25 Nisan 2017 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Uzun zamandır görmediğiniz birini tekrar görebilecek olmak sizi heyecanlandırabilir. Diğer taraftan da bu kişiyle tekrar bir araya geldiğinizde ne bekleyeceğinizi bilmediğiniz için bazı korkularınız olabilir.

Uplifers önerisi: Her nerede olursanız olun, karşınıza çıkan partner adayını etkileyebilmek için önce kendinizi etkilemeniz şart. Özgüveninizi yükseltecek öneriler için; “”Daha seksi hissetmenin yolları”

Boğa Burcu

Karşınızdaki kişinin söyledikleri ve yaptıklarını birbirini tutmuyor olabilir. Bunun ne anlama geldiğini o kişiye sormadan öğrenemeyebilirsiniz ancak bir hamle yapmadan önce bu konuşmanın sizi nerelere götürebileceğini iyice düşünmeniz gerekebilir.

Uplifers önerisi: Fikir ayrılıkları yaşamak, her ilişkide olan, normal bir durumdur. Eğer bu fikir ayrılıklarını birbirinizi geliştirmek için kullanırsanız, faydalı bile olabilir. Fikir ayrılığı yaşamak, karşınızdaki insanın size yeni bir şeyler katabileceğini gösterir. Bu yüzden ilişkinizde görüş ayrılıklarını konuşarak, sakin bir dille çözmek çok etkili sonuçlar yaratabilir. “Mutlu ilişkiye giden yol, fikir ayrılıklarında sağlıklı bir iletişim kurmaktan geçiyor

İkizler Burcu

Bir konudaki istek ve kararlılığınızı bazı insanlara göstermek istiyor olabilirsiniz. Ancak karşınızdaki kişiler bu duygusal hareketlerden pek etkilenmeyebilir. Mantıklı nedenlerle  bu iş hakkında tutkulu olduğunuzu gösterebilirseniz, ikna edemeyeceğiniz kimse olmayacaktır.

Uplifers önerisi: Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; ““İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu“”

Yengeç Burcu

Sıra dışı bir hayal gücüne sahip olabilirsiniz. Yaratıcılığınızla elde edebileceklerinizi korkularınızla engellememeyi öğrenmelisiniz. Pozitif düşünce alanında kalmaya çalışmalısınız.

Uplifers önerisi: Çevrenizdekiler size olumlu pek çok şey söylese de, sizin kendinize söyledikleriniz olumsuz ise, o pozitif söylemleri yok edebilir. ¨Kendimizle pozitif iletişim kurmanın önemi¨

Aslan Burcu

Hayatınızda olduğu için kendinizi şanslı hissetmeniz gereken birisi hakkında anlamsız sorunları büyütebilirsiniz. Eğer gözlerinizi kapatıp tarafsız bir şekilde değerlendirme yapabilirseniz, ne kadar şanslı olduğunuzu anlayacaksınız.

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca ailemizden, çevremizden ve tabii ki popüler kültür ürünlerinden, aşkın gerçekte ne olduğuna dair bazı fikirler ediniriz. “Aşk, doğru insanı bulmakla mı alakalıdır?

Başak Burcu

Kararınızı vermeden önce büyük fırsatların size ne kazandırabileceğini öğrenmiş olabilirsiniz. Başkalarının size önerdikleri yerine kendi fikirlerinizle karar vermenin en iyisi olduğunu unutmamalısınız.

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Terazi Burcu

Yakın bir arkadaşınızla ya da ailenizle olan problemlerinizi çözdüğünüzü zannedebilirsiniz. Aslında çözülmüş olduğunu tekrar fark edebilmeniz için karşınızdaki kişiyle aranızdaki iletişim sorununu halletmeniz gerekebilir.

Uplifers önerisi: İletişiminizde kullanacağınız küçük ancak etkili birkaç yöntem, karşınızdaki kişilerde ummadığınız etkiler bırakabilir. “Karşınızdaki kişileri kolayca etkilemenizi sağlayacak pratik iletişim becerileri

Akrep Burcu

Herkes bu özelliğinizi göremese bile istediğiniz zaman çok cömert birisi olabilisiniz. Karşınızdaki özel insan vasıtasıyla insanların sizin hakkınızdaki önyargılarını yıkabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Başkalarının hakkınızdaki düşünceleri ve öngörüleri her zaman gerçekleri yansıtmayabilir. Mutlu olabilmek için kendi isteklerinizi ve hedeflerinizi belirlemeniz gerekir. ¨Başkalarının ne düşündüğünü önemsemeyin¨

Yay Burcu

Yakın olduğunuz kişilerle paylaşmaya can attığınız muhteşem fikirleriniz olabilir. Ancak bu fikri paylaşmadan önce her açıdan iyice düşünülmüş bir plana sahip olduğunuzdan emin olmalısınız.

Uplifers önerisi: Bir kişinin hem sosyal hem de mesleki başarıya ulaşabilmesi için belirli bir düzeyde sosyal beceri ve girişkenlik becerisine sahip olması gerekir. “İş yerinde performans kaygısı ve sunum yapma çekingenliği

Oğlak Burcu

Oğlak’ın yönetici gezegeni Satürn’ün haritanızdaki en gizemli yerlere oturmasıyla birlikte geçmişten gelen ve size hala acı veren yaralarınızı kapatmanız için fırsatlar karşınıza çıkabilir.

Uplifers önerisi: İnsanoğlunun çektiği acıların en büyük kaynağının bağlanma alışkanlığı olduğunun altını çizen Buda, mutluluğun anahtarını “bırakmayı öğrenmek” olarak gösteriyor. ¨Bırakma sanatı: Vazgeçmeyi öğrenmek¨

Kova Burcu

Güvendiğiniz birileri size bazı şeylerin gerçekleşmeyeceğini söylerse ona inanır mıydınız? Başkalarının fikirlerinde kaybolmak yerine karar vermek üzereyken insiyatifin sizde olduğuna emin olmalısınız.

Uplifers önerisi: Hayatımızın hemen hemen her anında bir şeylere karar vermek ya da seçim yapmak zorunda kalıyoruz. ¨Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem¨

Balık Burcu

Hayatınız boyunca asla anlaşamayacağınızı düşündüğünüz tipte birileri yakın gelecekte karşınıza çıkabilir. Bu kişiye karşı önyargılı davranmak yerine ona bir şans verirseniz hiç beklemediğiniz noktalarda kendinizi bulabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yeni insanlarla tanışmak ve tanımadığınız kişilerle sohbet etmek, sosyal becerilerinizi geliştirmenin ilk adımlarındandır. ¨Yeni insanlarla tanışmanızı kolaylaştıracak pratik öneriler¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!