24 Nisan 2018 günlük burç yorumları

Koç Burcu

19 Mayıs’a kadar Venüs burcunuzun iletişim alanınızın çevresinde dönüyor olacak. Bu yüzden ağzınızdan çıkanlar, kaleminizden dökülenler başkalarını daha fazla etkileyecek. 

Uplifers önerisi: İletişiminizde kullanacağınız küçük ancak etkili birkaç yöntem, karşınızdaki kişilerde ummadığınız etkiler bırakabilir. “Karşınızdaki kişileri kolayca etkilemenizi sağlayacak pratik iletişim becerileri

Boğa Burcu

Önümüzdeki üç hafta boyunca yeteneklerinizi ortaya çıkarma konusunda özgüveniniz daha yüksek olabilir. Böylelikle kendi değerlerinizi parlatabilir, buradan ekstra gelir elde edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Kişisel gelişim, ideal benliğinize ulaşabilmenin ve hayatın sunduklarını en iyi şekilde alabilmenin yoludur. ¨24 adımda potansiyelinizi ortaya çıkarın¨

İkizler Burcu

Venüs 19 Mayıs’a kadar burcunuza doğru hareket ediyor. Kişisel özelliklerinizin parlayacağı, tüm gözlerin sizin üzerinizde olacağı bir döneme hazır olur. Etrafınızdakileri büyüleyebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Önemli olan, hayatın akışı içinde kendi büyülü anlarımızı yaratabilmek ve bu anları paylaşarak çoğaltabilmek… Sürprizlerse, bunun en samimi ve şaşırtıcı yollarından. Bu videolardan ilham alıp, siz de sevdiğiniz insanları mutlu edebilirsiniz. “Hayat sürprizlerle dolu!

Yengeç Burcu

Bu hafta sonu biraz kaçamak yapmak ve kendinize vakit ayırmak iyi bir fikir olabilir. Eğer ilişkinizde ufak tefek pürüzler varsa, bir uzmana danışabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Her yıl binlerce çift ‘hastalıkta, sağlıkta, varlıkta ve yoklukta’ bir arada olmak için birbirlerine söz vererek uzun süreli bir beraberliğe doğru ilk adımlarını atarlar. “İlişkinizi uzun süreli kılmanın sihirli formülü: Hoşgörü

Aslan Burcu

Bu sıralar birçok organizasyona davet edilebilir, hangisine gideceğinizi şaşırabilirsiniz. Özellikle yalnızsanız, üşengeçlik etmeyin ve karşılaştığınız kişilere biraz daha dikkatli yaklaşın. 

Uplifers önerisi: Çene çalma ya da ayaküstü muhabbet olarak adlandırılabilecek minik sohbetler, içe dönük insanlar için eziyet olmakla beraber sosyalleşme açısından oldukça faydalı. Popüler olan her şeyin sırayla yerilmesi programı kapsamında bu sohbetlerin sıkıcı, sığ ve zaman kaybı olarak gösterildiği yazılar yazıladursun, diğer insanlarla bağ kurma ihtiyacımız hiç azalmıyor. Derin sohbetlere ya da samimi itiraflara olduğu kadar, havadan sudan etkileşimlere de ihtiyaç duyuyoruz. “Sosyalleşmenin ilk adımı: Ayaküstü sohbetler için kurtarıcı ipuçları

Başak Burcu

Bugünden itibaren 19 Mayıs’a kadar yeteneklerinizi sergilemek için harika bir döneme giriş yapıyorsunuz. Önem verdiğiniz kişilerin gözleri üstünüzde, sizi izliyorlar. 

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmak için yeteneklerinizi ve bilgi birikiminizi yanınıza alıp çıktığınız yolda, görünen ya da görünmeyen birçok engelle karşılaşırsınız. ¨Sahip olduğunuz potansiyelin altında performans göstermenizin sebepleri¨

Terazi Burcu

Eğer yayıncılık, reklamcılık alanında çalışıyorsanız, önemli bir döneme giriş yapıyorsunuz. Bu dönemde sadece başarılı olmakla kalmayıp, aynı zamanda gelirinizi de artırabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Önemli olan para kazanmak uğruna mutsuz olmayı seçmemek ve hem çalışıp hem de mutlu olmanın finansal zekâyı kullanmaktan geçtiğini unutmamaktır. “Hem çalışıp hem mutlu olmak finansal zekanızı kullanmaktan geçiyor

Akrep Burcu

Evliyseniz veya hayatınızda biri varsa, sevdiğiniz kişiyle ilgili çok güzel haberler alabilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin finansal durumuyla ilgili pozitif gelişmeler yaşanabilir. 

Uplifers önerisi: Para ve mutluluk arasındaki ilişki şöyle açıklanıyor: Parayı nasıl harcadığınız ne kadar para kazandığınızdan daha önemli. Fakat biliyoruz ki tek başına para mutluluğu satın alamaz ama mantıklı harcamalarla daha iyi hissetme şansınız var. “Para mutluluğu satın alabilir mi?

Yay Burcu

Bugünden itibaren 19 Mayıs’a kadar aşk dolu günler sizi bekliyor. Eğer flört ettiğiniz birileri varsa, ilişkinizi bir adım ileriye taşımayı düşünebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Eğer yolunda giden bir ilişkiniz varsa, sizi birbirinize bağlayacak adımları atmak, hayatınızın en mutlu dönemi olabilir. Ancak hayatınızın geri kalanını biriyle beraber geçirmeye karar vermeden önce, bu bağlılığa gerçekten hazır olup olmadığınızdan emin olmanız gerekiyor.¨Evlenmeden önce bilinmesi gereken 12 şey¨

Oğlak Burcu

İşinizle ilgili yaşanacak her yeni gelişme, verilecek her yeni görev size büyük bir keyif ve mutluluk getirebilir. Eğer freelance çalışıyorsanız, kazançlı bir proje alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Gün geçtikçe daha fazla insan uzaktan çalışıyor. Evde, dışarıda hatta yakınlarındaki kafelerde bile bir “ofis” ortamı yaratmak mümkün. Şanslıyız ki, teknoloji ihtiyaç duyulduğunda ya da isteğe bağlı olarak evden çalışmak gibi bir esneklik sağlıyor ve her gün ofise gitme alışkanlığı olan insanlar bile bunu kullanıyor. “Evden çalışırken dikkat etmeniz gereken 6 anahtar nokta

Kova Burcu

Venüs bugünden itibaren burcunuzun romantizm alanına giriş yapıyor. Eğer evliyseniz veya hayatınızda biri varsa, bebek sahibi olma kararı verebilir veya daha romantik bir atmosfere kavuşabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yavaşlamak ve iç sesimizi dinlemek; gerçek fikirlerimizi ve hislerimizi anlamamıza yardımcı olarak, doğru adımlar atmamızı sağlar. Bu, özellikle özel hayatımız ve ilişkilerimizle ilgili konularda göz ardı etmememiz gereken bir durumdur.¨İlişkileriniz konusunda göz ardı etmemeniz gereken 5 his¨

Balık Burcu

Eğer yakın zamanda flört etmeye başladığınız biri varsa, o kişiyi ailenizle tanıştırmanın vakti gelmiş olabilir. Aileniz de bu gelişmeye çok sevinebilir. 

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca ailemizden, çevremizden ve tabii ki popüler kültür ürünlerinden, aşkın gerçekte ne olduğuna dair bazı fikirler ediniriz. “Aşk, doğru insanı bulmakla mı alakalıdır?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!