kişiyi kendi yanınıza çekmek istiyorsanız, son zamanlarda ikna kabiliyetiniz oldukça yüksek. 

Uplifers önerisi: Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu

Yay Burcu

Merkür özellikle kültür ve uluslararası konularla ilgili sizi etkisi altına alıyor. Eğer bir tatil planınız varsa, harekete geçmenin tam zamanı. 

Uplifers önerisi: Sonunda büyük heveslerle hayalini kurduğunuz tatil zamanı gelip çattı; ancak siz hazırlık yapma, özellikle de bavulunuzu toplama konusunda aynı hevese sahip olmadığınızı mı hissediyorsunuz? Hatta bu konuda kafanızın hayli karıştığını da fark ediyor olabilirsiniz. Kabul edelim ki, bavul hazırlamak biraz kafa karıştırıcı bir iş. Fakat bazı basit ipuçlarını uygulayarak bu karmaşık işi kendiniz için son derece kolay bir hale getirebilirsiniz. “Seyahate çıkarken pratik, kullanışlı ve hafif bir bavul hazırlamanın püf noktaları

Oğlak Burcu

Eşiniz veya ailenizden birileriyle ortak bir yatırım yapma planınız olabilir. Harekete geçmeden önce her iki tarafın da aynı noktada olduğundan emin olmalısınız. 

Uplifers önerisi: Ne kadar çok şeye sahibiz, hiç düşündünüz mü? Bizden önceki nesillere kıyasla bolluk, hatta fazlalık içinde yaşıyoruz. Ancak sahip olduklarımızla mutlu olma katsayımız giderek azalıyor. Peki bu durumu nasıl tersine çevirebiliriz? “Az parayla çok haz getirmeyi hedefleyen tutumlu hedonizm nedir?

Kova Burcu

Merkür’ün Aslan burcuna geçişi sizi de etkisi altına alıyor. En yakın ilişkileriniz, sizi en çok besleyip güçlendiren olabilir. Bunun kıymetini bilmelisiniz. 

Uplifers önerisi: Daha tatmin edici ve istediğiniz gibi bir yaşama sahip olmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerekir. Bakış açınızın değişmesi ile yaşamınız da değişmeye başlar.¨Hayata dair gücümüzün farkında mıyız?

Balık Burcu

Merkür burcunuzun wellness alanını etkisi altına alıyor. Kendinize, egzersize, dinlenmeye vakit ayırarak odaklanmak istediğiniz şeylere daha rahat yoğunlaşabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Belki ‘bir dakika’lık bir zaman dilimi, kendinizi iyi hissetmenizi sağlamak için size çok kısa geliyordur. Ama bugün başlayacağınız bir dakikayla meditasyonun olumlu etkilerini görüp, ilerleyen günlerde bu zamanı üç, beş belki on dakikaya çıkarmak isteyebilirsiniz. “Sadece bir dakikalık meditasyon ile farkına varacağınız 9 şey

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!