26 Ağustos 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Son dönemde karşınıza çıkan profesyonel bir kazanım sayesinde ekstra finansal kazanç sağlamış olabilirsiniz. Bu kazanç, size evinizle ilgili dekorasyon konularında size kaynak sağlayabilir. 

Uplifers önerisi: Ev tadilatı yaptırmadan önce hem dekorasyon, hem de uygulama alanında neler yapacağımızı iyi bir şekilde belirlemeliyiz. Özellikle bu kapsamda örnekler incelemek, ilham verici görsellere göz atmak bizlere fikir verecektir. “Evinizde tadilat yaptırmadan önce incelemeniz gereken 7 ev

Boğa Burcu

Karşınıza bir eğitim fırsatı çıkabilir. Bu üniversitede bir ders, online bir eğitim veya bir kurs olabilir. Tadını çıkarın ve mümkün olduğunca faydalanmaya çalışın. 

Uplifers önerisi: Eğitim konusunda hazırlanmış web sitelerinin muhteşem koleksiyonu sayesinde bilimden fotoğrafçılığa, matematikten bilgisayar programlaya, sanattan ev tadilat işlerine kadar her konuda merak ettiğiniz şeyleri öğrenebilir ve isterseniz ilgili olduğunuz konuda bir ustaya bile dönüşebilirsiniz. “İnternetin nimetlerinden faydalanın: Online akademik web siteleri ve platformlar

İkizler Burcu

Bir yerden kazandığınız parayı veya size gelen bir mirası, bir hediye gibi görebilirsiniz. Bunu kendiniz için veya potansiyel bir yatırım için kullanmak iyi bir fikir olabilir. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Yengeç Burcu

Eğer bir ilişkiniz varsa, romantik anlamda büyük bir jest yapmayı düşünebilirsiniz. Eğer evliyseniz, eşinize hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Eğer ilişkinizde ufak tefek pürüzler varsa, üzerinde çalışmak için en doğru zaman. Çünkü tam olarak, çabalarınızın meyvelerini toplayacağınız bir dönemdesiniz. Biraz çabayla ilişkinizde ‘cicim aylarındaki’ romantizmi tekrar yakalayabilirsiniz. “İlişkinizdeki aşkı yeniden canlandırmak için 4 adım

Aslan Burcu

Bir sağlık sorununuz söz konusu olabilir. Beklemek yerine, bir an önce çözüme kavuşturmak için hızlandırılmış bir tedavi uygulamasını değerlendirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Geçmişe göre, sağlıklı beslenmek çok daha kolay. Organik besinlerin daha kolay erişilebilir olması ve pazarlarda satılan taze meyve ve sebzeler daha sağlıklı bir yaşam tarzı edinmemiz için ön ayak oluyorlar. Siz de; vitamin, mineraller, antioksidanlar, elektrolitler bakımından da çok zenginler doğal suları tüketerek vücut direncinizi artırabilirsiniz. “Vücudunuzu yenileyen ve temizleyen 7 doğal su

Başak Burcu

Eğer yakın zamanda başlayan bir ilişkiniz varsa, bu kişiyi yakın arkadaşlarınızla tanıştırmayı düşünebilirsiniz. Onların fikirleri sizin için önemli olabilir. 

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca ailemizden, çevremizden ve tabii ki popüler kültür ürünlerinden, aşkın gerçekte ne olduğuna dair bazı fikirler ediniriz. “Aşk, doğru insanı bulmakla mı alakalıdır?

Terazi Burcu

Bir yakınınız, size profesyonel anlamda çok önemli bir teklifte bulunabilir. Çalıştığınız sektörün en önemli isimleriyle bir araya gelebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İnsanlar genellikle alıştıkları düzeni değiştirmekten korkabilir. Fakat, kendinize güvenirseniz, dünyayı keşfedebilir ve mutlu olacağınız bir işte çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni bir fırsat karşınıza çıkarsa bunu değerlendirmekten çekinmeyin. “İş değiştirmenin kişiye katabileceği olumlu özellikler

Akrep Burcu

Devletle ilgili veya hukuki bir meseleniz varsa, bir yakınınız size bu konuda yardımcı olabilir. İyi bir avukat tutabilir veya finansal anlamda destek alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

Yay Burcu

Para kazanma potansiyeliniz çok yüksek. Bunun bir kaynağı da yeteneklerinize olan güveniniz ve inancınız. Doğru yolda olduğunuzdan emin olabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıyı yakalamış insanların ortak özelliği, stres anlarında duygularını nasıl yöneteceklerini bilmeleridir. En büyük yetenekleri ise, zararlı insanları kendilerinden uzak tutmanın yollarını yıllar içinde öğrenmiş olmalarıdır. “Başarılı kişiler, negatif enerji yayan insanlardan nasıl korunuyor?

Oğlak Burcu

Hayata karşı olumlu bakış açınız, size birçok anlamda kazanç sağlıyor. Kendi şansınıza ve potansiyelinize inanmaya devam edin, çok bereketli sonuçlar alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Performansınızı yükseltmek ve özgüvenli adımlar atabilmek için, kendinize olan inancınızı yüksek tutmanız şart. Yardımcı olacak öneriler için; “Yeterlilik duygunuzu geliştirebilmek için öneriler

Kova Burcu

Kimseye söylemeden, gizlice bazı insanlara yardım yapıyorsanız veya toplumsal konularda önemli şeyler yapıyorsanız, unutmayın ki evren sizi bir şekilde izliyor. Bu yardımlarınızın mükafatını mutlaka bir şekilde alacağınıza inanın. 

Uplifers önerisi: Birmingham ve Southampton Üniversiteleri’ndeki araştırmacılara göre hayatın ilerleyen dönemlerinde gönüllü faaliyetlerde bulunmak, zihinsel sağlığa ve mutluluğa iyi geliyor. İlginç olansa, BMJ Open’da yayımlanan çalışmaya göre, gönüllülüğün söz konusu etkileri 40 yaşından sonra daha belirgin. “Yaşlandığınızda mutlu olmak için gönüllü faaliyetlerde bulunun

Balık Burcu

Yakın bir ilişiniz sayesinde bir tanıdığınız için çok önemli bir kapı açabilirsiniz. Belki de sevdiğiniz bir kişinin hayallerini gerçekleştirmesine vesile olabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hayalinizdeki kişiye ulaşmanın, resmettiğiniz hayatı yaşamanız zor değil. Kişisel gelişimin, kişinin ideal benliğine ve hayalindeki yaşama ulaşmasındaki etkilerini ve bu ideal resme ulaşmanıza yardımcı olacak önerilerimize bir göz atabilirsiniz. “Kişisel gelişim hayatınızı nasıl değiştiriyor?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!