26 Eylül 2017 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Sevdiğiniz kişi, uzun süredir ertelediğiniz bir konuda harekete geçmeniz için size cesaret verebilir. Eğer bir ilişkiniz yoksa, gerçekten kendinizi bulabileceğiniz yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Risk almak her zaman kötü değildir. Bazen hayatınızın kontrolünü ele alabilmek için kendinizi riski durumlara sokmanız gerekebilir. Ancak emin olun buna değecektir. “Hayatınızın kontrolünü geri kazanmak için sizi cesaretlendirecek alıntılar

Boğa Burcu

Önümüzdeki iki gün boyunca Uranüs ve Jüpiter birlikte hareket ediyor. Bu sayede siz de saklı kalmış güçlerinizi açığa çıkarabilir ve iş hayatınızla ilgili önemli adımlar atabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Başarısızlık hissi olan kişilerin başarı algıları çok hassastır. Yaptıkları küçük bir hatayı, iş tesliminde gecikmeyi, toplantıda sessiz kalmış olmayı bile başarısızlık olarak yorumlayabilirler. “Başarısızlık inancını içinizdeki gücü dışarı çıkararak yenin

İkizler Burcu

Önümüzdeki bir veya iki gün içinde bir konuda karara varabilir veya önemli bir haber alabilirsiniz. Böylelikle bazı şeyleri daha net görebilir ve harekete geçebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Riskleri keşfettikçe, ne kadar risk alabileceğinizi de ölçebilirsiniz. Yapılan birçok araştırma, insanların risk alabilme kapasitesinin ne sanıldığı kadar düşük, ne de sanıldığı kadar yüksek olduğunu gösteriyor. “Akıllı riskler almak hayatınızı ve mutluluğunuzu nasıl etkiliyor?

Yengeç Burcu

Jüpiter ve Uranüs arasındaki uzaklık, iki gün içinde sona eriyor. Böylelikle ev hayatınız ve iş hayatınız arasında bir süredir devam eden anlaşmazlık, kendiliğinden çözüme kavuşabilir. 

Uplifers önerisi: Hepimizin hayali doğru iş, eş, aile, dinlenme, eğlenme dengesi yaratmak. Sonrasında rahat, özgür ve mutlu olabiliriz diye düşünüyoruz. Gerçek olan ise önce rahat, özgür ve mutlu hissetmek, ardından tüm dengeler yerine oturuyor. “İş – Yaşam dengesi nedir hiç düşündünüz mü?

Aslan Burcu

Uranüs ve Jüpiter’in bir araya gelmesi, sizin hayatınızda da önemli bir etki yaratabilir. Uzun süredir beklenen dönüm noktası artık gerçekleşebilir veya hayatınıza önemli biri girebilir. 

Uplifers önerisi: Kendinizi durmadan bir şeyler için ya da birileri için kaygı duyarken veya kişisel endişelerinize kafa yorarken buluyorsanız ve bu durumdan yorulduysanız, öncelikle olumsuz bakış açınızı bir kenara bırakmalısınız. Kendinizle durmak bilmeyen savaşlar yaşamak, endişelerinizi azaltmanın aksine daha da artırabilir. “Hayata dair endişelerden uzaklaşmanın yolları

Başak Burcu

Bir süredir devam eden finansal bir sorun, yakın zamanda çözüme kavuşabilir. Eğer satışa çıkardığınız bir gayrimenkulünüz varsa, iyi bir fiyata alıcı bulabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Neredeyse sürekli çalışmamıza rağmen, maaş günü geldiğinde birçoğumuz yeterince para kazanmadığımızı düşünüyoruz. Aslında bu noktada yapmamız gereken finansal durumumuzu kavramak ve ona göre planlamamızı yapmak; fakat nereden başlamamız gerektiğini bilmiyoruz. “Finansal hakimiyetinizi sağlamaya yardımcı olacak yöntemler

Terazi Burcu

Jüpiter ve Uranüs arasındaki ayrılık sona eriyor. Gökyüzündeki bu hareketlilik, sizi desteklemeyen bir ortaklıktan veya birliktelikten nihayet uzaklaşmanız için aradığınız cesareti bulmanıza yardımcı olabilir. 

Uplifers önerisi: Değişiklik, aslında bir şeyleri yeniden keşfetmektir. İşinizden veya sevdiğiniz kişiden ayrıldığınız zaman, yeni bir yere taşındığınız zaman, sevdiğiniz birini kaybettiniz zaman yani kısacası hayatınızda büyük bir değişiklik olduğu zamanlarda, nasıl bir olmak istediğinizi de seçmek zorunda kalırsınız. Bu yüzden aslında hayattaki her büyük değişiklik, önemli bir keşiftir. Oysa kendinizi keşfetmek, sınırlarınızı bulmak, içinizde derinlerde saklı olanları ortaya çıkarmak için illa kötü bir şeyin sizi tetiklemesini beklemek zorunda değilsiniz. “Kendinizi keşfetmenin 5 yolu

Akrep Burcu

Önümüzdeki günlerde hayatınızla ilgili yepyeni bir karar alabilir, yeni bir yola girebilirsiniz. Bu yenilenme için ihtiyacınız olan tek şey özgüveniniz. 

Uplifers önerisi: Performansınızı yükseltmek ve özgüvenli adımlar atabilmek için, kendinize olan inancınızı yüksek tutmanız şart. Yardımcı olacak öneriler için; “Yeterlilik duygunuzu geliştirebilmek için öneriler

Yay Burcu

Jüpiter ve Uranüs’ün karşıt konumları sona eriyor ve iki gezegen birbirine kavuşuyor. Uzunca bir süredir istediğiniz, hayalini kurduğunuz o şeyi sonunda gerçekleştirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Tüm hayallerinizin gerçek olduğunu düşünün; ne kadar başarılı, keyifli ve enerjik hissettiriyor, öyle değil mi? Hayallerin adının “hayal” olmasının bir sebebi var elbette, ancak hiçbir hayal ulaşılmaz değil. Hayallerinizi gerçekleştirmek, her şeyden önce zorlu; zaman ve sabır gerektiren bir süreç. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için sahip olmanız gereken özellik, araç ve beceriler

Oğlak Burcu

Önümüzdeki iki gün içinde kendinizi yeniden özgür ve heyecanlı hissetmeye başlayabilirsiniz. İstediğiniz şeyi yapacak, istediğiniz tarafa gidecek heyecanı tekrar yakalayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Daha üretken ve keyifli vakit geçirebilmek, hayatın tadını çıkarabilmek için; yaşama sevincinizi ve heyecanınızı kaybetmeyin. Çevrenizdekilere de bulaştırmaktan çekinmeyin. “Hayatın tadını çıkarabilmek için 50 öneri

Kova Burcu

Düşlediğiniz o uzak diyarlara gitmek veya hayalini kurduğunuz tatile çıkmak için hazır olun. İhtiyacınız olan heyecanı ve motivasyonu bulmanıza dakikalar kaldı. 

Uplifers önerisi: Mükemmeliyetçi kişiler bir iş üzerinde çok fazla zaman harcarlar. Detaylara çok fazla odaklanırlar. Bu bazı durumlarda işin ertelenmesine sebebiyet verebilir. En iyiyi hedeflemek gerçekçi olmadığından çalışma motivasyonunu kırar. ¨Mükemmeliyetçilik hayatımızı nasıl etkiliyor?¨

Balık Burcu

Jüpiter ve Uranüs’ün bir süredir devam eden mücadelesi sona eriyor. Böylelikle önümüzdeki günlerde büyük bir finansal rahatlama yaşayabilirsiniz.  

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!