25 Ağustos 2014 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Bugünlerde hem iş yaşamınızda hem de özel hayatınızda hareketli günler sizi bekliyor olabilir ancak kişisel olarak kendinizi sorgulayacağınız ve içinize döneceğiniz bir döneme giriyorsunuz.

Uplifers önerisi: Arada yalnız kalmak kendinizi dinlemenize imkan sağlar. İç sesiniz ne kadar güçlü ise, dış sesler o kadar hafif kalır. ¨Dış sesleri kapatıp iç sesinizi dinlenmenin önemi¨

Boğa Burcu

Gün geçtike yollara düşme isteğiniz ve maceracı ruhunuz daha fazla kabarıyor. Seyahat planları yapıyorsanız, uzaklaşmadan önce tüm işlerinizi yoluna koyduğundan emin olun. Gözden kaçırdığınız küçük bir ayrıntı, son dakikada tüm planlarınızın alt üst olmasına neden olabilir. 

Uplifers önerisi: Dünyanın size sunduğu güzelliklerin tadını çıkarabilmek için, bol bol seyahat edin. Seyahat etmek ve farklı kültürleri keşfetmek, hayata olan bakışınızı değiştirir. Seyahat önerileri için ; ¨Explore Up¨ kategorimize göz atın.

İkizler Burcu

İşiniz için ihtiyacınız olan yaratıcılığı ve ilhamı bulacaksınız. Fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmek için adımlar atmak isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yaratıcı olmak istiyorsanız, trend, tanımlama veya tarz gibi kalıpları önemsemeyin. Özel bir şeyler ortaya koymak ve herkesten farklı olmak istiyorsanız, kendinizi herhangi bir kalıba sokmaya çalışmayın. ¨Yaratıcılığa açılan 9 kapı¨

Yengeç Burcu

Grup çalışmalarından yararlanabileceğiniz bir gün olacak. İş arkadaşlarınızla beraber çalışmanın yollarını arayın. Yaratıcı güçlerinizin birleşmesi, benzersiz projeler üretmenizi sağlayabilir.

Uplifers önerisi: Ekip başarısı süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. En güçlü varlık, en yetkin çalışan bile, tek başına ekipten daha güçlü olamaz. ¨İş yaşamında ekip çalışmasının önemi¨

Aslan Burcu

Bugünlerde kendinizi her zamankinden daha yorgun ve halsiz hissediyor olabilirsiniz. Yorgun hissettiğiniz günlerde, kendinizi rahatlatabilmek için yeni fikirler üretmeye ve yaratıcılığınızı geliştirmeye çalışabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yeni projeler üzerine çalışmak, kendinize uygun hobilerle vakit geçirmek uzun vadede ufkunuzu açacaktır. ¨Hobilerle yaratıcılığınızla tanışın¨

Başak Burcu

Ağustos ayının sonlarına geldiğimiz bugünlerde, yeni ortaklıklar ve başarıyla sonuçlanacak projeler üzerinde çalışıyor olacaksınız. Bu projeler için şimdiden planlarınızı gözden geçirmeye başlayabilirsiniz. Çevrenizde size destek olabileceğini düşündüğünüz kişilerle fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Başarılı insanların ortak özelliklerinden biri, çevrelerinde hedeflerine odaklanmış, benzer görüşlü kişilerle bir araya gelerek işbirliği ve fikir alışverişi yapmalarıdır.¨Çalışma motivasyonunuzu arttıracak öneriler¨

Terazi Burcu

Bugünlerde yarım bıraktığınız projelerinizi tamamlayabilmek için ihtiyacınız olan motivasyona tekrar kavuşabilirsiniz. Yaratıcılığınız ve özgün fikirlerinizle projenizin kalitesini arttırmaya ve daha başarılı sonuçlar elde etmeye çalışmalısınız.

Uplifers önerisi: Küçük işler günlük karmaşa içinde en sevilmeyen işlerdir genelde. İşlerinizi gruplandırıp tek seferde çözebilirsiniz. Modern zamanların kabusu, erteleme alışkanlığından kurtulabilirsiniz.

Akrep Burcu

İşinizle ilgili görev ve sorumluluklarınız bugünlerde daha fazla artabilir. Güçlü kalabilmek için sağlığınıza daha fazla özen göstermeniz gerekiyor.

Uplifers önerisi: Sağlıklı olabilmek için, iyi beslenmeye ve düzenli olarak spor yapmaya özen gösterin. Daha sağlıklı bir yaşam sürebilmek için, “Live up” kategorimizdeki önerilerimize bir göz atın.

Yay Burcu

Bugün tek başınıza çalıştığınız projelerden çok grup çalışmaları ön planda olabilir. Bu çalışmalar sosyal hayatınıza da katkıda bulunacak ve ekip çalışmasının verimliliğini görmenizi sağlayacak.

Uplifers önerisi: Ekip başarısı süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. En güçlü varlık, en yetkin çalışan bile, tek başına ekipten daha güçlü olamaz. ¨İş yaşamında ekip çalışmasının önemi¨

Oğlak Burcu

Sosyal hayatınızda ve insanlarla olan iletişiminizde bir artış söz konusu olabilir. İlham veren diyaloglara girmek ve kişisel gelişiminize katkı sağlayabileceğiniz kişileri çevrenizde bulundurmak sizi geliştirecektir.

Uplifers önerisi: Yeni insanlarla tanışmak ve tanımadığınız kişilerle sohbet etmek, sosyal becerilerinizi geliştirmenin ilk adımlarındandır. ¨Yeni insanlarla tanışmanızı kolaylaştıracak pratik öneriler¨

Kova Burcu

Birkaç hafta boyunca birbirinden farklı işlerle uğraşmak, sizi hem bedenen hem de zihnen yorabilir. İşleri kontrol altında tutabilirseniz, hayatınızdaki dengeyi yakalayabilir ve zamanınızı daha verimli kullanabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşabilmek için, hayatınızın her alanında dengeyi yakalamaya özen gösterin. Programlı ve planlı olduğunuz sürece, kendiniz için de zaman ayırın. Başarılı insanların farklı yaptığı 12 şey“

Balık Burcu

Zihinsel ve bedensel enerjinizin artacağı bir gün olacak. Yeni başlangıçlar  yapmak ve kendinizi tazelemek için uygun bir zamandasınız. Bu aralar daha fazla yalnız kalmaya ve kendinizle ilgilenmeye çalışın.

Uplifers önerisi: Gün içinde yaptığımız ciddi işlere gereğinden fazla odaklanıp hayatı kaçırdığımızın farkına varmak için bile zaman bulamayabiliyoruz. ¨Gün içinde kendine zaman ayırmanın kısa yolları¨

 

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!