26 Ağustos günlük burç yorumları

26 Ağustos günlük burç yorumları

Koç Burcu

İşinizden gelecek bir imkan sayesinde, uzun bir süre boyunca kendinizi finansal anlamda garantiye alabilirsiniz. Bu fırsatı iyi değerlendirmeye çalışın.

Uplifers önerisi: Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

Boğa Burcu

Bugün çok şanslı gününüzde olacaksınız. Bu şanstan faydalanarak, uzun süredir cesaret edemediğiniz planınızı hayata geçirebilirsiniz.

Uplifers önerisi: İlk anda hazırlıksız olduğumuz, belki işittiğimizde çok üzüldüğümüz veya ‘’son’’ olarak gördüğümüz tüm fırsatlar o an aklımıza gelen felaket senaryolarından çok daha farklı yönlere gidebilir. Bu noktada çok eski bir felsefeyi referans alabiliriz: Yoga. “Karma felsefesi ve Yoga ile yaşamınızdaki olumsuzlukları fırsata çevirin

İkizler Burcu 

Yakın akrabalarınızdan birinden, sizi havalara uçuracak bir haber alabilirsiniz. Alacağınız bu güzel haber, hayatınızın seyrini değiştirebilir.

Uplifers önerisi: Önemli olan, hayatın akışı içinde kendi büyülü anlarımızı yaratabilmek ve bu anları paylaşarak çoğaltabilmek… Sürprizlerse, bunun en samimi ve şaşırtıcı yollarından. Bu videolardan ilham alıp, siz de sevdiğiniz insanları mutlu edebilirsiniz. “Hayat sürprizlerle dolu!

Yengeç Burcu

İşinizde başarılı olmanıza ve daha yüksek maaşlı bir pozisyona terfi olmanıza yardımcı olacak bir eğitim alabilirsiniz. Bu dönem kazanacağınız beceriler, bir ömür yardımcınız olabilir.

Uplifers önerisi: Kişisel gelişiminize katkıda bulunması için uzman klinik psikolog Romina Kuyumcuoğlu’nun kişisel gelişim eğitimlerinden faydalayanabilirsiniz.

Aslan Burcu

Bu aralar parlak bir finansal dönem sizi bekliyor. Bir mülkünüz ya da yeteneğiniz, sizin hayal edebileceğinizden çok daha değerli olabilir.

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmak için yeteneklerinizi ve bilgi birikiminizi yanınıza alıp çıktığınız yolda, görünen ya da görünmeyen bir çok engelle karşılaşırsınız. ¨Sahip olduğunuz potansiyelin altında performans göstermenizin sebepleri¨

Başak Burcu

Uzun zamandır özlemini çektiğiniz o çok özel fırsat, bugün karşınıza çıkabilir. Kendinizi geliştirmenizin ve bilgi birikiminizin karşılığını sonunda alabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hayalinizdeki kişiye ulaşmanın, resmettiğiniz hayatı yaşamanız zor değil. Kişisel gelişimin, kişinin ideal benliğine ve hayalindeki yaşama ulaşmasındaki etkilerini ve bu ideal resme ulaşmanıza yardımcı olacak önerilerimize bir göz atabilirsiniz. “Kişisel gelişim hayatınızı nasıl değiştiriyor?

Terazi Burcu

Oldukça mütevazi bir arkadaşınızdan, hiç beklemediğiniz anda büyük bir yardım görebilirsiniz. Yardımının karşılığını ilk fırsatta vermek isteyeceksiniz.

Uplifers önerisi: Hayatımızın büyük bir bölümünü arkadaşlarımıza ayırırız. Sosyal bir çevre içinde olmak hem yaşam kalitemizi yükseltir hem de kendimizi daha iyi hissetmemize yardımcı olur. Fakat, arkadaş ilişkilerini güçlü tutabilmek için yapmamız gereken şeyler var. “Daha iyi bir dost olmak için yapmanız gerekenler

Akrep Burcu

Bugün aklınızı başınızdan alacak biriyle tanışabilirsiniz. Bu kişi kalbinizin derinliklerine ulaşabilecek güçte bir insan olabilir.

Uplifers önerisi: Yeni insanlarla tanışmak ve tanımadığınız kişilerle sohbet etmek, sosyal becerilerinizi geliştirmenin ilk adımlarındandır. ¨Yeni insanlarla tanışmanızı kolaylaştıracak pratik öneriler¨

Yay Burcu

İşte yıldızınızın parlayacağı bir döneme girebilirsiniz. Bu süre zarfında yeteneğiniz ve çabalarınız size terfi kazandırabilir.

Uplifers önerisi: Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu

Oğlak Burcu

Bugün gerçekten önemli bir şeyler başardığınızı hissettirecek bir akıl hocası ile karşılaşabilirsiniz. Bu bilgi sizi rahatlattığı gibi hayata bakış açınızı da değiştirebilir.

Uplifers önerisi:  Bazen, olaylar kontrolümüzden çıkar, duygusal dengemiz anlık değişkenlikler gösterir. Böyle durumlarda her şeyi yerli yerine oturtmak için yapacağımız küçük dokunuşlar yeniden dengemizi yakalamamızı sağlayabilir. Prof. Dr. Barton Goldsmith’in önerdiği günlük 10 ruhsal fitness egzersizlerine bir göz atabilirsiniz.

Kova Burcu

Bu aralar elinize finansal fayda sağlayacak fırsatlar geçebilir. Bir yatırımınızın beklenmedik getirisi, cömert bir çek ya da miras kapınızı çalabilir.

Uplifers önerisi: Para ve mutluluk arasındaki ilişkiyi açıklayabilmek için, neredeyse her gün yeni bir araştırma yapılıyor. Bu araştırmaların sonuçları için; ¨Materyalizm mutluluk dengesini bulmak¨

Balık Burcu

Partnerinizle aranızdaki ilişkiyi güçlendirecek bir döneme girmeniz olası. Birbirinizi yakından tanıyacağınız ve daha derin bir ilişki kuracağınız bu süreç, ikinize de oldukça fayda sağlayacak.

Uplifers önerisi: ‘Aşk’ın tanımının ne olduğu, aşık olduğumuzu nasıl anlayacağımız, hissettiğimiz duygunun aşk mı sevgi mi olduğu gibi konular yıllardır bilim dünyasında tartışılmaya devam ediyor. Duygularınızı anlamak ve tanımlamak konusunda çok fazla kafa yormayın. “Aşkın anatomisi: Aşık olduğunuzun 10 göstergesi

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!