25 Ekim 2017 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Çevrenizden aldığınız takdir ve övgüler sizin için oldukça önemli. Bugüne kadar saygınlığınız için çok çaba sarf ettiniz, artık meyvelerini toplamanın vakti gelmiş olabilir. 

Uplifers önerisi: “Bir atı zorla suya götürebilirsiniz, ama zorla su içiremezsiniz”. Bu Kızılderili atasözünde olduğu gibi, iş hayatında çalışana zorla görev yaptırıldığında, çalışmalarının ne kadar verimli olacağı tartışma konusudur. Modern çağın getirdikleriyle birlikte artık “komuta etme” yöntemiyle iş yaptırmak anlamını oldukça yitirdi. “İş yaşamında “çok çalışmak” ve “verimli çalışmak” arasındaki ilişki nedir?

Boğa Burcu

Bugünlerde yeni bir proje, sosyal medya kampanyası veya pazarlama stratejisi başlatmayı düşünüyor olabilirsiniz. Kendinize güvenin, gökyüzü başarılı olmanız için sizin yanınızda. 

Uplifers önerisi: Yılbaşı zamanı, tatil sonrası ya da yeni bir karar aldığınızda herkes iyi hisseder çünkü yeni kararlar alınır, sözler verilir… Mutlu olmanın seçimizin olduğunu unutmayın. Böylece sadece tatillerde ve iyi şeyler olduğunda değil, her an mutlu olabileceğinizi bilirsiniz. Biraz pozitif yaklaşımlar tüm senenizi değiştirir. “Sadece yeni başlangıçlarda değil, 365 gün boyunca hatırlamamız gerekenler

İkizler Burcu

İşinizle ilgili bir planı hayata geçirmek için bir süredir finansal kaynak arayışında olabilirsiniz. Tebrikler, aradığınız kaynağa ulaşmak için çok önemli bir ilerleme kaydedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Girişimcilik dünyası farklı oluşumlarla kabuk değiştirirken, girişimciler için de fırsatlar her geçen gün artıyor. Dünya’da ve Türkiye’de, özellikle genç yatırımcıların en çok ilgi gösterdiği projeler arasında ise web projeleri var. Projelerinize fon bulmak için; ¨Fonlabeni.com¨

Yengeç Burcu

Sevdiğiniz kişiyle aranızda güçlü bir duygusal veya ruhsal bağ olduğunuz hissedebilirsiniz. Aranızdaki bu bağ, ilişkinizin ne kadar özel olduğunu hatırlamanız için iyi bir fırsat olabilir. 

Uplifers önerisi: Mutlu olmak için aslında yapmamız gereken tek şey, mutluluğa açık olmak ve mutluluğa odaklanmak. “İlişkilerinizde mutluluğu bulabilmek ve iç huzura kavuşabilmek için 21 öneri

Aslan Burcu

Bir süredir sigorta konularıyla meşgul olabilirsiniz. Bu işler sizi yormuş olabilir ancak endişelenmenize gerek yok, işler sandığınızdan daha kısa sürede tamamlanabilir. 

Uplifers önerisi: Aslında mükemmeliyetçilik korkunun çok güzel maskelenmiş bir versiyonu; kökleri çoğu zaman suçluluk ve utanca dayanan sosyal ve psikolojik bir duygu ve düşünce durumu. Bu, bitip tükenmeyen imkansız arayış, yakalanması imkansız kovalama zamanla kişide istediği yere varamamaktan kaynaklanan sonsuz bir tatminsizlik hissini doğurabilir. “Mükemmeliyetçiliğin hayatınızı paralize etmesini azaltmanın 6 yolu

Başak Burcu

Birileriyle tanışmış veya flört etmeye başlamış olabilirsiniz. Kalbinizin sesini dinleyin, kalbinizden geçen güçlü duyguların peşinden gitmekten korkmayın. 

Uplifers önerisi: Aşkı tanımlarken vücutta yaşanan bedensel değişimler yoluyla tanımlamalar yapılması, sık karşılaşılan bir durum. ‘İki kalbin birlikte atması.’ söylemi de, birbirini çok seven insanların birbirine ne kadar bağlı olduklarını göstermek için sıklıkla kullandıkları bir metafor. “Tek ritimde iki kalp: Araştırmalar birbirini seven kişilerin kalp atışlarının senkronize olduğunu gösteriyor

Terazi Burcu

Şu sıralar ailenizle bir araya gelmek için güzel bir fırsat yakalayabilirsiniz. Hazır sonbahar gelirken, kullanmadığınız eşyalarınızı aile üyelerinizle paylaşabilir, böylelikle hem kendiniz hem de sevdikleriniz için güzel bir adım atabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

Akrep Burcu

Sevdiğiniz kişiyle aranızda ilham verici ve moralinizi yükselten bir konuşma geçebilir. Bu konuşmanın ardından ilişkinizde yeni bir evreye geçebilir, artık bir şeylerin yerine oturduğunu hissedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bazı alışkanlıklar ne yazık ki bizi eğlenceden uzak tutuyor, ilişkiden keyif almamızı engelliyor ve bizi travmaya giderek daha fazla yaklaştırıyor. Eğer ilişkinizin gelişerek ilerlemesini ve büyümesini istiyorsanız, bu alışkanlıkları bir kenara bırakmanızın zamanı gelmiş demektir. “Sağlıklı bir ilişki için bu zararlı alışkanlıklardan kurtulun

Yay Burcu

Yakın zamanda elinize para geçecek bir fırsat yakalayabilirsiniz. Bu para, aileden kalma bir gayrimenkul veya kıymetli bir ziynet eşyasının satışından elde edilebilir. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Oğlak Burcu

Önemli bir anlaşmayla ilgili pazarlık ve görüşme sürecinin tam ortasında olabilirsiniz. Merak etmeyin, karşınızdaki kişileri etkileyip masadan büyük bir fırsat elde ederek kalkma ihtimaliniz oldukça yüksek. 

Uplifers önerisi: Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu

Kova Burcu

Önem verdiğiniz ve el üstünde tuttuğunuz bir kişi, gelirinizi artırabilmek için size önemli bir fırsat sunabilir. Bu fırsattan haberdar olduktan sonra karşınızdaki kişiye olan sevginiz daha da artabilir. 

Uplifers önerisi: Para ve mutluluk arasındaki ilişkiyi açıklayabilmek için, neredeyse her gün yeni bir araştırma yapılıyor. Bu araştırmaların sonuçları için; ¨Materyalizm mutluluk dengesini bulmak¨

Balık Burcu

Sırtınızı dayayabileceğiniz, gözünüz kapalı güvenebileceğiniz dostlarınızın olduğunu bilmek, insanın içini rahatlatıyor. Dostlarınızın kıymetini bilin ve onlara her zaman ihtiyaç duyduğunuzu unutmayın. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınıza daha çok vakit ayırmaya çalışın. Hayatın karmaşası içinde bu size zor gelse de, gerçek bir dost her zaman gününüzü güzelleştirebilir. “Hayatta her zaman iyi bir arkadaşa ihtiyaç duymanızın 3 nedeni

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!