25 Ağustos 2017 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Venüs burcunuzun romantizm alanını etkisi altına alıyor. Bugünden itibaren önümüzdeki üç hafta boyunca aşk hayatınız oldukça hareketli günler geçirebilir. 

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca ailemizden, çevremizden ve tabii ki popüler kültür ürünlerinden, aşkın gerçekte ne olduğuna dair bazı fikirler ediniriz. “Aşk, doğru insanı bulmakla mı alakalıdır?

Boğa Burcu

Eğer bir konuda harekete geçmek istiyorsanız, bu hafta sonu aradığınız motivasyonu bulabilirsiniz. Üstelik gösterdiğiniz çabanın karşılığını kolayca alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Başarılı insanların ortak özelliklerinden biri, çevrelerinde hedeflerine odaklanmış, benzer görüşlü kişilerle bir araya gelerek işbirliği ve fikir alışverişi yapmalarıdır. ¨Çalışma motivasyonunuzu artıracak öneriler¨

İkizler Burcu

Dilinizden dökülen kelimeler, yaratıcılık ve cazibe yüklü. Üç hafta boyunca Venüs burcunuzun iletişim alanında hareket edecek. Bunun tadını çıkarmaya bakın. 

Uplifers önerisi: İletişiminizde kullanacağınız küçük ancak etkili birkaç yöntem, karşınızdaki kişilerde ummadığınız etkiler bırakabilir. “Karşınızdaki kişileri kolayca etkilemenizi sağlayacak pratik iletişim becerileri

Yengeç Burcu

Venüs’ün Satürn’le birlikte finansal durumunuzu etkisi altına almasıyla, kazancınızda önemli gelişmeler yaşanabilir. Ummadığınız bir şekilde geliriniz artabilir. 

Uplifers önerisi: Neredeyse sürekli çalışmamıza rağmen, maaş günü geldiğinde birçoğumuz yeterince para kazanmadığımızı düşünüyoruz. Aslında bu noktada yapmamız gereken finansal durumumuzu kavramak ve ona göre planlamamızı yapmak; fakat nereden başlamamız gerektiğini bilmiyoruz. “Finansal hakimiyetinizi sağlamaya yardımcı olacak yöntemler

Aslan Burcu

Venüs üç hafta boyunca burcunuzu etkisi altına alıyor ve Satürn’le birlikte aşk hayatınızı yeniden şekillendiriyor. Aşk hayatınızda çok hızlı gelişmeler yaşanabilir. 

Uplifers önerisi: Aşkı tanımlarken vücutta yaşanan bedensel değişimler yoluyla tanımlamalar yapılması, sık karşılaşılan bir durum. ‘İki kalbin birlikte atması.’ söylemi de, birbirini çok seven insanların birbirine ne kadar bağlı olduklarını göstermek için sıklıkla kullandıkları bir metafor. “Tek ritimde iki kalp: Araştırmalar birbirini seven kişilerin kalp atışlarının senkronize olduğunu gösteriyor

Başak Burcu

Venüs, hayal dünyanızı ziyaret edebilir. Hayal gücünüzü, ruhunuzu besleyecek gizli bir kaynağa çevirebilirsiniz ve böylelikle çok daha yaratıcı işlere imza atabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Tüm hayallerinizin gerçek olduğunu düşünün; ne kadar başarılı, keyifli ve enerjik hissettiriyor, öyle değil mi? Hayallerin adının “hayal” olmasının bir sebebi var elbette, ancak hiçbir hayal ulaşılmaz değil. Hayallerinizi gerçekleştirmek, her şeyden önce zorlu; zaman ve sabır gerektiren bir süreç. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için sahip olmanız gereken özellik, araç ve beceriler

Terazi Burcu

Venüs burç değiştiriyor ve Satürn de doğrusal bir hareket sergiliyor. Gökyüzündeki bu hareketlilik, sizin sosyal hayatınızı yakından etkileyebilir. Hafta sonu boyunca hareketli günler geçirebilir ve bundan çok keyif alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Haftasonu için yakınlarda bir yerlere gitmeyi düşünüyorsanız, İstanbul çevresindeki butik otellere göz atabilirsiniz. ¨Butik oteller rehberi¨

Akrep Burcu

Önümüzdeki günlerde yöneticinizin veya üst düzey bir kişinin hayranlığını kazanabilirsiniz. Perde arkasında aldığınız yardımlar ve başkalarına gösterdiğiniz desteklerin sonunda karşılığını alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Girişimci veya yönetici olarak yapmanız gereken çok fazla şey olabilir. Hem çalışanlarınızla iletişim halinde kalmaya, hem de müşteriden gelen e-mail ve telefonlara cevap vermeye çalışırken odaklanmakta zorluk çekebilirsiniz. Çevrenizdeki ¨gürültüyü¨ susturmak, konsantrasyonunuzu ve üretkenliğinizi arttırmak için esastır. “Odaklanma sorununa karşı beyninizi eğitin

Yay Burcu

Satürn bugünden itibaren burcunuza giriş yapıyor. Bu da demek oluyor ki önümüzdeki dört ay boyunca önünüze bakacak ve başarıya odaklanacaksınız. 

Uplifers önerisi: Gerçekçi olmayan hedefler o yolda çaba harcarken olumsuz sonuçlarla karşılaşıldığında motivasyon kırıklığına, kişinin kendi yeteneğine olan güvenini kaybetmesine ve mutsuzluğa neden olur. Bir hedefe ulaşmak için onu netleştirmenin yanı sıra onun gerçekleşeceğine de inanmanız gerekir. ¨Başarılı insanların izledikleri yol¨

Oğlak Burcu

Önümüzdeki birkaç hafta boyunca beklenmedik bir para akışı söz konusu olabilir. Bu para akışı bir anlaşma veya çalışma yoluyla değil, hiç tahmin etmediğiniz bir kaynaktan gelebilir. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Kova Burcu

Önümüzdeki üç hafta boyunca Venüs’ün hareketliliği, tüm ilişkilerinizi etkileyebilir. İster özel ister iş hayatınız olsun, tüm ilişkileriniz Venüs’ün romantizminden etkilenebilir. 

Uplifers önerisi: Hepimizin hayali doğru iş, eş, aile, dinlenme, eğlenme dengesi yaratmak. Sonrasında rahat, özgür ve mutlu olabiliriz diye düşünüyoruz. Gerçek olan ise önce rahat, özgür ve mutlu hissetmek, ardından tüm dengeler yerine oturuyor. “İş – Yaşam dengesi nedir hiç düşündünüz mü?

Balık Burcu

Szin yaratıcılığınız, ekip arkadaşlarınızın yetenekleriyle birleşince gerçekten ortaya harika bir iş çıkıyor. Yöneticilerinizden büyük takdir alabilirsiniz ve bu övgüler, sizi daha iyi bir pozisyona taşıyabilir. 

Uplifers önerisi: Ekip başarısı süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. En güçlü varlık, en yetkin çalışan bile, tek başına ekipten daha güçlü olamaz. ¨İş yaşamında ekip çalışmasının önemi¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!