24 Haziran 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Bazı konularda estetik kaygılara takılıp karar vermekte zorlanıyor olabilirsiniz. Özellikle teknolojik konularda bunu yaşıyorsanız, bu engelden yakın zamanda kurtulabilir ve kendinizi akışa bırakabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: “Ucuz alacak kadar zengin değilim” sözünü kim söylemiş bilinmez; ancak sadece uygun fiyatlı olduğu için düşünmeden alınan eşyalarla yaşanan olumsuz tecrübeler pek çok zaman bu sözü haklı çıkarıyor. Özellikle teknoloji söz konusu olduğunda oldukça geçerli olan bu önerme; ilk başta garip gibi görünse de, aslında kaliteli ürünlerin satın alınmasının uzun vadede daha karlı olduğunu en kısa şekilde özetliyor. “Teknolojiye neden ve nasıl yatırım yapmalıyız?

Boğa Burcu

Venüs yeniden burcunuzun kazançlar alanında ileri yönlü harekete başladı. Birikimlerinizi artırabilir ve kendinizi finansal anlamda daha güvende hissedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

İkizler Burcu

Güzellik ve iletişimin gezegeni Venüs, İkizler burcunda ileri yönlü hareketine başlıyor. Özgüveninizde bir eksilme yaşandıysa, bunu tamir etmenin tam zamanı. 

Uplifers önerisi: Özgüvenin temel kaynağı kişinin kendini tek ve özgün hissedebilmesidir. ¨Özgüven formülü: Ben tekim!¨

Yengeç Burcu

Pazar günü yaşanan Güneş tutulmasının ardından, yeni maceralara ve kişisel hedeflerinize odaklanabilirsiniz. Gökyüzü, size yenilikler sunmaya hazırlanıyor. 

Uplifers önerisi: Bazılarının bizden daha şanslı olarak dünyaya geldiğini düşünürüz. Örneğin daha fazla paraya sahiptir veya daha güzel bir vücuda sahip de olabilir. Kıyaslamalarımız “daha” üzerine kurulmuştur; daha iyi olmak, daha farklı olanaklara sahip olmak, daha farklı yaşam akışına sahip olmak, daha fazla seyahat edebiliyor olmak, daha fazla para harcayabiliyor olmak… İşte tümünü topladığımızda hayatın sunduğu fırsatlar deriz değil mi? “Hayatın sunduğu fırsatlara yepyeni gözlerle bakmaya hazır mısınız?

Aslan Burcu

Satürn burcunuzun ortaklıklar alanına doğru ilerliyor. İlişkilerinize yatırım yapmak, uzun vadede karşınıza çıkan zorlukların üstesinen gelmeniz için size yardımcı oluyor. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınıza daha çok vakit ayırmaya çalışın. Hayatın karmaşası içinde bu size zor gelse de, gerçek bir dost her zaman gününüzü güzelleştirebilir. “Hayatta her zaman iyi bir arkadaşa ihtiyaç duymanızın 3 nedeni

Başak Burcu

Pazar günü gerçekleşen Güneş tutulması, ilişkinizdeki cinsel enerjiyi artırmış olabilir. Sevdiğiniz kişiyi mutlu edecek, ona kendini iyi hissettirecek sürprizler yapmanın tam sırası. 

Uplifers önerisi: Yapılan psikolojik araştırmalara göre; farklı nedenlerle fiziksel olarak uyarılan insanların hoşlandıkları cinsten tanımadıkları biriyle tanıştıklarında, hissettikleri çekim de artıyor. “Hissettiğimiz gerçekten cinsel çekim mi? Yoksa onu başka duygularla mı karıştırıyoruz?

Terazi Burcu

Venüs, burcunuzun eğitim ve seyahat alanlarını etkisi altına almış durumda. Dünyaya ait olduğunuzu ve yeni şeyler keşfetmekten ne kadar hoşlandığınızı bir kez daha fark ediyorsunuz. 

Uplifers önerisi: Kişinin kendini keşfetmesi, her durumda doğal olması, herkese karşı kendini ifade edebilmesi çoğunlukla o kadar kolay değildir. ¨Hayatımızın anlamını ararken nerede kayboluyoruz?¨

Akrep Burcu

Eğer kendinizi bir konuda sıkışmış hissediyorsanız, ortaklıklar alanındaki Uranüs ilişkilerinizi yeniden tanımlamanız konusunda size yardımcı oluyor. Böylelikle kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Planlara ve alışkanlıklara olan düşkünlük, hayatı spontane yaşamamıza bazen engel olabiliyor. Düzenimizi kontrol altında tutmak ve güvenli alanımızdan ayrılmamak çekici görünse de alışkanlıklarımıza takılı kalmak zaman zaman hayatın doğal akışını kaçırmamıza neden olabilir; “Hayatı spontane yaşamanın 3 özgürleştirici etkisi

Yay Burcu

Bir süredir aşk hayatınızda güvensizlik ve endişe duygusu hakim olmuş olabilir. Ancak Venüs’ün yeniden doğru yönlü harekete geçmesi, sevme ve güvenme yeteneğinizi yenilemenize yardımcı oluyor. 

Uplifers önerisi: Kitapları dolduracak kadar çünkü sayabiliriz konu sevgi ve “neden seviyor olduğumuz” sorusu olduğunda… “Gerçek sevgi: Onu nelere rağmen sevdiğinizi hiç düşündünüz mü?

Oğlak Burcu

İlişkilerinizle ilgili konularda hayatınızda yepyeni bir dönem başlıyor. İlişkilerinizde sizin için en önemli ve en çok ihtiyaç duyduğunuz konuları belirlemek iyi olabilir.  

Uplifers önerisi: Hepimizin hayatının bir döneminde toksik ilişki olarak adlandırdığımız, bizi yukarı taşımak yerine aşağı çeken ilişkiler ve insanlar olabiliyor. Özellikle ikili ilişkilerde sınırların korunmaması ve iki tarafın da birbirlerinin kişisel alanlarına müdahale etmesi hem ilişkideki bireylerin hem de ilişkinin sağlığını olumsuz etkileyebiliyor. “İlişkide farkında olmadan kontrol edildiğinizin 20 göstergesi

Kova Burcu

Venüs’ün ileri yönlü hareketi, özellikle kendinizi ifade etme becerinizi güçlendiriyor. Böylelikle çevrenizdekilerle daha yakın ve yaratıcı yönü ağır basan ilişkiler kurabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bireysel olarak kendinizin ve ekip arkadaşlarınızın yaratıcılığını destekleyerek sıra dışı fikirler üretebilir, ürün ve hizmet kalitenizi arttırabilirsiniz. Siz de yaratıcılığınızın farkına varın. “Yaratıcılığınızın farkına varın: Yaratıcı bireylerin 5 kişilik özelliği

Balık Burcu

Başkalarıyla ilişkiler alanında etkili olan Venüs, İkizler burcunda ileri yönlü harekete geçti. Bu durum özellikle ailenizle ilişkilerinizin daha sıcak ve derin olmasına yardımcı oluyor. 

Uplifers önerisi: Aile üyeleriyle aranızdaki anlaşmazlıkların nedeni, iletişim eksikliği olabilir. İlişkilerinizi geliştirmenize ve düzeltmenize yardımcı olacak öneriler için; “Annenizle sağlıklı bir iletişim kurmak için ipuçları

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!