25 Mayıs 2018 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Patronunuzla veya çalışma alanınızdaki güçlü bir figürle önemli bir konuşma yapabilirsiniz. Bu konuşmanın sonunda sizin açınızdan çok önemli teklifler alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarının ispatı ve lanse edilmesidir ödüller. Bazen motivasyon için, bazen performans için bazen de ekip başarısı için verilebilir. Bu noktada işverenler ya da insan kaynakları uzmanları olarak neyi ödüllendireceğimizi iyi analiz etmek çok önemlidir. “Motivasyon kaynağı olarak ödül: İş yerinde yapılan ödüllendirmelerde nelere dikkat edilmelidir?

Boğa Burcu

Sevdiğiniz kişiyle ilişkiniz çok iyi gidiyor. Onun desteğini, size olan inancını hayatınızın her alanında hissedebilirsiniz ve bu durum aşkınızı derinleştirebilir. 

Uplifers önerisi: Eğer ilişkinizde ufak tefek pürüzler varsa, üzerinde çalışmak için en doğru zaman. Çünkü tam olarak, çabalarınızın meyvelerini toplayacağınız bir dönemdesiniz. Biraz çabayla ilişkinizde ‘cicim aylarındaki’ romantizmi tekrar yakalayabilirsiniz. “İlişkinizdeki aşkı yeniden canlandırmak için 4 adım

İkizler Burcu

İş yerinde sizi inanılmaz bir gün bekliyor. Yöneticiniz veya patronunuz size hayalini kurduğunuz bir teklifle gelebilir. Bu şansı iyi kullanmalısınız. 

Uplifers önerisi: Bireysel olarak kendinizin ve ekip arkadaşlarınızın yaratıcılığını destekleyerek sıra dışı fikirler üretebilir, ürün ve hizmet kalitenizi arttırabilirsiniz. Siz de yaratıcılığınızın farkına varın. “Yaratıcılığınızın farkına varın: Yaratıcı bireylerin 5 kişilik özelliği

Yengeç Burcu

Etrafınızdaki kişilerin güzel haberleriyle mutlu olacağınız bir gün sizi bekliyor. Bir yakınınızın elde edeceği bir başarı veya iş hayatındaki bir arkadaşınızın önemli bir kazanımını kutlayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Daha üretken ve keyifli vakit geçirebilmek, hayatın tadını çıkarabilmek için; yaşama sevincinizi ve heyecanınızı kaybetmeyin. Çevrenizdekilere de bulaştırmaktan çekinmeyin. “Hayatın tadını çıkarabilmek için 50 öneri

Aslan Burcu

Performansınızla ilgili bir teste tabi tutulacaksanız, yöneticileriniz sizin gösterdiğiniz çabanın sonunda farkına varıyor. Her şey sizin lehinize gibi görünüyor, bunun tadını çıkarmaya bakın. 

Uplifers önerisi: Kariyer analisti Dan Pink, dünyada denenmekte olan farklı çalışma düzenleri ve motivasyon kaynakları hakkında bilgilendiriyor. “Motivasyon kaynağı olarak ödül mü özgür irade mi?¨ sorusuna yanıt veriyor. Kendi motivasyon kaynağınızı bulmak için inceleyebilirsiniz.

Başak Burcu

Anlaşmalara imza atmak, pazarlık masasına oturmak için harika bir gün. İster profesyonel hayatınızda ister özel hayatınızda olsun her alanda imza atmak için güzel bir gün sizi bekliyor. 

Uplifers önerisi: Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu

Terazi Burcu

Ekibinizle birlikte herhangi bir iş fikrinin peşinden gitmek için yapacağınız planların başarıyla sonuçlanma şansı çok yüksek. Öte yandan gayrimenkullerle ilgili bir konuda önemli bir kazanım elde edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İş yaşamında en çok karşılaşılan yönetim, operasyon, ve organizasyon problemlerini; ve yapılan stratejik hataların ne gibi sonuçlar doğurabileceğini, bu hatalardan ne gibi dersler çıkarılması gerektiğini doğru analiz etmek gerekir. ¨Girişimlerinizde başarılı olmak için 15 yöntem¨

Akrep Burcu

Yeni biriyle flört etmeye başlayabilir ve aranızda hızlı gelişen bir bağ olduğunu hissedebilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz varsa, sevdiğiniz kişiyle birlikte kendinizi bir peri masalının içinde hissedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: ‘Aşk’ın tanımının ne olduğu, aşık olduğumuzu nasıl anlayacağımız, hissettiğimiz duygunun aşk mı sevgi mi olduğu gibi konular yıllardır bilim dünyasında tartışılmaya devam ediyor. Duygularınızı anlamak ve tanımlamak konusunda çok fazla kafa yormayın. “Aşkın anatomisi: Aşık olduğunuzun 10 göstergesi

Yay Burcu

Gelirlerinizi artırmak için güzel bir fırsat yakalayabilirsiniz. Kendi işinizin sahibiyseniz, verdiğiniz hizmetin fiyatını yükseltebilirsiniz. Maaşlı çalışıyorsanız, zam isteyebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

Oğlak Burcu

İlişkiniz açısından önemli bir gün olabilir. Partneriniz veya siz, birbiriniz hakkında daha çok şey öğrenebilmek için önemli adımlar atabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Kişinin yaşadığı duyguların sonuçlarını kontrol edebilmesi için, önce duygularını fark etmesi ve bunları nasıl ifade edeceğini bilmesi gerekir. Aksi takdirde duygularımız bizi kontrol edecektir. ¨Duyguları tanımanın ve ifade edebilmenin önemi¨

Kova Burcu

Jüpiter sayesinde Ekim 2017’den beri kariyer alanında şansınız çok açık. Hayal gücünüzü ve yeteneklerinizi kullanarak risk almaktan korkmayın, şansınızı deneyin. 

Uplifers önerisi: Riskleri keşfettikçe, ne kadar risk alabileceğinizi de ölçebilirsiniz. Yapılan birçok araştırma, insanların risk alabilme kapasitesinin ne sanıldığı kadar düşük, ne de sanıldığı kadar yüksek olduğunu gösteriyor. “Akıllı riskler almak hayatınızı ve mutluluğunuzu nasıl etkiliyor?

Balık Burcu

Harika bir gün sizi bekliyor. Altına imzanızı attığınız bir proje sonunda gerçekleşebilir veya çok görmek istediğiniz bir yere gitmek için karşınıza muhteşem bir fırsat çıkabilir. Tadını çıkarmaya bakın!

Uplifers önerisi: Hayatınızı daha mutlu bir hale getirmek sizin elinizde. Atacağınız adımlarla ve günlük yaşamınızda uygulayacağınız ufak şeylerle kendinizi daha iyi hissedecek, yaşamdan zevk alacak ve her anın tadını çıkaracaksınız. “Daha iyi bir yaşam için 20 hayat sırrı

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!