25 Eylül günlük burç yorumları

25 Eylül 2013 Günlük Burç Önerileri
25 Eylül 2013 Günlük Burç Önerileri

Koç Burcu

İşyerinizde yoğun olacağınız bir gün sizi bekliyor. Sağlığınıza daha fazla önem vermelisiniz; özellikle beslenme konusunda daha dikkatli davranın.

Uplifers önerisi:   Sağlıklı olabilmek için, iyi beslenmeye ve düzenli olarak spor yapmaya özen gösterin. Daha sağlıklı bir yaşam sürebilmek için, “Live up” kategorimizdeki önerilerimize bir göz atın.

Boğa Burcu

Bugün yapacağınız bir işbirliği, size kendinizi olduğunuzdan daha iyi hissettirecek. İnsanlarla olan ilişkilerinizde kendi çıkarlarınızı ön plana koyup sınırı aşabilirsiniz; dikkatli davranmanızda yarar var. 

Uplifers önerisi:  Tavrınızın altınızda çalışan personel üzerinde baskı kurmadığından emin olmak için, ¨iş yerinde stres faktörleri¨ne göz atın ve muhtemel hatalardan kaçının.

İkizler Burcu

İşinizde daha iyi bir pozisyona yükselmek gibi bir beklentiniz ya da hedefiniz varsa bugün sizin için doğru zaman. Bu isteğinizi gerçekleştirmeniz için anahtar olabilecek proje çok yakında elinizde olacak. 

Uplifers önerisi:  Başarıya ulaşmanın yolu, değişime açık olmaktan ve yeni yollar keşfedebilmekten geçer. “Gelişimi sağlamanın yolu: Değişim kası“

Yengeç Burcu

İşyerinizde ya da evinizde küçük değişiklikler yapmak isteyeceksiniz. Yaşadığınız yerin size ait olduğunu hissetmek isteyeceğiniz bir gün.

Uplifers önerisi:   Evinizde değişiklik yapmak istediğinizde, aklınıza gelen ilk şey, eşyalarınızı yenilemektir. Ancak yeni bir şeyler almadan da evinizin havasını değiştirmeniz mümkün.¨Evinizin havasını değiştirecek masrafsız öneriler¨

Aslan Burcu

Bugün yapacağınız anlaşmalarda orta yolu bulmaya çalışın ve adil olun. Mantığınızla hareket etmeniz, verdiğiniz kararların adil olmasına yardımcı olacaktır.

Uplifers önerisi:  Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu“

Başak Burcu 

İş ile ilgili bir proje sunumu, topluluk önünde yaptığınız bir konuşma ya da sanatla ilgili bir konuda ortaya çıkardığınız ürün etrafınızdakiler üzerinde büyük bir etki bırakacak. Özgüveninizin tavan yapacağı bir gündesiniz. 

Uplifers önerisi:   Performansınızı yükseltmek ve özgüvenli adımlar atabilmek için, kendinize olan inancınızı yüksek tutmanız şart. Yardımcı olacak öneriler için; “Yeterlilik duygunuzu geliştirebilmek için öneriler“

Terazi Burcu

Başarılarını başkalarıyla paylaşmak herkeste bulunan bir özellik değil; ancak sizde bu yetenek fazlasıyla mevcut. Bugün, bu özelliğinizi ön plana çıkarabileceğiniz ve bunu işinizle ilgili bir konuda kullanabileceğiniz bir gün. 

Uplifers önerisi: Yeni ve çok parlak bir hayat planı hedeflendikten sonra, ilk dürtümüz bunu birileriyle paylaşmaktır, ama Derek Sivers hedeflerimizi bir sır olarak saklamamızın daha iyi olacağını söylüyor. ¨Hedeflerinizi kendinize saklayın¨

Akrep Burcu

Kendinizi günlük koşuşturmacanız yüzünden yorgun hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Kendinize dinlenmek için fırsat verirseniz yaratıcılığınızın arttığını göreceksiniz. 

Uplifers önerisi:  Arada yalnız kalmak kendinizi dinlemenize imkan sağlar. İç sesiniz ne kadar güçlü ise, dış sesler o kadar hafif kalır. ¨Dış sesleri kapatıp iç sesinizi dinlenmenin önemi¨

Yay Burcu

Sezgilerinizin açık olduğu bir gündesiniz. Gözünüzü açık tutun ve bugün için size sunulmuş olan fırsatları değerlendirmeye çalışın. 

Uplifers önerisi:    Hayatta yaptığımız seçimler ve attığımız adımlar bizi kimi zaman zafere ulaştırırken, bazen de başarısızlığa götürebilir. Hedefleri doğru belirlemek gerekir.  ¨Zafere giden yolda atmanız gereken adımlar¨

Oğlak Burcu

Etkileyiciliğinizin dorukta olduğu bir gündesiniz. Yapmayı planladığınız bir girişimi ya da projeyi, etrafınızdaki insanlarla paylaşmak için uygun bir gün.

Uplifers önerisi:    Görevlerinizi başarıyla tamamlamak, başarı ve özgüven hissinizi arttırır, kendinizi geliştirebilmenize olanak sağlar. “10 farklı pencereden geleceğe güvenle bakmak”

Kova Burcu

Entellektüel alanda yeteneğinizin parladığı bir gün. Özellikle ikili ilişkilerinizde bu özelliğinizi kullanarak yükselişe geçiyorsunuz. Diğer insanların fikirlerini yönlendirmek konusunda başarılı olacağınız bir gün.

Uplifers önerisi:    Entelektüel ihtiyaçlarınızı karşılamak için sitemizde yer alan TED konuşmacıları dinleyebilir, üzerine düşünmediğiniz konularda düşünme imkanı bulabilirsiniz. Örnek bir çalışma olan nörobiyoloji söylemlerinin pazarlama dünyasındaki yansımalar için; ¨Sinirbilimsel zırvalıklar:uyanık olun¨

Balık Burcu

Sanat alanında göstermiş olduğunuz bir performans size sağlam kapılar açabilir. Yaratıcı girişimler yapabileceğiniz bir gündesiniz.  

Uplifers önerisi: Kendi işinizi kendiniz yapıyor olmak gurur duyulacak bir şeydir. Ancak ihtiyacınız olduğunda yardım istemeyi bilmelisiniz. ¨Üretken insanların ortak özellikleri¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın. 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!