24 Nisan 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Yaşanan bazı değişiklikler, size ilk bakışta zor gelse bile koşullara ayak uydurma kabiliyetiniz sayesinde kendinizi koruyacak stratejiler geliştirebilirsiniz. İstikrarsız ortama rağmen elinizden gelenin en iyisini yapabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Deneyimlediğimiz olumsuz durumlar, üst üste gelen problemler bazen hayatın tadını çıkarmamıza ve anı yaşamamıza engel olabiliyor. Hayatınız boyunca karşılaşacağınız olumsuz durumları engelleyebilmeniz de mümkün değil. Fakat bu durumlar karşısında nasıl bir tavır izlemeniz gerektiği, olaylara nasıl yaklaştığınız sizin kontrolünüz altında. “Planlarınız umduğunuz gibi işlemediğinde pozitif kalmanıza yardımcı olabilecek 10 olumlu düşünme tekniği

Boğa Burcu

Bir değişimin içinde olabilirsiniz ve bu durum 2025’e kadar devam edebilir. Değişik rollere girmekten ve yeni koşullara adapte olmaktan çekinmemelisiniz.  

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmanın yolu, değişime açık olmaktan ve yeni yollar keşfedebilmekten geçer. “Gelişimi sağlamanın yolu: Değişim kası

İkizler Burcu

Uranüs burcunuzun 12. evini etkisi altına alıyor. Beklenmedik değişimler yaşanabilir. Yeteneklerinize yatırım yapmaktan çekinmemelisiniz. Bu size hiç ummadığınız kapılar açabilir.  

Uplifers önerisi: Planlara ve alışkanlıklara olan düşkünlük, hayatı spontane yaşamamıza bazen engel olabiliyor. Düzenimizi kontrol altında tutmak ve güvenli alanımızdan ayrılmamak çekici görünse de alışkanlıklarımıza takılı kalmak zaman zaman hayatın doğal akışını kaçırmamıza neden olabilir; “Hayatı spontane yaşamanın 3 özgürleştirici etkisi

Yengeç Burcu

Uranüs, burcunuzun arkadaşlık alanını etkiliyor. Şu sıralar arkadaşlarınızla çok yakınsınız. Sanal ortamda bile bir araya gelmek size çok iyi gelebilir. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınıza daha çok vakit ayırmaya çalışın. Hayatın karmaşası içinde bu size zor gelse de, gerçek bir dost her zaman gününüzü güzelleştirebilir. “Hayatta her zaman iyi bir arkadaşa ihtiyaç duymanızın 3 nedeni

Aslan Burcu

Uranüs burcunuzun kariyer alanını etkiliyor. Ancak bu sürecin profesyonel anlamda deneysel bir süreç olduğunun farkındasınız ve kalıcı adımlar atmayacak kadar akıllıca hareket ediyorsunuz. 

Uplifers önerisi: Eğer hayatınızı mahvetmek istiyorsanız, bunun en kolay yolu negatif olmaktan geçiyor. Aynı şey iş hayatı için de geçerli. İş hayatı ister istemez hepimiz için zorlayıcı deneyimler getiriyor. Negatif bir bakış açısına sahip olduğunuzda ise bu deneyimler karşısında potansiyelinizi ortaya koymak zorlaşıyor ve hedefi olan, umutlu, tatmin edici bir iş hayatından gittikçe uzaklaşıyorsunuz. “İş hayatınızın kalitesini artırmak ve potansiyelinizi ortaya koymak için 10 etkili adım

Başak Burcu

Uranüs eğitim ve hukuki konularda sizi etkisi altına alıyor. En derin, en köklü düşüncelerinizin bile hayatınızda yaşanan olaylar nedeniyle zorlandığını fark edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Olanlar olur bazen… Durduramayız, başımıza gelen gelmiştir bir kere. Evet, güzel zamanlarda etrafımızdaki herkes “güzel” söyler. Bir de zor zamanlar vardır ki, işte burada başlar her şey. “Tüm negatif yorumlara rağmen, sürekli pozitif tarafından bakabilmek mümkün mü?

Terazi Burcu

Eğer bir iş ortaklığınız varsa, gelirlerinizle ilgili bazı dalgalanmalar yaşanabilir. Bu durum, yeni kaynaklar bulma konusunda sizi daha yaratıcı çözümlere götürebilir. 

Uplifers önerisi: Günlük alışkanlıklarınız, mal varlığınızı belirleyen en büyük etken olabilir. Varlığınızı etkileyen faktörler arasında, davranışlarınızın da yeri vardır. Business Insider’da yayınlanan bu makale, gelir düzeyi yüksek kişilerin yaptıkları ve yapmadıklarıyla ilgili farklı bir gözlem sunuyor. “Varlıklı kişilerin yaptığı ve yapmadığı 9 şey

Akrep Burcu

Uranüs’ün ilişkiler alanındaki etkisi nedeniyle, son yıllarda yakın ilişkilerinizde bazı zorluklar yaşamış olabilirsiniz. Ancak endişelenmeyin, siz bunların bir şekilde üstesinden geliyorsunuz. 

Uplifers önerisi: Hepimiz zaman zaman tüm olumsuzlukların üst üste geldiği, çözüm yollarının tükendiği, bizi umutsuzluğa sürükleyen; ölüm, hastalık, yalnızlık ya da ekonomik nedenlerden kaynaklanan, zor anlar yaşarız. Yaşadığımız kayıplar ve içinden çıkılamayacak gibi görünen problemler kendimizi kötü hissetmemize sebep olabilir. “Zor zamanlarınızda uzaklaşmanız gereken 5 kötü alışkanlık

Yay Burcu

Uranüs burcunuzun sağlık ve günlük aktivite alanından geçiş yapıyor. Bazen siz ne kadar planlar yapsanız da günler öngörülemez şekilde geçebilir ve planlarınızı uygulama şansı bulamayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınıza ya da ailenize iyi davrandığınız kadar kendinize de iyi davranıyor musunuz? Son dönemde yapılan araştırmalar; hayatımıza mola verip, kusurlarımızı kabul etmenin daha sağlıklı bir yaşam için atılacak ilk adım olması gerektiğini gösteriyor. “Psikolojik araştırmalarda yeni dalga: Kendinize iyi davranın

Oğlak Burcu

Her zamanki çevrenizden farklı ve bir yandan da eğlenceli kişilerle ortak bir projede yer alabilirsiniz. Bu durum ilk başta güzel gelse de kendinizi güvende hissetmekte zorlanıyor olabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Kova Burcu

Uranüs’ün Boğa burcunaki geçişinin başladığı 2018’in ikinci yarısından bu yana, aileniz veya evinizle ilgili bazı beklenmedik değişiklikler yaşanmış olabilir. Bu durum size ilk başta endişe vermiş olsa da hala bir arada olduğunuzu bilmek güzel. 

Uplifers önerisi: Aileniz sizin için çok önemli ve bağlarınız hiç kopmasın istiyorsunuz. “Güçlü aile bağları kurabilmek için izlemeniz gereken 10 adım

Balık Burcu

Fikirlerinizi ve inandığınız değerleri zorlayan bazı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Uranüs Boğa burcundan geçiyor ve zihniniz her türlü zorlukla daha kolay mücadele edebilir. 

Uplifers önerisi: Zihinsel enerjiniz için bir şey yapmak istiyorsanız, öncelikle şunu hatırlayın: Zihniniz yorgun olduğunda önemli kararlar almayın. Belki bu tavsiyeyi daha önce birçok kez duymuş olabilirsiniz, size mantıklı gelmiş olabilir. Peki bu konuda bilim ne diyor? “Yorgun düşmüş bir beyin neden yanlış kararlar vermemize neden olur?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!