24 Mart 2017 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Hayatınızda yanlış gitmiş şeyler üzerine kafa yorup kendinizi harap edeceğiniz bir gün sizi bekliyor. Böyle kötü günler sonucu elinizdeki iyi şeylerin kıymetini daha iyi anlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hayat çok kısa ve her anımız oldukça değerli. Durum böyleyken, aslında odaklanmamız gereken tek şey mutlu olmak. Landingstanding.com’un yazarlarından Meg Rulli’den “Hayatın tadını çıkarabilmek için 50 öneri

Boğa Burcu

Kendinizi teknolojiden arındırıp, geleneksel yöntemlere dönüş yapmak isteyeceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Sevgilinizle yaşayacağınız romantik bir akşam için teknolojiye ihtiyacınız kalmayacak.

Uplifers önerisi: Teknoloji ne kadar ilerlemiş olursa olsun; jestlerin, mimiklerin, beden dilinin neden olduğu samimi etkileri oluşturmada halen yetersiz kalıyor. Antik çağlarda dans ile başlayan süreç, yani beden dili ile kendini ifade etme, bugün tüm iletişimlerde en etkili baş aktör! “Hayatı birlikte ‘dans etmeye’ ne dersiniz?

İkizler Burcu

Duyguların engin denizinde kıyıya hiç ulaşamayacakmış gibi salınıyor olabilirsiniz. Ne istediğinizi hayal etmeye başlamak bile bir kıyı bulmanız yolunda önemli bir adım olabilir.

Uplifers önerisi: Yaratıcı fikirler, insanları değişikliğe davet ettiği için hakettiği değeri göremiyor olabilir mi? İşte yaratıcılık korkusunun ardında yatan sebepler: “Yaratıcı fikirlere karşı beslenen gizli korkular

Yengeç Burcu

Burcunuzda doğan birçok insan mütevazı ve içine kapanık olabilir. Etrafınızdaki kişiler bu izleniminize aldanıp bazı hataları görmezden gelebileceğinizi düşünebilir ancak bunlar hakkında konuşmanız sizin yararınıza olacaktır.

Uplifers önerisi: Mükemmeliyetçi kişiler bir iş üzerinde çok fazla zaman harcarlar. Detaylara çok fazla odaklanırlar. Bu bazı durumlarda işin ertelenmesine sebebiyet verebilir. En iyiyi hedeflemek gerçekçi olmadığından çalışma motivasyonunu kırar. ¨Mükemmeliyetçilik hayatımızı nasıl etkiliyor?¨

Aslan Burcu

Aşk hayatınızın duraksama dönemine girdiği bugünlerde, ilişkinizde bazı etkileri gözlemleyebilirsiniz. Ancak bugün hissedecekleriniz ile bu durum değişebilir çünkü havada tekrar aşk kokusu var! 

Uplifers önerisi: İlişkinizin artık heyecanlı olmadığını, partnerinizin sizi eskisi kadar sevmediğini düşündüğünüz noktada bu durumun sebebi genelde bir tarafın ilişkiye ya da karşısındaki insana karşı ilgisinin azalması oluyor. “İlişkide zamanla azalan ilgiyi ve yakınlığı canlandırmanın yolları

Başak Burcu

Aşk hayatınızda ipleri elinize almanın zamanı gelmiş olabilir. Gidişatı değiştirmek sizin elinizde, birileriyle tanışıp dışarıya çıkmak da. Eğer hayatınızda biri varsa ona güzel sürprizler yapın.

Uplifers önerisi: Önemli olan, hayatın akışı içinde kendi büyülü anlarımızı yaratabilmek ve bu anları paylaşarak çoğaltabilmek… Sürprizlerse, bunun en samimi ve şaşırtıcı yollarından. Bu videolardan ilham alıp, siz de sevdiğiniz insanları mutlu edebilirsiniz. “Hayat sürprizlerle dolu!

Terazi Burcu

Ailenizde sürekli sorun yaratan kişilere karşı sizin uzmanlığınıza başvurulabilir. Geçmiş tecrübelerinizle birlikte gündeme ışık tutan bilgiler verebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Eğer ailenizde sorun yaşadığınız kişi anneniz ise; ¨annenizle daha sağlıklı bir ilişki kurmanın yollarına¨ göz atabilirsiniz.

Akrep Burcu

Uzman olduğunuz konuları farklı alanlardan insanlarla paylaşma konusundaki çalışmalarınız, sonunda başarıya ulaşabilir. Kendinize güvenip, insanlarla fikirlerinizi paylaşmalısınız.

Uplifers önerisi: Girişimcilikten, yatırımcılığa varan serüveninde Uzman TV, itiraf.com gibi sitelerin kurucusu Ersan Özer’in ¨Başarı ve motivasyon önerileri¨ bu süreçte faydalı olacaktır.

Yay Burcu

Detaycılık sizi siz yapan özelliklerin başında geliyor. Masanıza gelen belgeleri dikkatlice inceleyebilir ya da daha önceleri bitmiş gözüyle baktığınız bir projeyi tekrar gözden geçirebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Mükemmeliyetçi kişiler bir iş üzerinde çok fazla zaman harcarlar. Detaylara çok fazla odaklanırlar. Bu bazı durumlarda işin ertelenmesine sebebiyet verebilir. En iyiyi hedeflemek gerçekçi olmadığından çalışma motivasyonunu kırar. ¨Mükemmeliyetçilik hayatımızı nasıl etkiliyor?¨

Oğlak Burcu

Mental motivasyon sizin için büyük bir önem kazanabilir. Eğer güçlü durabilirseniz uzun dönemli projenize odaklanmış şekilde çalışırken gözünüzden hiçbir detayı kaçırmazsınız. 

Uplifers önerisi: Girişimci veya yönetici olarak yapmanız gereken çok fazla şey olabilir. Hem çalışanlarınızla iletişim halinde kalmaya, hem de müşteriden gelen e-mail ve telefonlara cevap vermeye çalışırken odaklanmakta zorluk çekebilirsiniz. Çevrenizdeki ¨gürültüyü¨ susturmak, konsantrasyonunuzu ve üretkenliğinizi arttırmak için esastır. “Odaklanma sorununa karşı beyninizi eğitin

Kova Burcu

İlk başta size bilinmez gelen alanlar bir-iki ufak düzenlemeyle kendi evinizde gibi hissedebileceğiniz alanlara dönüşebilir. Kararlılığınız sayesinde istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Kararlılık, başarıya giden yolda yanınıza alabileceğiniz en değerli özelliklerden biridir. Kararlılığınızı ve inancınızı korumak için motivasyonunuzu canlı tutmayı ihmal etmeyin. “Motivasyonunuzu korumanın 20 etkili yolu

Balık Burcu

Güzel haberler en ummadığınız zamanda kapınızı çalabilir. Uzun zamandır işler istediğiniz gibi ilerlemese de eninde sonunda kendi yeteneklerinizi ön plana çıkaracaksınız.

Uplifers önerisi: Performansınızı yükseltmek ve özgüvenli adımlar atabilmek için, kendinize olan inancınızı yüksek tutmanız şart. Yardımcı olacak öneriler için; “Yeterlilik duygunuzu geliştirebilmek için öneriler

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!