25 Ekim 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Kariyer ve finans anlamında iyi bir durumdasınız. Bulunduğunuz konum sayesinde, daha fazla bonuş elde etmek veya terfi almak için pazarlık gücünüz oldukça fazla. Bunu kullanmalısınız. 

Uplifers önerisi: Daha tatmin edici ve istediğiniz gibi bir yaşama sahip olmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerekir. Bakış açınızın değişmesi ile yaşamınız da değişmeye başlar.¨Hayata dair gücümüzün farkında mıyız?

Boğa Burcu

Siz ve sevdiğiniz kişi, bir yolculuğa çıkmak için hazırlık yapabilirsiniz. Yolculuğun tadını çıkarın. Ayrı ayrı noktalara gitseniz de bu yolculuk ilişkinize iyi gelebilir. 

Uplifers önerisi: Sonunda büyük heveslerle hayalini kurduğunuz tatil zamanı gelip çattı; ancak siz hazırlık yapma, özellikle de bavulunuzu toplama konusunda aynı hevese sahip olmadığınızı mı hissediyorsunuz? Hatta bu konuda kafanızın hayli karıştığını da fark ediyor olabilirsiniz. Kabul edelim ki, bavul hazırlamak biraz kafa karıştırıcı bir iş. Fakat bazı basit ipuçlarını uygulayarak bu karmaşık işi kendiniz için son derece kolay bir hale getirebilirsiniz. “Seyahate çıkarken pratik, kullanışlı ve hafif bir bavul hazırlamanın püf noktaları

İkizler Burcu

İş arkadaşlarınızla iyi ilişkiler kurup güçlü bağlar oluşturmak sizin için kolay olabilir. İş hayatındaki pozitif tavırlarınızın karşılığını alıyorsunuz. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıyı yakalamış insanların ortak özelliği, stres anlarında duygularını nasıl yöneteceklerini bilmeleridir. En büyük yetenekleri ise, zararlı insanları kendilerinden uzak tutmanın yollarını yıllar içinde öğrenmiş olmalarıdır. “Başarılı kişiler, negatif enerji yayan insanlardan nasıl korunuyor?

Yengeç Burcu

Sizi tamamlayan şey, aşkın ta kendisi. Eğer yalnızsanız, ayaklarınızı yerden kesecek birileriyle tanışma şansınız çok yüksek. 

Uplifers önerisi: ‘Aşk’ın tanımının ne olduğu, aşık olduğumuzu nasıl anlayacağımız, hissettiğimiz duygunun aşk mı sevgi mi olduğu gibi konular yıllardır bilim dünyasında tartışılmaya devam ediyor. Duygularınızı anlamak ve tanımlamak konusunda çok fazla kafa yormayın. “Aşkın anatomisi: Aşık olduğunuzun 10 göstergesi

Aslan Burcu

Venüs, ev ve özel hayatınızı etkisi altına alıyor. Ev hayatınız ve ailenizle ilişkileriniz, ahenk ve neşe içinde. Bu zamanların kıymetini bilmelisiniz. 

Uplifers önerisi: Ailenizle bağlarınızın kuvvetli olması, problemlerinize geçici çözümler bulmak yerine, kalıcı çıkış yolları bulmanıza yardım eder. ¨Aile içi iletişimin önemi¨

Başak Burcu

Önemli bir şey talep edecekseniz, tam zamanı! Etrafınızdakileri ikna etme, kendi istediklerinizi yaptırma gücünüz oldukça yüksek. 

Uplifers önerisi: DIY (kendin yap) tariflerle hayatı kolaylaştıracak araç gereçler yapmak gibi, çok basit psikolojik hilelerle insan ilişkilerini güçlendirmek mümkün. Bunun yanı sıra, bizi takip eden biri olup olmadığını anlamak ya da şu kafamıza takılan sinir bozucu şarkıdan kurtulmak için de yapabileceğimiz şeyler var. Bunlar neler mi? “8 basit psikolojik hileyle insanlara istediklerinizi yaptırmanız mümkün

Terazi Burcu

Eğer bir yatırım yapma, gayrimenkul satın alma gibi bir fikriniz varsa, karlı yatırımların tam sırası. Parayla ilgili vereceğiniz kararların sonuçları uzun vadede çok karlı olabilir. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Akrep Burcu

Venüs, Akrep burcuna doğru ilerlemeye devam ediyor. Cazibeniz, çekici gücünüz çok yüksek. Kullandığınız kelimelerin gücüne inanın. Etkileyemeyeceğiniz kimse yok. 

Uplifers önerisi: Yeni biriyle tanıştığınızda, karşınızdaki insanla ilgili bir fikir edinmeniz 1 saniyeden bile kısa bir zaman alıyor. Bu kadar kısa sürede oluşan ilk izlenimin sonradan değişmesi oldukça zor; fakat karşınızdaki kişiye doğru bir izlenim vermenize yardımcı olacak uygulamalara bu noktada başvurabilirsiniz. “Karşınızdaki insanı etkileme sanatı: Doğru ilk izlenim bırakma yöntemleri

Yay Burcu

Sevdiğiniz kişinin güzel sözleriyle şımarabilirsiniz. Size ne kadar değer verdiğini ve sizinle zaman geçirmekten ne kadar hoşlandığını söylemesi, ilişkinize bambaşka bir açıdan bakmanızı sağlayabilir. 

Uplifers önerisi: Eğer ilişkinizde ufak tefek pürüzler varsa, üzerinde çalışmak için en doğru zaman. Çünkü tam olarak, çabalarınızın meyvelerini toplayacağınız bir dönemdesiniz. Biraz çabayla ilişkinizde ‘cicim aylarındaki’ romantizmi tekrar yakalayabilirsiniz. “İlişkinizdeki aşkı yeniden canlandırmak için 4 adım

Oğlak Burcu

Arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz sayesinde sıra dışı bir neşe ve mutluluk yaşayabilirsiniz. Güvendiğiniz bir kişi, kendinizle ilgili bazı değişiklikler yapmanıza yardımcı olabilir. 

Uplifers önerisi: Bazı alışkanlıklar ne yazık ki bizi eğlenceden uzak tutuyor, ilişkiden keyif almamızı engelliyor ve bizi travmaya giderek daha fazla yaklaştırıyor. Eğer ilişkinizin gelişerek ilerlemesini ve büyümesini istiyorsanız, bu alışkanlıkları bir kenara bırakmanızın zamanı gelmiş demektir. “Sağlıklı bir ilişki için bu zararlı alışkanlıklardan kurtulun

Kova Burcu

Venüs burcunuzun tepe noktasında. Patronunuz veya önem verdiğiniz bir başka kişi, yeteneklerinizle sizi yüceltiyor. Size yepyeni şeyler sunabilir. 

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar spor yapan kadın yöneticilerin liderlik vasıflarını daha fazla geliştirdiklerini ve takım çalışmasında sporun kritik bir rol oynadığını ortaya koyuyor. Siz de hayatınızdan sporu ihmal etmeyin. “Spor yapan kadın yöneticiler kariyerlerinde daha hızlı ilerliyor

Balık Burcu

Yayıncılık, reklamcılık veya benzeri bir alanda çok önemli bir başarı yakalayabilirsiniz. Üstelik bu başarının, çok iyi finansal sonuçları da olabilir. 

Uplifers önerisi: Kararlılık, başarıya giden yolda yanınıza alabileceğiniz en değerli özelliklerden biridir. Kararlılığınızı ve inancınızı korumak için motivasyonunuzu canlı tutmayı ihmal etmeyin. “Motivasyonunuzu korumanın 20 etkili yolu

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!