26 Ekim 2018 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Özel bir projeyi gerçekleştirmek için finansal kaynağa ihtiyacınız varsa ve bir türlü çıkış yolu bulamıyorsanız, bugün bir çözüm bulabilirsiniz. Bu konudaki içgörüleriniz size çok yardımcı olabilir. 

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Boğa Burcu

İş arkadaşlarınız veya üzerinde fikir birliğine vardığınız bir anlaşmayla ilgili yeni bilgiler edinebilirsiniz. Bu bilgiler ışığında kararlarınızı yeniden gözden geçirmek isteyebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Sürekli aynı ortamda bulunmamıza ve aslında bir çok ortak özelliğimizin bulunmasına rağmen, iş yerinde arkadaşlık kurmak bazen probleme dönüşebilir. Kendimizi birden, iş arkadaşlarımızı sevmek ya da nefret etmek ikileminde bulabiliriz. “İş yerinde sevgi – nefret ilişkisi motivasyonunuzu nasıl etkiliyor?

İkizler Burcu

Egzersiz ve beslenme rutininizi yenilemek isteyebilirsiniz. Bunu kendi başınıza yapmak yerine bir uzmana danışmak iyi bir fikir olabilir. 

Uplifers önerisi: Vücut ağırlığı kullanılarak yapılan egzersizler (bodyweight egzersizleri), son dönemin en yaygın fitness trendlerinden. Birazdan izleyeceğiniz videoda personal trainer Tee Major, vücut ağırlığınızla yapabileceğiniz en faydalı hareketleri, kendisi uygulayarak öğretiyor. ¨Vücut ağırlığınızla yapabileceğiniz en iyi 44 hareket¨

Yengeç Burcu

Venüs burcunuzun aşk alanında. Eğer birinden hoşlandıysanız, gökyüzünün de sizin yanınızda olduğunu söylemek mümkün. Duygularınızı belli etmekten çekinmeyin. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınızla bir mekandasınız ve uzaktan çok beğendiğiniz ve etkilendiğiniz birini gördünüz ama ilk adımı atamıyorsunuz. Araştırmacıların, farklı flörtleşme tekniklerini farklı mekanlarda deneyerek vardığı sonuçlara göz atarak, ne yapmanız gerektiği konusunda biraz yardım alabilirisiniz. “Bilimsel araştırmalara göre flörtleşmenin en etkili yolları

Aslan Burcu

Evinizin dekorasyonu konusunda bir profesyonelden destek alıyorsanız, yapılacak işleri tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Yaratıcı bakış açınızla yepyeni bir çözüm üretebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Evimizle ilgili kısa sürede çözümlenebilecek küçük işler ya da eksiklikler, bazen içinden çıkılamayarak gereğinden fazla zamanımızı alabiliyor. Ancak bazı pratik çözümler ve yaratıcı fikirlerle günlük işlerinizi ya da evinizin eksikliklerini tamamlayabilmeniz, kullanmadığınız malzemeleri dekoratif ve kullanışlı objelere dönüştürebilmeniz mümkün. “Yaşamınızı kolaylaştıracak pratik ev dekorasyon fikirleri

Başak Burcu

Ailenizle ilgili gizli kalmış bir bilgi ortaya çıkabilir. Bu bilgi sizi bira zşaşırtabilir. Sevdiğiniz yakınlarınızın, kuzenlerinizin fikrine başvurmak isteyebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

Terazi Burcu

Eğer yeni bir iş arayışına girdiyseniz, size önerilen maaş tekliflerini kıyaslamayı unutmayın. Böylelikle karar verirken kendinizden daha emin olarak karar verebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İnsanlar genellikle alıştıkları düzeni değiştirmekten korkabilir. Fakat, kendinize güvenirseniz, dünyayı keşfedebilir ve mutlu olacağınız bir işte çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni bir fırsat karşınıza çıkarsa bunu değerlendirmekten çekinmeyin. “İş değiştirmenin kişiye katabileceği olumlu özellikler

Akrep Burcu

Kendinizi nasıl ifade ettiğinizi gözden geçirerek, bu konuda harcadığınız zamandan ve enerjiden tasarruf etmenizi sağlayabilir. Son dönemde yaptığınız önemli görüşmelerde kendinizi nasıl ifade ettiğinizi düşünebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Duygularınızı ifade etmek iç huzurunuz için en önemli etkenlerden biridir. Öfkenizi ya da üzgünlüğünüzü ifade etmeniz kötü bir şey değildir. “Olumsuz sanılan ama sağlığınız için faydalı 7 davranış

Yay Burcu

Geçmiş ilişkilerinizle ilgili rüyalar görebilirsiniz ve bu rüyaların anlamı sandığınızdan çok daha derin olabilir. Uyanır uyanmaz rüyalarınızı bir yere not ederseniz, bunları daha iyi inceleyebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Lusid rüya, rüya sırasında rüya gördüğümüzden haberimizin olmasıdır. Tanımı bu kadar basit olmasına rağmen çok heyecanlı deneyimlerdir. Lusid rüya, tamamen renkli, gerçeklik algımızı derinden etkileyecek düzeydedir. Bu rüyaların en önemli noktası sezgidir. “Gerçek olduğuna inandığımız şeylerin zihinsel yansıtması: Lusid rüya

Oğlak Burcu

Sosyal hayatınızda her an fırtınalar kopabilir. Geçmişten tanıdığınız bir kişi sizinle iletişime geçebilir. Eğer buluşacaksanız, sohbetin çok derinleşmesine izin vermemek iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Klinik çalışmalara ve yıllardır yapılan araştırmalara bakılırsa, duygusal birlikteliklerin sonunda yaşanan ayrılıklar, insan bedenindeki birçok sistemi etkiliyor. Romantik bir ilişkinin bitişine veya sosyal bir reddedilmeye karşı beyin de yoğun bir tepki gösteriyor. “Ayrılığın ardından beyinde neler oluyor?

Kova Burcu

Gizli kalması gereken bir proje yürütüyorsanız, bir yakınınız ailenizi de ilgilendirebilecek bir öneride bulunabilir. Bu önerinin peşinden gitmek iyi bir fikir olabilir. 

Uplifers önerisi: Yakın zamanda yapılan bir araştırmaya göre, eşinizin ailesiyle kuracağınız ilişkiler; uzun vadede ilişkinizin nereye varacağı konusunda da belirleyici etken. ¨Partnerinizin ailesiyle iyi geçinmenin yolları¨

Balık Burcu

Devletle ilgili bir işle ilgili daha önce yaptığınız başvuruya bugünlerde yanıt alabilirsiniz. Bu konuda geçmişte size yardımcı olan bir uzmandan yine destek isteyebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yetersiz kaldığınız konularda yardım isteyebilmek, başarıyı yakalamanıza yardımcı olacak özellikler arasındadır. Kendinizi bu konuda geliştirerek, problemlerin üstesinden daha kolay gelebilirsiniz. “Yardım istemek güçsüzlük değildir

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!