24 Şubat 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Burcunuzun yöneticisi olan Mars, Oğlak burcuna doğru ilerliyor ve Balık burcundaki Güneş’e destek veriyor. Başarılı olmak için ihtiyacınız olan güce ve motivasyona sahipsiniz. 

Uplifers önerisi: Başarılı insanların ortak özelliklerinden biri, çevrelerinde hedeflerine odaklanmış, benzer görüşlü kişilerle bir araya gelerek işbirliği ve fikir alışverişi yapmalarıdır. ¨Çalışma motivasyonunuzu artıracak öneriler¨

Boğa Burcu

Güneş, özellikle finansal konularda size ilham veriyor. Bir yandan mars da kararlılık duygunuzu güçlendiriyor. Koşullarınızı iyileştirmek için en iyi çözümü bulmaya hazırsınız. 

Uplifers önerisi: Eğer hali hazırda çalışkan, iyi bir kariyere sahip ve iş ilişkilerinizde özenliyseniz refah seviyesine ulaşmışsınız demektir. Yine de kendi kendinize ‘Neden hala refaha ulaşamadım’ diye sorabilirsiniz. Bu sorunun cevabı paraya dönük düşünce şekliniz, hisleriniz ve davranışlarınızda gizlidir. Paranızla yapacağınız doğru seçimler hayatınızı bir anda değiştirebilir. “Zengin insanların asla yapmayacağı 10 finansal hata

İkizler Burcu

Güneş, Balık burcunu aydınlatıyor. Bu da profesyonel hayatınızla ilgili güzel gelişmelerin habercisi. Bir yandan Oğlak burcundaki Mars da başarıya ulaşmak için şansınızın yüksek olduğunu gösteriyor. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıyı yakalamış insanların ortak özelliği, stres anlarında duygularını nasıl yöneteceklerini bilmeleridir. En büyük yetenekleri ise, zararlı insanları kendilerinden uzak tutmanın yollarını yıllar içinde öğrenmiş olmalarıdır. “Başarılı kişiler, negatif enerji yayan insanlardan nasıl korunuyor?

Yengeç Burcu

Güneş Mars ile güzel bir açı yakalıyor. İş hayatınızda yeni bir arayış söz konusuysa, bir iş ortağı veya partner bulmak istiyorsanız, şu sıralar tam istediğiniz gibi biriyle karşılaşabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: “Bir atı zorla suya götürebilirsiniz, ama zorla su içiremezsiniz”. Bu Kızılderili atasözünde olduğu gibi, iş hayatında çalışana zorla görev yaptırıldığında, çalışmalarının ne kadar verimli olacağı tartışma konusudur. Modern çağın getirdikleriyle birlikte artık “komuta etme” yöntemiyle iş yaptırmak anlamını oldukça yitirdi. “İş yaşamında “çok çalışmak” ve “verimli çalışmak” arasındaki ilişki nedir?

Aslan Burcu

Yöneticisi gezegen Güneş, Oğlak burcundaki Mars’ı aydınlatıyor. Siz istekli ve vizyoner olduğunuz sürece, bunu kullanabilecek fırsatlarla karşılaşma şansınız çok yüksek. 

Uplifers önerisi: Bazılarının bizden daha şanslı olarak dünyaya geldiğini düşünürüz. Örneğin daha fazla paraya sahiptir veya daha güzel bir vücuda sahip de olabilir. Kıyaslamalarımız “daha” üzerine kurulmuştur; daha iyi olmak, daha farklı olanaklara sahip olmak, daha farklı yaşam akışına sahip olmak, daha fazla seyahat edebiliyor olmak, daha fazla para harcayabiliyor olmak… İşte tümünü topladığımızda hayatın sunduğu fırsatlar deriz değil mi? “Hayatın sunduğu fırsatlara yepyeni gözlerle bakmaya hazır mısınız?

Başak Burcu

Güneş, Mars ile sevgi dolu bir kucaklaşma yapıyor. Bu da tutkularınızı ve motivasyonunuzu yükseltiyor. Üzerinde çaba harcadığınız şey ne ise, bu konuda başarılı olma şansınız çok yüksek. 

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca onlarca kişiyle karşılaşırız, arkadaşlarımız olur ilkokuldan öldüğümüz güne kadar… Hiç düşündük mü hayatımıza “ilham” veren hangileriydi? Biz kimi tanıdık da “ben bunu değiştireceğim” diyebildik veya kimin “başarısını” gördük ve “hayır yapamam” dediklerimizi “evet yapabilirim inanıyorum” ile değiştirebildik? “Sevdiklerinize değer katmak için şimdi ilham veren olmaya hazır mısınız?

Terazi Burcu

Balık burcundaki Güneş ile Oğlak burcundaki Mars arasındaki ilham verici bağ sizi de etkiliyor. İş arkadaşlarınız, verimliliğine ve çalışkanlığınıza hayret ediyor. 

Uplifers önerisi: Atalarımız “vakit nakittir” derken, kendi zamanları için doğru bir önermede bulunuyorlardı. Belli bir ustalık ya da alışkanlık gerektiren işler için ne kadar zaman ayırırsanız o kadar verimliydiniz. Oysa günümüzde, verimlilik konusunda dikkat ve enerji, zamandan çok daha etkili. “Verimliliğin yeni denklemi: Dikkat + Enerji > Zaman

Akrep Burcu

Güneş, tüm olumlu etkisini Mars üzerinde hissettiriyor. Etrafınızda sizden daha genç, daha tecrübesiz olan kişilere ilham vererek onlara rehberlik edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca onlarca kişiyle karşılaşırız, arkadaşlarımız olur ilkokuldan öldüğümüz güne kadar… Hiç düşündük mü hayatımıza “ilham” veren hangileriydi? Biz kimi tanıdık da “ben bunu değiştireceğim” diyebildik veya kimin “başarısını” gördük ve “hayır yapamam” dediklerimizi “evet yapabilirim inanıyorum” ile değiştirebildik? “Sevdiklerinize değer katmak için şimdi ilham veren olmaya hazır mısınız?

Yay Burcu

Kariyerinizde ilerleme kaydetmek istiyorsanız, tam zamanı! Patronunuzla veya yöneticinizle görüşüp terfi isteyebilir veya iş arıyorsanız cv’nizi güncelleyerek şansınızı artırabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar spor yapan kadın yöneticilerin liderlik vasıflarını daha fazla geliştirdiklerini ve takım çalışmasında sporun kritik bir rol oynadığını ortaya koyuyor. Siz de hayatınızdan sporu ihmal etmeyin. “Spor yapan kadın yöneticiler kariyerlerinde daha hızlı ilerliyor

Oğlak Burcu

Balık burcundaki Güneş, iletişim alanında sizi etki altına alıyor ve bir yandan da Mars ile iş birliği kuruyor. Biraz belirsiz bir pazarlama fikri aklınıza gelebilir ve bunun üzerine yaratıcı fikirlerinizi inşa edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İş dünyasında fikirlerinizi paylaşma söz konusu olduğunda en önemli üç şey; yaratıcılık, etkili konuşma ve özgünlüktür. Eşi benzeri görülmemiş verilerin hızlıca paylaşıldığı bir bilgi toplumunda yaşıyoruz ve bu toplumda PowerPoint slaytlarını okumak, neredeyse en büyük günahlardan biri olarak görülüyor. “İçinizdeki sunum dehasını ortaya çıkarmanın 7 yolu

Kova Burcu

Eğer kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız, finansal konuları yeniden gözden geçirerek işe başlamak iyi olabilir. Böylelikle kendinize bir planlama yapabilir ve harekete geçeceğiniz zamanı belirleyebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İş yaşamında en çok karşılaşılan yönetim, operasyon, ve organizasyon problemlerini; ve yapılan stratejik hataların ne gibi sonuçlar doğurabileceğini, bu hatalardan ne gibi dersler çıkarılması gerektiğini doğru analiz etmek gerekir. ¨Girişimlerinizde başarılı olmak için 15 yöntem¨

Balık Burcu

Sizin görsel yeteneğinizi beğenen bir tanıdığınız, size bir iş birliği teklifinde bulunabilir. Bu teklif, kendi sanatsal bakış açınızı ifade etmek için bir başlangıç olabilir. 

Uplifers önerisi: Bireysel olarak kendinizin ve ekip arkadaşlarınızın yaratıcılığını destekleyerek sıra dışı fikirler üretebilir, ürün ve hizmet kalitenizi arttırabilirsiniz. Siz de yaratıcılığınızın farkına varın. “Yaratıcılığınızın farkına varın: Yaratıcı bireylerin 5 kişilik özelliği

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!