24 Temmuz 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Ev arkadaşınız, sevdiğiniz bir kişi veya çocuğunuzun bakıcısından güzel bir haber alabilirsiniz. Bu bir evlenme veya o kişinin hayatında yepyeni bir dönemin başlangıcıyla ilgili olabilir. 

Uplifers önerisi: Birmingham ve Southampton Üniversiteleri’ndeki araştırmacılara göre hayatın ilerleyen dönemlerinde gönüllü faaliyetlerde bulunmak, zihinsel sağlığa ve mutluluğa iyi geliyor. İlginç olansa, BMJ Open’da yayımlanan çalışmaya göre, gönüllülüğün söz konusu etkileri 40 yaşından sonra daha belirgin. “Yaşlandığınızda mutlu olmak için gönüllü faaliyetlerde bulunun

Boğa Burcu

Bir yakınınızla ilgili hassas bir konu gündeme gelebilir. Karşınızdaki kişinin ruh halini anladığınız sürece, onun kalbine dokunacak sözler söyleyebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca onlarca kişiyle karşılaşırız, arkadaşlarımız olur ilkokuldan öldüğümüz güne kadar… Hiç düşündük mü hayatımıza “ilham” veren hangileriydi? Biz kimi tanıdık da “ben bunu değiştireceğim” diyebildik veya kimin “başarısını” gördük ve “hayır yapamam” dediklerimizi “evet yapabilirim inanıyorum” ile değiştirebildik? “Sevdiklerinize değer katmak için şimdi ilham veren olmaya hazır mısınız?

İkizler Burcu

Kalbinize dokunan bir hediye alabilirsiniz. Veya çok sevdiğiniz bir kişiyi derinden etkileyecek bir hediye seçebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Sevdiklerinizi mutlu edebilmek ve kendi mutluluğunuzu pekiştirebilmek için, küçük sürprizler yapmaktan çekinmeyin. Uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızı arayın, “seni seviyorum” deyin, ya da sarılın. ”Kendinizi iyi hissetmenin 99 adı

Yengeç Burcu

İşinizle ilgili sizi zorlayan bir konu üzerinde çalışıyorsanız, biraz mola vermek iyi olabilir. Kısa da olsa dinlenmiş bir beden ve zihin sizi daha başarılı kılabilir. 

Uplifers önerisi: Kendiniz olma yolunda önünüze çıkan büyük engeli aşabilmeniz için, başkalarının hakkınızda neler düşündüğünü daha az önemsemenize yardımcı olacak önerileri bir araya getirdik. ¨Özgüven formülü: Başkalarının ne düşündüğünü önemsemeyin¨

Aslan Burcu

Eğer sanatın herhangi bir dalıyla ilgileniyorsanız, şu sıralar ilham perileri etrafınızda dolaşıyor. Biraz özveri ve çalışmayla, unutulmaz işlere imza atabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bireysel olarak kendinizin ve ekip arkadaşlarınızın yaratıcılığını destekleyerek sıra dışı fikirler üretebilir, ürün ve hizmet kalitenizi arttırabilirsiniz. Siz de yaratıcılığınızın farkına varın. “Yaratıcılığınızın farkına varın: Yaratıcı bireylerin 5 kişilik özelliği

Başak Burcu

Sosyal anlamdaki bilginize, yeteneklerinize güvenmenin tam zamanı. Siz kendinize güvendikçe, etrafınızdakiler de sizi daha fazla destekleyecektir. 

Uplifers önerisi: Performansınızı yükseltmek ve özgüvenli adımlar atabilmek için, kendinize olan inancınızı yüksek tutmanız şart. Yardımcı olacak öneriler için; “Yeterlilik duygunuzu geliştirebilmek için öneriler

Terazi Burcu

Önemli bir kişiyi etkilemeniz, sandığınızdan daha kolay olabilir. Yapacağınız bir sunum veya görüşme, yeteneklerinizin parlamasını sağlayabilir. 

Uplifers önerisi: İletişiminizde kullanacağınız küçük ancak etkili birkaç yöntem, karşınızdaki kişilerde ummadığınız etkiler bırakabilir. “Karşınızdaki kişileri kolayca etkilemenizi sağlayacak pratik iletişim becerileri

Akrep Burcu

Yurt dışında okumak veya çalışmak istiyorsanız, bu onuda biraz araştırma yapıp özel programlara katılmak iyi olabilir. Karşınıza beklenmedik fırsatlar çıkabilir. 

Uplifers önerisi: Bazılarının bizden daha şanslı olarak dünyaya geldiğini düşünürüz. Örneğin daha fazla paraya sahiptir veya daha güzel bir vücuda sahip de olabilir. Kıyaslamalarımız “daha” üzerine kurulmuştur; daha iyi olmak, daha farklı olanaklara sahip olmak, daha farklı yaşam akışına sahip olmak, daha fazla seyahat edebiliyor olmak, daha fazla para harcayabiliyor olmak… İşte tümünü topladığımızda hayatın sunduğu fırsatlar deriz değil mi? “Hayatın sunduğu fırsatlara yepyeni gözlerle bakmaya hazır mısınız?

Yay Burcu

Finansal anlamda kendinizi güçlendirmek için karşınıza bir fırsat çıkabilir. Elinize geçecek bir miktar parayla geleceğe dair önemli bir yatırım yapabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Neredeyse sürekli çalışmamıza rağmen, maaş günü geldiğinde birçoğumuz yeterince para kazanmadığımızı düşünüyoruz. Aslında bu noktada yapmamız gereken finansal durumumuzu kavramak ve ona göre planlamamızı yapmak; fakat nereden başlamamız gerektiğini bilmiyoruz. “Finansal hakimiyetinizi sağlamaya yardımcı olacak yöntemler

Oğlak Burcu

Eşiniz, yakın arkadaşınız veya birlikte çalıştığınız kişiler sizin bakış açınızı anlamak için ekstra bir çaba harcayabilir. Önemli bir anlaşma yapmak üzereyseniz, belki de etrafınızdakilere bu konuda daha net açıklamalar yapmanız iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Bazen saatlerce konuşsak bile, bir türlü anlaşamayabiliriz. İletişimin koptuğu ve kimsenin karşı tarafın görüşlerini anlamadığı zamanları kontrol edebilmek için “Kullandığınız kelimeler ve karşınızdakilerin aldığı mesajlar

Kova Burcu

Zihin-beden iletişimi konusunda daha derin bir bağ kurmanız mümkün. Böyle konularda yakınlarınızdan öneriler alabilir, yeni yöntemler deneyebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Daha tatmin edici ve istediğiniz gibi bir yaşama sahip olmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerekir. Bakış açınızın değişmesi ile yaşamınız da değişmeye başlar.¨Hayata dair gücümüzün farkında mıyız?

Balık Burcu

Eğer bekarsanız ve hayatınızda birinin olmasını istiyorsanız, ufak bir flörtleşme, hiç tahmin edemeyeceğiniz noktalara gidebilir. Kendinizi bir anda romantik bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: ‘Aşk’ın tanımının ne olduğu, aşık olduğumuzu nasıl anlayacağımız, hissettiğimiz duygunun aşk mı sevgi mi olduğu gibi konular yıllardır bilim dünyasında tartışılmaya devam ediyor. Duygularınızı anlamak ve tanımlamak konusunda çok fazla kafa yormayın. “Aşkın anatomisi: Aşık olduğunuzun 10 göstergesi

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!