26 Ağustos günlük burç yorumları

Koç Burcu

İşinizle ilgili ciddi bir değişim sürecine girebilirsiniz. İşvereninizle ya da çalışma arkadaşlarınızdan biriyle yapacağınız bir anlaşma sonucunda çalışmaktan zevk alacağınız bir projede yer alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi:    Yeni bir projeye başlarken, başarılı insanların farklı 12 davranışına göz atmayı unutmayın: ¨Başarılı insanların ortak özellikleri¨

Boğa Burcu

Olayları önceden sezebilme yetiniz, gönüllü olarak yapmanız gereken bir işin sinyallerini şimdiden almaya başlamanıza yardımcı olacak. Kafanızdaki bir çok farklı seçim arasında kararsız kaldığınız için yeni projelere başlamakta zorlanıyorsunuz. Sonunu düşünmeden, içinizden geldiği gibi bir seçim yapın ve sonuçları izleyin.

Uplifers önerisi:  Hayatımızın hemen hemen her anında bir şeylere karar vermek ya da seçim yapmak zorunda kalıyoruz. ¨Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem¨

İkizler Burcu

Bugün evinizle ilgilenmek ve dekorasyonla ilgili değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Yaratıcı fikirleriniz ve çevrenizden alacağınız destek sayesinde sonuçlardan oldukça memnun kalacaksınız. 

Uplifers önerisi:  Evinizde değişiklik yapmak istediğinizde, aklınıza gelen ilk şey, eşyalarınızı yenilemektir. Ancak yeni bir şeyler almadan da evinizin havasını değiştirmeniz mümkün.¨Evinizin havasını değiştirecek masrafsız öneriler¨

Yengeç Burcu

İşinizle ilgili yaşanan aksaklıklar, planlarınızı değiştirmenize sebep olabilir. Değişen dengelere ve aksaklıklara ayak uydurmaya çalışın. 

Uplifers önerisi:  İş yerinizde yeterli performansı gösteremediğinize inanıyorsanız, eksikliklerinizi giderebilirsiniz. ¨Sahip olduğunuz potansiyelin altında performans göstermenizin sebepleri¨
Kariyerinizle ilgili gerçekleşmesini beklediğiniz gelişmeler çok yakın zamanda geröekleşmeye başlayabilir İşyerinizde terfi, zam gibi olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. 

Aslan Burcu

Bugün oldukça yakınınızdaki biriyle tartışabilir ve kısa süreli bir gerginlik yaşayabilirsiniz. Karşı tarafla empati kurmaya ve yapıcı bir tavır içinde olmaya dikkat etmelisiniz.

Uplifers önerisi:    Eğer ailenizde sorun yaşadığınız kişi anneniz ise; ¨annenizle daha sağlıklı bir ilişki kurmanın yollarına¨göz atabilirsiniz.

Başak Burcu 

Bugünü sanatsal aktiviteler yaparak ve entellektüel yönünüzü geliştirerek geçirmek isteyebilirsiniz. Yaşadığınız şehirdeki kültür-sanat aktivitelerine katılarak yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

Uplifers önerisi:   Entelektüel ihtiyaçlarınızı karşılamak için sitemizde yer alan TED konuşmacıları dinleyebilir, üzerine düşünmediğiniz konularda düşünme imkanı bulabilirsiniz. Örnek bir çalışma olan nörobiyoloji söylemlerinin pazarlama dünyasındaki yansımalar için; ¨Sinirbilimsel zırvalıklar:uyanık olun¨

Terazi Burcu

İlişkinizle ilgili daha net fikirler edineceğiniz bir gündesiniz. Partnerinizden beklediğiniz şeylerin ve onun beklentilerinin farkına varmanız ilişkinize farklı bir boyut kazandıracaktır.

Uplifers önerisi:   Partnerinizle birlikte keyifli vakit geçireceğiniz ve zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bir buluşma planlamak oldukça zor. Planlarınızı yaparken, partnerinizi tanıyor olmanız ve ilişkinizin gidişatının bilincinde olmanız kadar yaratıcı olmanız da ¨Masrafsız ve keyifli buluşma önerileri¨ 

Akrep Burcu

Bu günlerde evinizle ilgili yapmak zorunda kalacağınız ekstra masraflar bütçe planlarınızda değişikliklere yol açabilir. Birikim yapmanın ve tasarruflu davranmanın önemini anlayacaksınız.

Uplifers önerisi:   Zor zamanlar için kenarda bulunduracağınız bir miktar para, sizi borç altına girme stresinden kurtaracak, hayatınızı istediğiniz şartlarda yaşayabilmenize yardımcı olacaktır.¨Para biriktirmenize yardımcı olacak 21 ipucu¨

Yay Burcu

Bugünlerde işinizle ilgili yaşadığınız problemlerin temelinde iletişim problemi olabilir. Çalışma arkadaşlarınızla olan iletişiminizde mümkün olabildiğince açık ve kendinizden emin olmaya dikkat etmelisiniz.

Uplifers önerisi:   Kişinin yaşadığı duyguların sonuçlarını kontrol edebilmesi için, önce duygularını fark etmesi ve bunları nasıl ifade edeceğini bilmesi gerekir. Aksi takdirde duygularımız bizi kontrol edecektir. ¨ Duyguları tanımanın ve iafe edebilmenin önemi¨

Oğlak Burcu

Özel hayatınız ve ikili ilişkileriniz konusunda sürpriz gelişmeler yaşayacağınız bir hafta olabilir. Her şeyi akışına bırakıp olayları dışarıdan gözlemek yerine harekete geçmeli ve yapabileceklerinizi gözden geçirmelisiniz.

Uplifers önerisi:  Her nerede olursanız olun, karşınıza çıkan partner adayını etkileyebilmek için önce kendinizi etkilemeniz şart. Özgüveninizi yükseltecek öneriler için; “Daha seksi hissetmenin yolları”

Kova Burcu

Bugün eğitim ya da iş hayatınızla ilgili aldığınız kararları yeniden gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Kariyeriniz konusunda belirsizlik devam ediyor olsa da, yapacağınız küçük değişikliklerle etkili sonuçlar alabilmeniz mümkün.

Uplifers önerisi:  Karar verme süreçleri her zaman kolay değildir. Kişinin o anki hislerine ve gelecek kaygılarına göre şekillenebilir. Uzman klinik psikolog Romina Kuyumcuoğlu’ndan ¨Karar verme zorluğu¨

Balık Burcu

Bugün yapmaktan zevk ladığınız, keyifli şeyler yapmak isteyebilirsiniz fakat elinizde olmayan sebeplerden ötürü planlarınızı istediğiniz gibi gitmeyebilir. Umudunuzu yitirmemeli ve hayallerinizin peşinden koşmaya devam etmelisiniz. 

Uplifers önerisi:   Yolumuza çıkan engeller, çoğu zaman bizi cesaretsizliğe sürükler. Bu noktada yapmamız gereken aslında çaresiz hissetmek değil, bakış açımızı değiştirmek olmalıdır.¨Engelleri aşmanın yolu: cesur olmak¨

 

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın. 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!