25 Haziran 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Bugünden itibaren Ağustos’un ilk günlerine kadar taleplerinizi dile getirmek için harika bir dönem. Eğer patronunuzdan zam veya terfi istemeyi düşünüyorsanız, tam zamanı. 

Uplifers önerisi: İnsanlar genellikle alıştıkları düzeni değiştirmekten korkabilir. Fakat, kendinize güvenirseniz, dünyayı keşfedebilir ve mutlu olacağınız bir işte çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni bir fırsat karşınıza çıkarsa bunu değerlendirmekten çekinmeyin. “İş değiştirmenin kişiye katabileceği olumlu özellikler

Boğa Burcu

Eğer son dönemde çok fazla çalıştığınızı düşünüyorsanız, çalışma saatlerinizi azaltıp yaşam kalitenizi yükseltmeyi düşünebilirsiniz. Bu durum bir süre sonra size kendinizi daha iyi hissettirecektir. 

Uplifers önerisi: Hepimizin hayali doğru iş, eş, aile, dinlenme, eğlenme dengesi yaratmak. Sonrasında rahat, özgür ve mutlu olabiliriz diye düşünüyoruz. Gerçek olan ise önce rahat, özgür ve mutlu hissetmek, ardından tüm dengeler yerine oturuyor. “İş – Yaşam dengesi nedir hiç düşündünüz mü?

İkizler Burcu

Normalleşmeye başladığımız günlerde, artık kendinizle ilgili ufak tefek şeylere zaman ayırmak iyi olabilir. Dolabınıza birkaç parça yeni kıyafet ekleyebilir veya saçlarınızı kestirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Sektörlerin farklı alanlarına dair fikir sahibi olabilmek ve sektörün önde gelen isimlerinin fikirlerine yer verebilmek için başlattığımız Follow Up köşesinde, moda sektörünün önde gelen isimleriyle alışveriş alışkanlıkları üzerine konuştuk: ¨Moda sektörünün alışveriş alışkanlıkları¨

Yengeç Burcu

Dikkatinizi dağıtabilecek şeylerden uzaklaşıp düşüncelerinize ve hislerinize odaklanma ihtiyacı duyabilirsiniz. Meditasyon ve farkındalık egzersizleri bu dönemde çok iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Ruhani bir yolculuğa çıkmak için meditasyon yaparak farkındalığınızı arttırabilirsiniz. Hayatla kurulan bağları güçlendiren meditasyon, aynı zamanda bağların koparılmasına da olanak verir. ¨Meditasyon: Zihninizi boşaltmak için ipuçları¨

Aslan Burcu

Çalıştığınız sektörün dinamiklerini yakından takip etmeye çalışmak ve eğer varsa online olarak düzenlenen etkinliklere katılmak iyi olabilir. Böylelikle gündemden kopmamış olursunuz. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıyı yakalamış insanların ortak özelliği, stres anlarında duygularını nasıl yöneteceklerini bilmeleridir. En büyük yetenekleri ise, zararlı insanları kendilerinden uzak tutmanın yollarını yıllar içinde öğrenmiş olmalarıdır. “Başarılı kişiler, negatif enerji yayan insanlardan nasıl korunuyor?

Başak Burcu

Başarılı olmak istiyorsanız, disiplinli çalışarak kendi yapabilecekleriniz kadar başkalarıyla kurduğunuz ilişkilerin de önemli olduğunu unutmayın. Sizi ileri götürecek olan şey aslında bu olabilir. 

Uplifers önerisi: Sürekli aynı ortamda bulunmamıza ve aslında bir çok ortak özelliğimizin bulunmasına rağmen, iş yerinde arkadaşlık kurmak bazen probleme dönüşebilir. Kendimizi birden, iş arkadaşlarımızı sevmek ya da nefret etmek ikileminde bulabiliriz. “İş yerinde sevgi – nefret ilişkisi motivasyonunuzu nasıl etkiliyor?

Terazi Burcu

Özellikle uluslararası pazarlama alanında bilgi birikiminizi artıracak online eğitimlere katılabilirsiniz. Yeni şeyler öğrenmek, size ileride çok önemli kazanımlar getirebilir. 

Uplifers önerisi: Eğitim konusunda hazırlanmış web sitelerinin muhteşem koleksiyonu sayesinde bilimden fotoğrafçılığa, matematikten bilgisayar programlaya, sanattan ev tadilat işlerine kadar her konuda merak ettiğiniz şeyleri öğrenebilir ve isterseniz ilgili olduğunuz konuda bir ustaya bile dönüşebilirsiniz. “İnternetin nimetlerinden faydalanın: Online akademik web siteleri ve platformlar

Akrep Burcu

Venüs’ün konumu sayesinde yakın zamanda elinize bir miktar nakit para geçebilir. Bazen bu para yerine sizi çok sevindirecek bir hediye de olabilir. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Yay Burcu

Venüs burcunuzun ortaklıklar alanını etki altına almış durumda. İyi ilişkiler kurma ve bu ilişkileri sürdürebilme beceriniz, iş konusunda başarıya ulaşabilmeniz açısından kilit öneme sahip. 

Uplifers önerisi: İş kavramı özellikle yetişkinlik hayatımızda farkında olduğumuzdan çok daha büyük bir yer kaplar. Haftanın beş günü günde en az sekiz saati bu işte geçiririz. Bu haftada toplam ayırdığımız saatlerin yanında yıl hesabı yaptığımızda ve bunu da yaklaşık 20 veya 25 yıl sürecine yansıttığımızda neredeyse bir ömrü aslında “her gün gittiğimiz iş işte”ye ayırırız. “İşinizle olan ilişkinizi geliştirmenin ve mesleğinize olan bakış açınızı değiştirmenin formülü

Oğlak Burcu

Bugünden itibaren Ağustos ayına kadar günlük aktivitelerinizle ilgili çok faydalı değişimler yaşanabilir. Bu durum beslenme ve egzersiz düzeni, uyku kalitesi gibi birçok konuyu beraberinde etkileyebilir. 

Uplifers önerisi: Söz konusu yemek yemek olduğunda, her ne kadar farkında olmasak da, bırakılması güç alışkanlıklara sahip olduğumuzu söyleyebiliriz. Bu alışkanlıklardan bazıları vücudunuz için faydalıyken (her sabah kahvaltı etmeden evden çıkmamak gibi), bazıları da kötü alışkanlıklar olabilir (tabağınızı silip süpürmek gibi). Beslenme alışkanlıklarının çoğu çocukluk yaşlarında edinilmiş olsa da, yetişkinlik döneminde bu alışkanlıkları değiştirebilmek mümkün. “Sağlıklı kilo vermek için doğru ve dengeli beslenmeyi yaşam tarzı haline getirmenin yolları

Kova Burcu

Eğer bir çocuğunuz varsa, onunla vakit geçirmek harika bir fikir olabilir. Birbirinizle olmaktan, şimdiye kadar hiç olmadığı kadar keyif alabilir ve çok iyi anlaştığınıza şahit olabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Çocuklarınızın enerjisini olumlu yöne çekerek, mutlu ve akıllı yetişmelerine yardımcı olun. Basit görünen değişiklikler bile çocuğunuzda büyük farklar yaratabilir. “Daha akıllı ve mutlu çocuklar yetiştirmenin 10 altın kuralı

Balık Burcu

Venüs burcunuzu aile ve evle ilgili konularda etkisi altına alıyor. Ev dediğiniz yerin aslında sizin için ilgi alanlarınız ve ihtiyaçlarınızın toplamı olması gerektiğini fark ediyorsunuz. 

Uplifers önerisi: Evimizle ilgili kısa sürede çözümlenebilecek küçük işler ya da eksiklikler, bazen içinden çıkılamayarak gereğinden fazla zamanımızı alabiliyor. Ancak bazı pratik çözümler ve yaratıcı fikirlerle günlük işlerinizi ya da evinizin eksikliklerini tamamlayabilmeniz, kullanmadığınız malzemeleri dekoratif ve kullanışlı objelere dönüştürebilmeniz mümkün. “Yaşamınızı kolaylaştıracak pratik ev dekorasyon fikirleri

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!