25 Nisan 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Profesyonel hayatınızla ilgili konuları yeniden gözden geçirmek iyi olabilir. Eğer sabırlı olabilirseniz, iş hayatınızdaki hem başarıları hem de iş ilişkilerinizi besleyebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Sabır, hepimizin hayatının büyük parçası. Sabır demek inanç demek, sabır demek güven demek, sabır demek teslimiyet demek. “Sabır aslında ne demek: Hayatlarımızda ne için sabrediyoruz?

Boğa Burcu

Bir süredir üzerinde çalıştığınız bir projeyi, tezi bitirmek için uğraşıyor olabilirsiniz. Yapacağınız değişiklikler, şimdiye kadar attığınız adımları yeniden gözden geçirmenizi gerektirebilir. Bu durum ilk başta canınızı sıkabilir ancak başarıya bu şekilde ulaşacağınızı unutmayın. 

Uplifers önerisi: Üretken olduğunuz günlerin bazılarını arka arkaya getirebildiğinizi bir düşünün veya 365 gününüzün de aynı üretkenlikte geçtiğini… İşte, insanların bir yıl içinde yapabildiği inanılmaz, ilham verici, yaratıcı şeylerin bazıları. “Hikayeleriyle size ilham verecek insanların kısa sürede başardığı 7 harika şey

İkizler Burcu

Finansal meseleleri yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Olası bir yavaşlama sizi sabırsızlandırabilir ancak uzun vadede bu yavaşlamanın sizi başarıya daha emin adımlarla götüreceğini unutmayın. 

Uplifers önerisi: Neredeyse sürekli çalışmamıza rağmen, maaş günü geldiğinde birçoğumuz yeterince para kazanmadığımızı düşünüyoruz. Aslında bu noktada yapmamız gereken finansal durumumuzu kavramak ve ona göre planlamamızı yapmak; fakat nereden başlamamız gerektiğini bilmiyoruz. “Finansal hakimiyetinizi sağlamaya yardımcı olacak yöntemler

Yengeç Burcu

İş hayatınızla ilgili bir ortaklığa adım atmaya hazırlanıyorsanız, iletişime özen göstermelisiniz. Bir anlaşmaya imza atmadan önce birkaç kez kontrol etmek iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmanın yolu, değişime açık olmaktan ve yeni yollar keşfedebilmekten geçer. “Gelişimi sağlamanın yolu: Değişim kası

Aslan Burcu

İşle ilgili bazı konular sandığınızdan daha fazla vakit alabilir. Ancak bu vakti, önemli bir projeyi yeniden gözden geçirmek veya önemli bir fırsatı incelemek için kullanabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İş yerindeki verimliliğinizi artırmak için evdeki alışkanlıklarınızı gözden geçirmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Özel hayatınızda bazı ufak değişiklikler yaparak iş hayatındaki verimliliğinizi ve işten aldığınız tatmini artırabilirsiniz. “Evdeki alışkanlıklarınızı değiştirerek iş hayatında mutluluğu yakalayın

Başak Burcu

Kariyer hedefleriniz veya finansal konularla ilgili aklınıza gelen parlak bir fikir nedeniyle hızlıca harekete geçmek isteyebilirsiniz. Biraz daha sakin adımlar atarak daha başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İç huzur; mental ve ruhani açıdan huzurluyken, aynı zamanda duygularımızla da senkronize olma halidir diyebiliriz. Yeterli bilgi ve anlayışa sahip olarak, kişinin stresli ve zorlayıcı dönemlerde sakin kalabilmesi ve sağlıklı düşünebilmesi için çok önemli bir özellik. “İç huzuru yaratmak: Sakinliğe giden 40 yol

Terazi Burcu

Bir yakınınızın yardıma ihtiyacı olabilir. Bulacağınız çözümler ilk başta onu mutlu etmeyebilir ve bu sefer de onu ikna etmek için çaba göstermelisiniz. Bazen yorulduğunuzu düşünseniz bile sevdiklerinize destek olmanın mutluluğu yaşayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

Akrep Burcu

İşle ilgili konularda bir yavaşlama yaşanabilir. Ancak endişelenmeyin, bu yavaşlama sizin lehinize olabilir. Böylelikle üzerinde çalıştığınız konuya daha fazla eğilebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Daha verimli bir çalışma performansı yakalamak ve dikkatinizi işiniz üzerinde yoğunlaştırmak için konsantrasyonunuzu güçlendirin. “Verimli bir çalışma performansı için konsantrasyonu güçlendirmenin yolları

Yay Burcu

Yeni anlaşmalara imza atmak için düşündüğünüz zamanlamayı biraz düzenlemek gerekebilir. Biraz düşünmek, olayları daha detaylı değerlendirmek ve özgüveninizi toparlamak için kendinize vakit ayırmalısınız. 

Uplifers önerisi: Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu

Oğlak Burcu

Sağlık ve kişisel gelişimle ilgili konular gündeminizde olabilir. Eğer daha güçlü bir bedene kavuşmak istiyorsanız, size en uygun egzersiz programını bulmak için biraz daha çaba göstermelisiniz. 

Uplifers önerisi: Vücut ağırlığı kullanılarak yapılan egzersizler (bodyweight egzersizleri), son dönemin en yaygın fitness trendlerinden. Birazdan izleyeceğiniz videoda personal trainer Tee Major, vücut ağırlığınızla yapabileceğiniz en faydalı hareketleri, kendisi uygulayarak öğretiyor. ¨Vücut ağırlığınızla yapabileceğiniz en iyi 44 hareket¨

Kova Burcu

Gizli saklı yürüttüğünüz bir proje yavaşlayabilir veya tamamen durma noktasına gelebilir. Bu durumu sakince kabul ederek hem çevrenizdekileri etkileyebilir hem de gelecek başarılar için kendinize alan açabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Deneyimlediğimiz olumsuz durumlar, üst üste gelen problemler bazen hayatın tadını çıkarmamıza ve anı yaşamamıza engel olabiliyor. Hayatınız boyunca karşılaşacağınız olumsuz durumları engelleyebilmeniz de mümkün değil. Fakat bu durumlar karşısında nasıl bir tavır izlemeniz gerektiği, olaylara nasıl yaklaştığınız sizin kontrolünüz altında. “Planlarınız umduğunuz gibi işlemediğinde pozitif kalmanıza yardımcı olabilecek 10 olumlu düşünme tekniği

Balık Burcu

Eğer bir gruba dahil olma, bir kulübe üye olmaz istiyorsanız, bu süreç sandığınızdan biraz daha uzun sürebilir. Sabırlı olduğunuz sürece uzun vadede istediğiniz şeye ulaşabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Sabır, hepimizin hayatının büyük parçası. Sabır demek inanç demek, sabır demek güven demek, sabır demek teslimiyet demek. “Sabır aslında ne demek: Hayatlarımızda ne için sabrediyoruz?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!