26 Aralık günlük burç yorumları

26 Aralık 2013 Günlük Burç Yorumları
26 Aralık 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Bugün etkileyici konuşmalar yapabilir ya da birisinin konuşmasından etkilenebilirsiniz. Hayatınızla ilgili büyük değişikliklerin sizi beklediği bu dönemde, başkalarının fikirlerinden faydalanabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Başarılı insanların ortak özelliklerinden biri, çevrelerinde hedeflerine odaklanmış, benzer görüşlü kişilerle bir araya gelerek işbirliği ve fikir alışverişi yapmalarıdır.¨Çalışma motivasyonunuzu arttıracak öneriler¨

Boğa

Finansal durumunuzda ve yatırım planlarınızda hoşunuza gitmeyen durumlar yaşanabilir. Sabırlı olmalı ve karşınıza çıkacak yeni fırsatları yakalamak için gözünüzü açık tutmalısınız.

Uplifers önerisi: Yeni fırsatlar keşfedebilmek, farklı seçeneklerinizi görebilmek ve fark yaratabilmek için, yaratıcılığınızı beslemekten çekinmeyin. “Mutluluk manifestosu“

İkizler

Bu sıralar çok fazla yaratıcı fikir üretiyor ve bu fikirleri projelerinizde uygulamak istiyorsunuz. Fikirlerinizin bir kısmını paylaşmak yerine, gelecekte kullanmak üzere kendinize saklayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yeni ve çok parlak bir hayat planı hedeflendikten sonra, ilk dürtümüz bunu birileriyle paylaşmaktır, ama Derek Sivers hedeflerimizi bir sır olarak saklamamızın daha iyi olacağını söylüyor. ¨Hedeflerinizi kendinize saklayın¨

 Yengeç

Bu aralar yeni maceralara atılmak ve farklı bir şeyler denemek isteyebilirsiniz. Özellikle eğitim ve işle ilgili konularda çok güzel fırsatlar yakalayabilir, artan merakınızı giderebilecek aktivitelerde yer alabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yeni fırsatlar keşfedebilmek, farklı seçeneklerinizi görebilmek ve fark yaratabilmek için, yaratıcılığınızı beslemekten çekinmeyin. “Mutluluk manifestosu“

Aslan

Yeni projelere girebilir ya da farklı bir alanda iş deneyimi fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu süreçte üzerinize düşen sorumlulukları ve iş tanımınızı belirlemeden işe başlamamalısınız.

Uplifers önerisi: İş yaşamında en çok karşılaşılan yönetim, operasyon, ve organizasyon problemlerini; ve yapılan stratejik hataların ne gibi sonuçlar doğurabileceğini, bu hatalardan ne gibi dersler çıkarılması gerektiğini doğru analiz etmek gerekir. ¨Girişimlerinizde başarılı olmak için 15 yöntem¨

Başak

Bugün yakın bir arkadaşınız ya da bir akrabanız aracılığıyla gelecek bir kariyer fırsatı yakalayabilirsiniz. Özgüveninizin tam olmasına ve insanlarla olan ilişkilerinize dikkat etmelisiniz.

Uplifers önerisi: İş arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi geliştirmek çok önemlidir. Kariyerinizi geliştirmenin en önemli öğelerinden biri, çevrenizi genişletmektir. ¨Hayatınızı olumlu yönde geliştirecek 100 öneri¨

Terazi

Bu aralar keşfetme isteğiniz ve macera arayışınız doruklara ulaşmış olabilir. Seyahat planları yapmak ve merakınızı yeni yerler keşfederek gidermek sizi rahatlatacaktır.

Uplifers önerisi: Tek başınıza seyahat etmek mecaracı ruhunuzu besleyeceği gibi, kendinize güveninizi de yükseltir. Ünlü gezi bloggerı Keith Jenkin’ten; ¨Tek başına seyahat etmek için 10 sebep¨

Akrep

Hukuki bir süreç içerisindeyseniz biraz araştırma yapmak sizin için iyi olabilir. Bu süreçte sakinliğinizi korumaya ve sabırlı olmaya çalışmalısınız.

Uplifers önerisi: Yaşadığınız sorunlar iş hukuku dahilindeyse, Bahçeşehir Üniversitesi Anayasa Hukuku Bölümü öğretim görevlisi Mert Nomer’in ¨Geçim ekonomisinin değişen yüzü¨ yazısını inceleyebilirsiniz.

Yay

Bu aralar partnerinizi ve ailenizi bir araya getirme planları yapıyor olabilirsiniz. İki tarafı da anlamaya ve çıkabilecek problemlere karşı ara bulucu bir tavır izlemeye çalışmalısınız.

Uplifers önerisi:  Yakın zamanda yapılan bir araştırmaya göre, eşinizin ailesiyle kuracağınız ilişkiler; uzun vadede ilişkinizin nereye varacağı konusunda da belirleyici etken. Yaşadığınız sorunlar, eşinizin ailesiyle ise, onlarla ¨iyi geçinmenin yollarına¨ göz atabilirsiniz.

Oğlak

Beklentileriniz konusunda olumlu gelişmeler yaşayacağınız bir dönemdesiniz. Hedeflerinize ulaşıyor olmak özgüveninizi yerine getirecek.

Uplifers önerisi: Keyifli bir döneme girerken, 15 dakikada mutlu olmanızı sağlayacak kısa filmlere de bir göz atın!

Kova

Maddi durumunuzun gün geçtikçe iyileştiğinin farkında olmanız, gereksiz harcamalar yapma isteği yaratabilir. Harcamalarınız konusunda dikkatli olmalı, geleceği düşünerek karlı yatırımlar yapmaya başlamalısınız.

Uplifers önerisi: Girişimcilikten, yatırımcılığa varan serüveninde Uzman TV, itiraf.com gibi sitelerin kurucusu Ersan Özer’in ¨Başarı ve motivasyon önerileri¨ bu süreçte faydalı olacaktır.

Balık

Ailenizin ya da beraber olduğunuz kişinin bu aralar gelecekle ilgili planlarınızı merak etmesi ve sizi soru yağmuruna tutması söz konusu olabilir. Bu süreci keyifli bir buluşmaya çevirmek ve sevdiklerinizle güzel zaman geçirmek sizin elinizde.

Uplifers önerisi: Ailenizle bağlarınızın kuvvetli olması, problemlerinize geçici çözümler bulmak yerine, kalıcı çıkış yolları bulmanıza yardım eder. ¨Aile içi iletişimin önemi¨

 

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!