25 Ağustos 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Eğer iş arıyorsanız, karşınıza kaçırmak istemeyeceğiniz bir fırsat çıkabilir. Bu aynı zamanda finansal anlamda sizi daha iyi noktalara götürecek bir gelişme de olabilir. 

Uplifers önerisi: Bazılarının bizden daha şanslı olarak dünyaya geldiğini düşünürüz. Örneğin daha fazla paraya sahiptir veya daha güzel bir vücuda sahip de olabilir. Kıyaslamalarımız “daha” üzerine kurulmuştur; daha iyi olmak, daha farklı olanaklara sahip olmak, daha farklı yaşam akışına sahip olmak, daha fazla seyahat edebiliyor olmak, daha fazla para harcayabiliyor olmak… İşte tümünü topladığımızda hayatın sunduğu fırsatlar deriz değil mi? “Hayatın sunduğu fırsatlara yepyeni gözlerle bakmaya hazır mısınız?

Boğa Burcu

Yaratıcı bir işe odaklanmak için harika bir gün. Özellikle yazma, kendinizi ifade etme konularında çok başarılı olabilirsiniz. Hayal gücünüzü serbest bırakın. 

Uplifers önerisi: Hayal kurarız, içimizden geçiririz. Çok basittir aslında dilediklerimiz; kimi daha fazla bolluk bereket ister, kimi bir aile kurmayı, çocukları olmasını, hayatının aşkıyla karşılaşmayı diler. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için muhteşem reçete: Başarının 7 spiritüel yasası

İkizler Burcu

Yatırımcılarla iletişime geçme veya yöneticilerinizden zam isteme gibi bir düşünceniz varsa, bugün harekete geçmek harika olabilir. Finansal anlamda pozitif gelişmelere hazır olun. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Yengeç Burcu

Yengeç burcundaki Venüs, burcunuzun ilişkiler alanını etkisi altına alan Jüpiter’e güzel sinyaller gönderiyor. Aşık olabilirsiniz, sürprizlere hazır olun. 

Uplifers önerisi: ‘Aşk’ın tanımının ne olduğu, aşık olduğumuzu nasıl anlayacağımız, hissettiğimiz duygunun aşk mı sevgi mi olduğu gibi konular yıllardır bilim dünyasında tartışılmaya devam ediyor. Duygularınızı anlamak ve tanımlamak konusunda çok fazla kafa yormayın. “Aşkın anatomisi: Aşık olduğunuzun 10 göstergesi

Aslan Burcu

Kendinizi iş hayatına hapsolmuş, istediklerini yapamayan bir şekilde hissedebilirsiniz. Biraz kendinizi rahatlatmaya çalışmalısınız. Aslında her şey yolunda gidiyor, sadece siz görmek istemiyorsunuz. 

Uplifers önerisi: Çevrenizdekiler size olumlu pek çok şey söylese de, sizin kendinize söyledikleriniz olumsuz ise, o pozitif söylemleri yok edebilir. ¨Kendimizle pozitif iletişim kurmanın önemi¨

Başak Burcu

Bir süredir takip ettiğiniz bir eğitim veya kurs varsa, bu sıralar yapacağınız okumalar sizi derinden etkileyebilir. Hayata bakış açınızla ilgili önemli değişimler olabilir. 

Uplifers önerisi: Daha tatmin edici ve istediğiniz gibi bir yaşama sahip olmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerekir. Bakış açınızın değişmesi ile yaşamınız da değişmeye başlar.¨Hayata dair gücümüzün farkında mıyız?

Terazi Burcu

Hayatınızdaki en önemli ilişkilerinizle ilgili bazı sıkıntılar, zorluklar yaşanabilir. Ev hayatınızla ilgili sorumluluklarınıza biraz daha fazla özen göstermek iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: İş yerindeki verimliliğinizi artırmak için evdeki alışkanlıklarınızı gözden geçirmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Özel hayatınızda bazı ufak değişiklikler yaparak iş hayatındaki verimliliğinizi ve işten aldığınız tatmini artırabilirsiniz. “Evdeki alışkanlıklarınızı değiştirerek iş hayatında mutluluğu yakalayın

Akrep Burcu

Hayatınızdaki en çok değer verdiğiniz kişilerle yapacağınız görüşmeler, size bambaşka konularda ilham verebilir. Yeni iş birliklerine, yeni fikirlere hazırlıklı olun. 

Uplifers önerisi: Yaratıcılık aslında, yaygın görüşün aksine, sahip olunan değil geliştirilen bir şeydir. Yaratıcılığı arttırmak içinse, yeniliklere açık olmanız ve bunu hayatınızın her alanına adapte etmeniz gerekir. ¨Yaratıcılığa açılan 9 kapı¨

Yay Burcu

Bir süredir kemer sıkma politikası uygulamış ve harcamalarınızı ciddi anlamda azaltmış olabilirsiniz. Sonunda bunun meyvelerini toplamaya hazır olun. Finansal anlamda çok güzel haberler alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: “Kendini şımartmak” deyince akla hemen ihtişamlı bir SPA’da geçirilen özel bir gün ya da kredi kartlarının limitlerini zorlayarak çılgınca alışveriş yapmak gelse de aslında kendinizi özel hissetmek için illa da büyük paralar harcamak zorunda değilsiniz. “Kendini şımartmanın tek yolu “para harcamak” değil

Oğlak Burcu

Sevdiğiniz kişiyle vakit geçirmek bugün için harika bir plan olabilir veya bir süredir hoşlandığınız bir kişiyi biraz daha tanımaya çalışabilirsiniz. Havada aşk kokusu var! 

Uplifers önerisi: ‘Aşk’ın tanımının ne olduğu, aşık olduğumuzu nasıl anlayacağımız, hissettiğimiz duygunun aşk mı sevgi mi olduğu gibi konular yıllardır bilim dünyasında tartışılmaya devam ediyor. Duygularınızı anlamak ve tanımlamak konusunda çok fazla kafa yormayın. “Aşkın anatomisi: Aşık olduğunuzun 10 göstergesi

Kova Burcu

Ev veya aile hayatınızla ilgili bazı değişimler söz konusu olabilir. Eğer bir krediye başvurmayı planlıyorsanız, başlangıç için bugün harekete geçmek iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Değişim her zaman zordur. Kusursuz bir duruş, dengeli beslenme, iç huzur ya da sahip olmak istediğiniz herhangi bir şey için sihirli bir değneğiniz olsaydı, hayat daha kolay olurdu tabii. Ama maalesef değişim yaratmak, zaman ve özveri isteyen bir süreç. Belirli bir başlangıç ya da bitiş noktası yok. “Hayatınızda olumlu ve kalıcı değişimler yaratmanın 7 yolu

Balık Burcu

Eğer iş arıyorsanız, bir arkadaşınız güzel bir teklif paylaşabilir. Arkadaşlarınızın sosyal medyadaki paylaşımlarını, ilanlarını yakından takip etmek iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: İnsanlar genellikle alıştıkları düzeni değiştirmekten korkabilir. Fakat, kendinize güvenirseniz, dünyayı keşfedebilir ve mutlu olacağınız bir işte çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni bir fırsat karşınıza çıkarsa bunu değerlendirmekten çekinmeyin. “İş değiştirmenin kişiye katabileceği olumlu özellikler

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!